Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun,sabret canım. Kiminin böyle çok ağrılı geçiyor kiminin daha hafif. İlk bir haftadan Sonra daha rahatlayacağına eminim.. ilaçlarını düzenli kullan,beslenmene dikkat et. Kollarını zorlama ama çokta hareketsiz kalmamaya çalış. Sırtını yüksek tutki yatıp kalkmak daha kolay olsun.

Cok acil yardim lutfen, ozellikle bi iki aylik olan arkadaslar meme altindan kesi oldu sanki gunden gune morariyor izler ve artiyor, sag tarafimda iz yerinde batar hafif acilar var, onemsememistim ama simdi baktim cidden iz buyumus eni artmis yani ince cizgi degil daha kalin cizgi halinde, ya of foto atamiyorum ev musait degil cekmeye cok korktum su an, lutfen meme altindan olanlar bi cevap verebilir mi

Cnm sabırlı ol herkeste aynı olmuyor ağrı durumu ama en zor kısmı ilk 3 gün geçmiş en azından, sabah kalkarken ağrı olması da çok normal.. evin içinde yürü bol bol ve suyu bol tüket.. çok geçmiş olsun..

Sizce büyüklüğü nasıl oldu peki dısardan anlaşılıyorsa tabi Boy kilo oranımız aynı gibi geçmiş olsun bu arada darısı basıma son 3
bitsedegitsekya arkadaşımızın meme dokusu çoktu zaten,dümdüz olup büyütme yaptırmadı kendisi. dikleştirme artı protez olduğu için küçük protez tercih edilmiştir. Bir sene kadar sonrasında gögüs üst lob boş durmasın diye ufakta olsa protez takviyesi iyi oluyor.

Ameliyat öncesi yapıyorlar testleri canım merak etme yolunda gider inşallah.. ama ameliyat olduğunu saklıyor musun ailenden en az 10 gün arkadaşında kalman lazım..

Ameliyat öncesi yapıyorlar testleri canım merak etme yolunda gider inşallah.. ama ameliyat olduğunu saklıyor musun ailenden en az 10 gün arkadaşında kalman lazım..
İstanbulda görev yapıyorum kendi evimde olucam, ailem izmirde. Annem evham yapmasın diye bitip iyileşince söylicem, babam bilmesin zaten utanırım ben. Amin inşallah herşey güzel olur

Ohh süperrrbenim doktor sporcu atletini istersen giyebilirsin dedi. Senin niye 3 ay şartı var acaba?

Sizce büyüklüğü nasıl oldu peki dısardan anlaşılıyorsa tabi Boy kilo oranımız aynı gibi geçmiş olsun bu arada darısı basıma son 3
Inan su an bisey soylemem imkansiz:) bandajlar ve korse gibi bir sutyen var ustumde. Gordugum kadariyla fuze gibiler:)) o kadar sarkikliktan sonra uzaya bile gidebilirleer su an:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…