Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben öncelikle arzu77 dwn özür dilerim cünki sinrden sukufenin yazisini arzum olarak okudum..Fakat sapik gibi bir cümleyede icime kendime sahsima kabul etmem buda agir bir hitam fotosbo da benim sapik oldugumu beyan etmis...Öncelikle ben 10 sene olmus bitmis bir silikon resmini hic bir yerde paylasmadim..Meme diklestirme meme toparlatma +yaptirmak istedigimi aruzum orada sana belirtim ...Eger ben sapik olsaydim veya erkek amacim kötüyse benim internette okadar kadin meliyati resimleri var onlari koyar ve sizde buna inanip tamam sende baka bilirsin derdiniz..siz burda canli görüsme yapmiYorsunuz resimlerle bakip karar verip paylasimda bulunuyorsunuz..Siz bana ön yargı ile geldiniz hani facbooklarda izleriz ya kimimiz acir kimiz dislariz görünsten konusmadan ..Benim tek amacim bilgi edinmek ynlis bir karar vermemek idi cünkü silikon ameliyatimi beynmemistim tekrar bunun gibi olsun yüzüm gögsüm istemedim. Hicmi iy insan olamaz disi ici bir agzina ne geliyorsa söyleyen ben sana fistik diyince erkekmi oluyorum kötü niyetli olsam inanin bunu anlamazdiniz belkide vardir burda bende bilemem neyse Allah hezanan dogrunun yanindair hoskln.

Harbifitness Harbifitness başka bir üyenin fotolarını koymuştu bu sebeple geçen hafta yasaklandı. Bize yazdı üyenin bilgisi olduğunu hatta yönetimin de haberi olduğunu bu sebeple paylaştığını yazdı. Bizde yönetim olarak böyle bir şeye izin vermeyiz lütfen kendi fotonuzu koyun dedik. Yasağını kaldırdık, kendisi kadındır...

Bu üyeden rahatsızlığınız var ise KİB ile bildiriniz. Siz ceza verici veya birilerine yafta yapıştırıcı yetkilere sahip değilsiniz.

@mune yazılan hakaretlerden dolayı gerekli cezayı verebilirsin.

Son düzenleme:
Harbifitness Harbifitness cinsiyetin ne bilmiyorum ama bana da hiç samimi gelemediniz ki ben bir an boşlukla sizi izlemeye almışım baktım ki fotonuz yok. Dün gelip bugün burda neden sana insan çok özel fotoğraflarını göstersin ki?

1)

2)

bu nedemek açıklarmısın lütfen.
Ben gereken yerle konuştum 10 sene önceki resmim yoksa sen bana demiycekmiydin resmin nerde bakim .. ve ne demisim silkionu 10 sene önce taktirdim burda bir yalan yok ben taktirmadim silikonsuzum demedim olmayan şeyin neyini koyayim dedim..Neyse ben gereken yere derdimi anlatim..

Çok saçma bi hal aldı bu konu isteyen istediğini takip eder yada etmez.. burda arkadaş iki farklı yorumu almış birinde oldum birinde olmadım yazılınca farklı algılanması normal bence.. bizleri uyarmak adına paylaşmış kaldı ki zaten o üye site yönetiminin verdiği bilgiye göre başkasının resmini yüklemiş sayfasına sonuçta bu da bir güvensizlik örneği.. karşılıklı hakaret boyutuna gelen söylemlerde hoş olmamış tabi.. neyse gelsin geçsin artık amaç polemik yapmak değil fikir alışverişi yapmak bu amaca sadık kalalım..

Ben forumu takipteyim ancak yazamıyorum, bugün istanbula dönüş yolundaydım çünkü. Yarın sabah 09.00 da benim ameliyatım ve deli deli konuşmalara başladım:deli: M Memontil senin kaçta?
Yarın mı ameliyatin cnm hadi hayırlısı çıkınca kendine geldiğinde yazarsın bize kaç cc takılmış nasıl oldun bilgi verirsin :KK49:

Çok saçma bi hal aldı bu konu isteyen istediğini takip eder yada etmez.. burda arkadaş iki farklı yorumu almış birinde oldum birinde olmadım yazılınca farklı algılanması normal bence.. bizleri uyarmak adına paylaşmış kaldı ki zaten o üye site yönetiminin verdiği bilgiye göre başkasının resmini yüklemiş sayfasına sonuçta bu da bir güvensizlik örneği.. karşılıklı hakaret boyutuna gelen söylemlerde hoş olmamış tabi.. neyse gelsin geçsin artık amaç polemik yapmak değil fikir alışverişi yapmak bu amaca sadık kalalım..
Ben eski ir üyeyim konuyu anlamadan kimsenin hakında ithamda bulunma bu öncesinde izin istenerek yapilark verilmiş bir konudur..Kimse kimseyi güvensizlik gibi bir cümleyle itam edemez sen beni tanimiyorsun bende seni Yargılamak bir Allaha mahsustur unutma kimse burda bir birine samimi değil çok güvendiğin daglara kar yağrsa belki ozaman beni çinlatırsın..Dün yasak olmayan sey bugün yasak olabilir..artik kimseye cevap vermiyceğim tırnak içindekiler hariç tesekkürler.

Sen 10 sene once silikon takdirsim desin ya onun resmini yukle bizde guvenelim demek ben resimlerimi sana actim ama bir yandan suphelenmesim desem yalan
Yorumlarin erkek yorumu gibi mesela soyle :

DAMARCIKIZ Burda 20 lik çıtırsınnnnn Yada kirmizi giymissin kendimi boga gibi hissettim demen garip

senin bu yazılımından sonra kızı çıkardım izlemeden ya fotoğraflarındaki yorumları ben göremediğim için dedim ne oluyor neyse bayan olduğunu biliyordum ama ikleme düştüm iş yorgunluğu kafa gitti olayı kazen aydınlatmış

Kızlar benim aml önceki göğüs ölçüm 82 di şimdi 92 bu oturunca artar mı yoksa azalıcak mı kimimoturunca büyüyor diyor kimi de ödem geçince küçülür diyo ben çok endişeliyim zaten 275 cc takıldı yine aynı memenin az dolgunu olsun istemiyorum ben

Kızlar benim aml önceki göğüs ölçüm 82 di şimdi 92 bu oturunca artar mı yoksa azalıcak mı kimimoturunca büyüyor diyor kimi de ödem geçince küçülür diyo ben çok endişeliyim zaten 275 cc takıldı yine aynı memenin az dolgunu olsun istemiyorum ben

82 göğüs altın değil ama de mi? 275 ccnin profili o kadar olmalı canım 10 cm kadar çünkü 325 cc ile bana 11 cm doku geldi. Seninki de 50 cc küçük olduğuna göre arada 1 cm olması normal. Göğüs altın kaçtı onu unuttum ama? 5 cm doku olsa 15 cmle c Cup oluyorsun işte.

82 göğüs altın değil ama de mi? 275 ccnin profili o kadar olmalı canım 10 cm kadar çünkü 325 cc ile bana 11 cm doku geldi. Seninki de 50 cc küçük olduğuna göre arada 1 cm olması normal. Göğüs altın kaçtı onu unuttum ama? 5 cm doku olsa 15 cmle c Cup oluyorsun işte.
72 ye 82 di canım c cup mı aman tanrrım

X