Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

keske bu uygulamanın applicationu cıksa ya daha rahat kullanırız ceptende
bu arada ı phondan foto yuklemeyı anlatırmsnz kızlar
ödem icin sizce ameliyat sonrası maydanoz zeerdacal salatalık lımonlu sular ıcsem
kı normaldede genelde boyle ıcıorm

walla sanslym kan testıde adet sonrası yaptırdım
amelıyatta adetten sonra 2 gun olacak
su kan degerlerı duzgun cıksın aneztezı ıcın

kahvaltı yapmam walla kecıboynuzu pekmezı ozu cevız ıncır kayısı yerım

sonuclar yarın aksam cıkacakmıs

şu 1 şubat gelse gerısı kolay gelır gıbıme gelıor

zaten ıstede yogun donem olacak

walla amelıyat sonrası komsuya paca corbası ble yaptıracagım ıyı gelsın dı e

Sakin bitki caylari icme sonrasinda ve muhtemelen bi kac gun oncesinde de onlarin bir cogu kan sulandiriyor, bundan dolayi doktor bile ilk hafta sadece bi kac cesit agri kesici verebiliyor her agri kesiciyi bile alamiyorsun doktorun verdigini iciyorsun, o odem elbet gececek zaten o kadar acele etmeye gerek yok

bu arada bana bır dr arkadasım bır esnetıkcıden kıtap almıs
anlarım dr ye sormak en dogrusu tabiili birde cıkacak kan degerlerııne gore dr ye sormalı

arkadaslar bende cuma günü ameliyat dual plan ile dr 275-300 cc arası deneyip karar vereceğim dedi bana küçük gibi geldi boyum kısa değil öyle minyon bir kızda değilim 168 boy ve 56 kiloyum illa dr a da illa şu ölçü demek olmuyor ne yapacağım bilemiyorum

baktım fotoğrafına antibiyotikli krem vermiş miydi doktorun?
Yok hayir vermedi basta bi sorun yoktu zaten yeni oldu, bugun bi foto daha koydum sutyensiz durunca buyuk olcude gecti morluk bi taraf iyi bi tarafta ucunda sorun var kucuk bi siyah nokta var yuvarlak delik gibi duran bi seyin icinde ama elimle baktim delik yok, bi de tam foto koydum sagdaki sorun bariz belli sag cok sis ve de daha sert, yani doktor yanlislikla bu tarafa 350 koymadiysa garip gercekten

kaburga genıslıgı ve omuz genıslıgı onemlı canım

Tamamen vucut tipiyle alakali. Boyum 175 kg 55. Ust kismim cok zayif oldugu icin, yani belim ince ve omuzlarim dar, 275 kaldirabilmisim maksimum. Su an tabi anlayamiyorum nasi oldugunu, henuz 3. Gunum. Ama doktoruna guveniyorsan zaten , o en iyi karari verecektir. Fikir verirsin sen tabi. Ben zaten cok buyuk olmasin demistim sporcu oldugum icin. Ona gore ilerledik.

Bi olsada bitseydi valla tez hazirlasam bu kadar arastirma yapmazdim :) insallah sonuc guzel olur hepimiz icin. Kızlar agrilar icin agri kesici disinda agrilar için baska bir ilac kullanan oldu mu?

Selam herkese. Bende silikon yaktırmak istiyorum. Ama ilk bir haftadan çok korkuyorum. Çünkü iki küçük çocuğum var. Ankara da arkadaşımın olduğu bir Dr var 10 bin tl üzerinde masraf çıkacak gibi.

Olupta memnun olan ya da olmayanlar bi gaz falan verse de emin olsam

Merhaba geçmiş olsun oncelikle

3. Gününüzde nasıl durumunuz

Merhaba geçmiş olsun oncelikle

3. Gününüzde nasıl durumunuz
Merhaba, iyiyim cnm. Benim de 1.5 yasinda oglum var. Onu yaklasik 3 hafta kucagima alamayacagim icin annem yanimda. Mutlaka biri olmali yaninda, kucuk cocugun varsa. Ilk 2 gun biraz zor ama cok degil inan. Dogum da yapmissin, daha kolay atlatirsin diye dusunuyorum. 3. Gun zaten rahatliyorsun. Yatip kalkmak sıkıntı ama her seyi goze alip girmelisin ameliyata. Cok kolay bir surec degil elbette, hele de cocuk varken. Ben 1 ayi gozden cikardim. Cunku cok istiyordum. Diklestirme arti protez oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…