Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bende cok buyuk istemedim belki de onyuzden oyle soyledi. Tesekkurler
Ben daha olmadim ama cuma günü olacağım arastirma asamasindaysan dr hakan uzun hacettepe de ben bu doktora olacagim. Sende arastir aklina yatarsa gorusursun ben cok guvendim.doktora zaten baska bir doktor ark. Tavsiye etti. Fiyat olarak da 5500 6000 arasi birsey ödersin dedi. Benim bulabildigim en iyi.fiyat buydu. Iyi doktor +iyi fiyat daha ne olsun :)

Bende iki çocuk var. İlk gece arkadaşım kalacak yanımda. Eşim de gece çalışıyor. Gündüz çocuklar kreste ama gece uyanirlarsa kucaklamak gerek. Birde ayıp olmazsa maliyeti ne oldu acaba?

Boyun 160 kilom 53. 300 cc büyük mü sence ?

Hakan uzun un muayenehanesi mi var acaba

Gece kucaklayamazsin cnm maalesef bir sure. Kollarini hareket ettiremiyorsun cunku. Gece de dahil biri olmali yaninda. Benim diklestirme de oldugu icin fiyat yuksek, 10un ustu. Sadece protezlerde fiyat daha uygun oluyo.
Boy ve kiloya gore birsey soyleyemeyiz. Vucut tipi onemli. Belin omzun darsa 300 ustu zor. Ama genisse, cok daha fazla cc kaldirirsin.

Şüküfe swlam canım bende silikon taktirmistim 10 yil önce ayni benimkide seninki gibi duruyordu o gün bugün hic beyenmemiştim ama ben cikartirip yenisini taktirip toparlatiacGım mümkünmü remini görmem izlemeye alirmisin rica etsem..

Merhahaba canim bende diklestirmek istiyorum iz varmı bu yönde endiselerim var mümkünse izlemeye alirmisın lütfen..

Kızlar çok özel olacak ama eşleriniz ne diyor bu duruma? Yani bazı sitelerde okuduğum kadarıyla silikonlu goguslerin hislerini kaybetttigi, hic hareket etmedigi, çok sert olduğu vb vb yazmış erkekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…