Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arzu77 sen hiç bir insana çirkef diyemesin benim hiç bir yazimda asağlama yok ama seninkinde var ..olayi ben gereken yerlere ispatla sunarim ..

ben 3.5 saat kalmışım kapıda erkek arkadaşım korkudan ölmüş doktor da 1 saatlik operasyon falan demişti girmeden önce

Olmamis estetigin neyini yüklüyecegim canim..nedense bugün moda oldu bu gerci tahminlerim deki kisiyde cok iy biliyorum ve yanilmam ama bana kötü olmayi ögretiniz sagolun ..
Sen 10 sene once silikon takdirsim desin ya onun resmini yukle bizde guvenelim demek ben resimlerimi sana actim ama bir yandan suphelenmesim desem yalan
Yorumlarin erkek yorumu gibi mesela soyle :

DAMARCIKIZ Burda 20 lik çıtırsınnnnn Yada kirmizi giymissin kendimi boga gibi hissettim demen garip

Chanel sendemi resmimi gönderdim sana ve sen arkadaslarinla hicmi kadin geyigi yapmadin bari sen yapma sen bile inanmadiysan ben daha nederim ses kaydi gönderim nsasil ispat edeyim kendimi arkadasimin endoskopi ameliyatidami yalandi..Bunlar zaten grup kurmus amaclari beli ama inanmiyorsan nasil ispat edecegimi söyle

Arkadasinin resimleri yalan diye bisey demedim ama bizi de anlaman gerek bir suru acik resmimiz var sen olsan napardin ?

Hanımlar bir sakin olalım mı lütfen? Birtakım iddialar var sanırım, konu K Kazen beyin müdahalesini gerektiriyor.
Şimdi rica ediyorum tartışmak yerine sakince ne olacak bekleyelim.

Kizin Ustune çok gitmissiniz. Bana da garip geldi estetik siz fotoğraf atmak ama siz de haklisiniz erkekte olabilir diye düşündünüz galiba.
Evet bende ilk bu topige geldiğimde koymam yahu niye koyayım da komplekse gireyim demiştim ama arkadaşlar açıklama yapınca hak verdim ve öncesi resmi yükledim sonra herkesle kanka olduk zaten karşılıklı güven olunca takip zaten yapılıyor..

şimdi mantıken biz nasıl tanımadan bilmeden konusmadan foto koymak ıstemıyorsak
ve acıkcası fıkır okuyayım foto koymam bakmamda dıyorsak
ıs cıddılesıp amelıyat olmak ısteyınce
ınsanlarla sohbet edıp tanıyınca sen amelıyat gecırmıs ınsanın durumu gormek ıcın fotosunu gormek ıstıyorsn

kendı fotonuda koymanın sebebı bu sohbetler sonrasında yasamıs ınsanların yorumunu almak
cc hakkında durus hakknda yasadıkları hakkında

amelıyatsız foto fıkır almak ve guven kazanmak ıcın konuluyor

ıster amelıyatlı ıster amelıyatsız bence sohbet edıp guvenmeden koymak mantıklı degıl

kaldıkı erkegı kadını yok bu ısın kadın fotosu yollar tercıhı bu yondedır yıne sakat

bende 15 gundur buradayım ve tanıyorlar artık sohbetlerde

once karsılıklı guven onemlı

Yani amaç zaten memesi olmayan,ufak olan bir meme göreyim gibi birşey değil zaten.. Meme meraklısı insan belli oluyor zaten,onun amacı ayrı.. Neyse konu uzar gider.. ben çok şey söylemek istemiyorum artık.
Göstermek isteyen göstersin..

Ben öncelikle arzu77 dwn özür dilerim cünki sinrden sukufenin yazisini arzum olarak okudum..Fakat sapik gibi bir cümleyede icime kendime sahsima kabul etmem buda agir bir hitam fotosbo da benim sapik oldugumu beyan etmis...Öncelikle ben 10 sene olmus bitmis bir silikon resmini hic bir yerde paylasmadim..Meme diklestirme meme toparlatma +yaptirmak istedigimi aruzum orada sana belirtim ...Eger ben sapik olsaydim veya erkek amacim kötüyse benim internette okadar kadin meliyati resimleri var onlari koyar ve sizde buna inanip tamam sende baka bilirsin derdiniz..siz burda canli görüsme yapmiYorsunuz resimlerle bakip karar verip paylasimda bulunuyorsunuz..Siz bana ön yargı ile geldiniz hani facbooklarda izleriz ya kimimiz acir kimiz dislariz görünsten konusmadan ..Benim tek amacim bilgi edinmek ynlis bir karar vermemek idi cünkü silikon ameliyatimi beynmemistim tekrar bunun gibi olsun yüzüm gögsüm istemedim. Hicmi iy insan olamaz disi ici bir agzina ne geliyorsa söyleyen ben sana fistik diyince erkekmi oluyorum kötü niyetli olsam inanin bunu anlamazdiniz belkide vardir burda bende bilemem neyse Allah hezanan dogrunun yanindair hoskln.

1)

2)
Olmamis estetigin neyini yüklüyecegim canim..nedense bugün moda oldu bu gerci tahminlerim deki kisiyde cok iy biliyorum ve yanilmam ama bana kötü olmayi ögretiniz sagolun ..

bu nedemek açıklarmısın lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…