Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben sizin yorumlarinizi okuyorum da benim meme dokum cok azdi ama bana 240 cc takildi. Suan acinca gayet buyuk duruyo ama dekoltem nerdeyse hicyok. Doktor sana koyabilecegimiz en buyuk cc bu dedi. Ben 300 diye gitmistim arzum77

Kızlar sapık felan değilim merak etmeyin.3 gündür fotoğraf yüklemeye çalışıyorum ve olmuyor.Yardımcı olmaya çalışan yönetici ve arkadaşlarda oldu sağolsunlar ama yine olmuyor.Hatta sabah öylesine bir köpek fotoğrafı attım o da anasayfada göründü,uyarıldım.Yani dediğim gibi sizlerde oluşturmuş olduğum güvensizlik benden kaynaklı değil.Rahatsızlık duyanlar lütfen takipleşmeyi bıraksın.Burda kimse kimseyi tanımıyor,kimsenin de bir yerini görme gibi bir merakımız yok.Yardımcı olan,olmaya çalışan bütün arkadaşlara da teşekkürler.

Kizlar benim daha ameliyat olmama var ben şimdi foto koysam mi bilemedim yani sizin de fotolarinizi görmek istiyorum karar vermek istiyorum..benim sadece 3cm dokum var olmayan biseyi koymak ve üzerinden zaman gecmesi düşündürüyor forumda da aktif olamiyorum pek ogrenciyim çünkü nedersiniz bu duruma?

Kizlar benim daha ameliyat olmama var ben şimdi foto koysam mi bilemedim yani sizin de fotolarinizi görmek istiyorum karar vermek istiyorum..benim sadece 3cm dokum var olmayan biseyi koymak ve üzerinden zaman gecmesi düşündürüyor forumda da aktif olamiyorum pek ogrenciyim çünkü nedersiniz bu duruma?

Ben sizin yorumlarinizi okuyorum da benim meme dokum cok azdi ama bana 240 cc takildi. Suan acinca gayet buyuk duruyo ama dekoltem nerdeyse hicyok. Doktor sana koyabilecegimiz en buyuk cc bu dedi. Ben 300 diye gitmistim arzum77
Olabilir tabi,herkesin meme yapısı,gögüs çapı genişliği farklı. Nasılki normalde bile büyük göğüslü küçük göğüslü kadınlar olduğuna göre herkese büyük cc protez koyulacak kadar gögüs çapı olmayabilir.
240 cc size göre büyük olabilir ama bana olmazdı. Herşey ameliyatta protez denemelerinde belli oluyor Aslında. Ama hastanın beklentisi,istegi ve doktorun seçeceği uygun gördüğü büyüklük önemli ve farklı..
240 cc ile dekolte olması zor zaten. Gögüs önce doğru çıkıntılı Ve dolgun,bitişik olacakki biraz dekolte olsun.

arzm hanmcgm beni tekrar izlemeye alırmısın

Ama suan c beden oldu. Dekolte icin d beden mi olacakti ki o zaman da buyuk ve sorunlu gogus olmaz mi? Toparlayici kullanacaksam niye ameliyat olayim ki. Ben bu isi anlayamadim

Ama suan c beden oldu. Dekolte icin d beden mi olacakti ki o zaman da buyuk ve sorunlu gogus olmaz mi? Toparlayici kullanacaksam niye ameliyat olayim ki. Ben bu isi anlayamadim
Simdi tam sutyen bile kullanamiyoruz onun da etksi var bnce sporcu sutyenleri ortada birlestirmiyor, o yuzden olabilir bir de bazi insanlarin gogusleri asagida oluyor benimki de oyle ondan dekolte gorunmuyor olabilir sabredecegiz bakalim, sorunsuz olsun da dekolte de olur bi sekilde

C
Bir de dışardan görülüyor mu lütfen biri baksın
kızz beni izlemeyi bırakmışsın bakacaktım şimdi

Benim onceki hali biri anyaya biri konyaya gidiyodu. Arasi otoyoldu. Doktor yaklastirabildigim kadar yaklastircam dedi galiba sonuc bu :)

Her vücuda D cup olmaz. Her vücuttada D cup gögüs sorunlu olmaz,toparlayıcı kullanmak gerekmez. Benim D cup,toparlayıcı kullanmama gerek Yok,çünkü dik ve diri göğüslerim var. 6 senedir protezlerim benimle
Sen çok farklı yerlerden bakıyorsun olaya,kafan Allah bullak olmuş..

Dadi bakalım şimdiden geçmiş olsun.insaallah umduğun gibi
34 yas bekar ben :) evde kaldım
Yok canım öyle deme

Birde anlayamadığım hiç meme dokum yoktu diyorsunuz. 240 cc ile nasıl C cup oldunuz?
Meme altı Ve meme ucu ölçünüz nedir?
Fotolarınıza bakayım dedim ama göremedim

A
Aşk olsun((ben bugün sargilarimi aldirdim ama çok fena kaşıntı var 3.günüm çok güzel gozukuyo ama %20 iniçek dedi doktorum bende foto yüklüyemedim ama özelden gidiyo anlamadım.

Annemin ic giyim magazasi var ve ordaki sutyen kaliplarina gore konusuyorum. D kalip bana cok cok buyuk geliyo. 157 boy 49 kiloydum eminim biraz daha buyuk takilsaydi beni cok sisman ve basik gosterirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…