Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canim cok dogru diyosun, biz burda CC felan konusuyoruzda herkese ayni CC ayni sonucta vermiyo zaten internette baktim biraz dokusun olan kadinlar da 300cc dokusunu olmayanlarin 400cc ile ayni sonuc vermis.
Valla 240 la cc oldum :) dogru diyosun ben de burda okuyup okuyup 300 cc diye diretmistim meger her sey vucut yapisi gogus kafesi olayiymis

Votkaaa ameliyattan sonra ilk gün dogrumu okudummm anam ne işe yarıyır

Hahaa anesteziden sonraki yorumlarini merak ediyorum :) bu saydiklarindan kaci aklina gelecek de yiyeceksin :)
Anezteziden sonra midem mi bulanicak ki
Ama cips ciko diye ler var:))

Aneztezi ile annneee ben xxxxx'i cokk seviorn vs demeyimdee ahaha adamin adini sayiklayipp opsem ne olur anne die puhahaha

Kızlar çok üzgünüm Telefondan foto yükleyemiyorum mune ve kazenin dediklerini de yaptım olmadı
Lütfen Iphone dan fotoğraf yüklenenler yardım etsin fotoğraflarınızı görmek istiyorum ameliyata kaldı 3 gün

Cnm ben çözümü şöyle buldum kızımın telinden resim çekip kendime yolluyorum whatsapptan sonra yükleme yapabiliyorum aksi halde hep hata veriyor.. galiba bu şekilde boyutu küçülmüş oluyor resmin foto programıyla kırpmak çözüm olmadı bende..

Cnm hastaneden bilgi aldık biz hatta birbirimizden habersiz olmuş bu durum :)

Birde öyle deneyeyim canım çünkü bayağı kırptım fotoyu zaten yine de olmadı teşekkürler

Kızlar bugün kontrolüm vardı herşey çok yolunda dedi doktorum.. dikişler kabuk atınca kreme başlayacağız dedi 6 ay sabah akşam düzenli kullanacaksın o kremi dedi ama adını vermedi kabuklar geçince ara veririm dedi.. 3 ay korse şartını yeniledi.. oturması 3 ay sürecek sonra özgürce istediğini kullanacaksın nasılsa dedi, gayet simetrik duruyor istediğim bu görüntü değişmesin sutyen önemli bu süreçte dedi.. 21.gün şerefine resim attım

Canım ben iphone 6 kullanıyorum cok rahat fotograf yüklüyorum genelde snapten cekip kaydettigim fotograflar o yuzden boyutta kucuk oluyor

Kızlar benim de ameliyat gününü saymazsak 3. Gün ve benim de inanılmaz ağrılı geçiyor bugün çok şükür gün içinde rahatladım ama sabah kalkınca ve gece uyumaya çalışırken inanılmaz acılar çekiyorum zaten 4 te yatıp sabah 6 da kalkıyorum kaç gündür ama şoka girdim hiç bukadar ağrılı beklemiyordum kollarımı kullanamıyorım imkanı yok zaten zar zor telefon tutuyorum Daha sargılardan göremedim bile göğsümü napıcam bilmiyorum bitmiyor gibi kimsırtım göğsümden fena ne ayakta ne oturarak ne de yatarak rahat ediyorum rüyamda o 2 saatlik sürede bile acı çekiyorum kafayı yemek üzereyim

Biraz dha sabir cogunu atlatmissin bi iki gune buyuk olcude rahatlayacaksin, gecmis olsun ben de epey bi sure bakmadim bile acidan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…