Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çıkmış ameliyattan canim cok şükür
Hadi gözümüz aydın.. Güzel uyur inşallah ,sonra uyandığında ağrısı falan azalmış olur. Yemeğini falan yiyip ayağa kalktımı tamamdır
Siz nerden öğreniyorsunuz kız ameliyatta,girdi çıktı?? Telefonumu var sizde yada yanında tanıdık birimi var haber veriyor?

kizlar dr a boyle fotolar la gitsem olur mu ki? bunlar tam benim istedigim gibiler

Eklentiler

• ba25_preop1.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 21
  • ba25_postop1.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 21
  • ba28_preop1.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 17
  • ba28_postop1.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 22
  • ba28_postop2.jpg
    9,9 KB · Görüntüleme: 22
Ayy aynı şeyi düşündüm

kizlar dr a boyle fotolar la gitsem olur mu ki? bunlar tam benim istedigim gibiler
CANIM herkesin ölçüsü vücut yapısı göğüs kafesi farklı o yüzden bence en doğrusu doktorunun senin vücucunla ilgili muayene sonrası olabilecek durumu söylemesi yoksa zaten doktor da izin vermiş hastalarının fotolarını gösteriyor ama sen bilirsin tabi

Kizlar ciktim iyiyim. 275 takmis. Diklestirme de oldu. Simdi dinlenmece
Maşallah sana
Dinlen Tatlım... hastanede dinlen iyice ama ayağa kaldırıp yürüttükten sonra hemşire ve doktorda önerirse bol bol volta at Bol su tüket izin çıktığında,narkozu idrar yolu ile at gitsinki sarhoş gibi olma

haberleşiyoruz canım biz yakın
takipteyiz

Hahaa anesteziden sonraki yorumlarini merak ediyorum :) bu saydiklarindan kaci aklina gelecek de yiyeceksin :)

Canim cok dogru diyosun, biz burda CC felan konusuyoruzda herkese ayni CC ayni sonucta vermiyo zaten internette baktim biraz dokusun olan kadinlar da 300cc dokusunu olmayanlarin 400cc ile ayni sonuc vermis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…