Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Cmm senın dr ne dedi bgn
Ben senin icin sordum
Normal sartlarda ılk gun sis olur
Zamanla iner
1. Ayda %60 2. Ayda %90 gider ödemler sislikler dedi
Genelde olan goguslerin ustundeki sislik inmeye hastaya gore gogus kuculmeye baslarmıs ama sekli otururmus
Sen aldınmı meme kartını
Gittim bugün ama doktorumun ameliyat günüymüş ordan da konferansa geçecek o nedenle polikliniğe hiç gelmeyecek dediler.Boşa gittim yani.İnşallah küçülmez yaa zaten küçük

Ayy hangi hastme bu ya bizlere adam gibi yemek vermeyecekler mi yahu :/ skandall

Walla ben diyet kafası ile börek vs yemem

Belkş kendime peynirlş somon fümeli kepek tortilla yaparım yanıma Ama cig gıda vermezşer belki ilk gğn füme falan
Gelecek arklara annemlere borek pogaca
Belki sekersiz cıkolata alırım yanıma

Ama 8 tane falan activia sade alırım
Kudus hurması
Gunkurusu kayısı
Kan üzümi
Ceviz badem kaju
Süt tarçın
Keyif
Kettle
Kahve makşnesi
Birde tahinli süt
Cennet hrmasıda isteyebilirim
Saka gibii :))))ciddi misin sen :))

Canlar fotografi once cekip sonra galeriden eklemeye calistim olmadi, kirptim olmadi, direk fotograf makine sini actim oda olmadi, Telefonum Samsung Galaxy S6,

Arzum77 canim cok tesekkurler albumum olmadigi halde fotolarini gormeme izin verdigin icin oncelikle. Sonrasinda memelerin cok guzel olmuslar kac yil oldu ameliyat olali? 450cc var degil mi sende ? Ben sanirim 380 den asagi istemiyorum gordugum fotolar dan oyle karara vardim.
keske foto yukleyebilsem bakip fikir verirdiniz.
400 cc kas zarı altı benim.. yuvarlak protez :KK66:
2011 de oldum meme ameliyatımı..
Valla bilmiyorum beden yükleyemiyorsunuz.
K Kazen yada Mune Mune den yardımcı olmasını isteseniz muhakkak ilgileneceklerdir :KK66:
İstersen özel mesajla birde göndermeyi dene bakalım. Bana... olacakmı?

Arzu_C Arzu_C fotoğraf boyutu büyük geliyorsa fotoğraf ebatlarını küçültüp eklemelisiniz, ebatları küçülttürünüz halde yükleyemiyorsunuz telefondan girdiğiniz tarayıcıyla alakalı bir sorun olması muhtemel, telefonun net geçmişini temizleyin ve kullandığınız tarayıcı dışında bir tarayıcıdan siteye giriş yapıp fotoğrafı eklemeye çalışın, bu yolla sorunun çözüleceğini sanıyorum.

Gittim bugün ama doktorumun ameliyat günüymüş ordan da konferansa geçecek o nedenle polikliniğe hiç gelmeyecek dediler.Boşa gittim yani.İnşallah küçülmez yaa zaten küçük
Bünyeden bünyeye degisir sonucta
Ben bazen adet oncesı kg veriirim
Adet donemı aaldıgımıda hıc atamam
Canım senı ızlemeye aldm sende al ıstersen
1 Mart bnm gunmde aldm gubu

Saka gibii :))))ciddi misin sen :))

Pilav makarna yemem walla :)
Corba içerşm
Tavuk et balık verirlerse yerimde

Hastanede atıstırmaldgm bunlar olur
Cıps cola veya borek tatlı dgl

Ya tabii ödül tatlı yerim ama o an cnm ne cekerse bir dilim tramisu veya gercek tavuk gogsu bol tarcınlı

Hastne atıstırmalıjlarm ciddi ama
Activa
Kudus hurması
Gunkurusu kayısıçkan uzumu
Ceviz badem kaju
Bir kaç öeyva cennet hurması yeşil elma ananas
Bir paket ciko alırım ama ya bihter yasa sekersiz

Böyle der 1,5 eti bol iskenderi gömerim ama :)) benim irade tatlıya cipse karsı

İskender
Börek
Kaesı konulmqzlarm umarım bozmam irademş
:))

400 cc kas zarı altı benim.. yuvarlak protez :KK66:
2011 de oldum meme ameliyatımı..
Valla bilmiyorum beden yükleyemiyorsunuz.
K Kazen yada Mune Mune den yardımcı olmasını isteseniz muhakkak ilgileneceklerdir :KK66:
İstersen özel mesajla birde göndermeyi dene bakalım. Bana... olacakmı?
Canım bende denedm foto yukleyemıyorum cepten :KK43:
Ama sende beni izlermsn cnm
Dr dediki senin vucut rahat B+ ı kaldırır
300 altı koymam
325 350 cc ameliyatta dener hangiis dogalsa onu koyarm dedi

1 Mart tarihim

Dr dedikş :) pijamaya gerek yok full hastane önlügü olacakmıs :KK43:

Bende resim yüklerken çok sorun yaşadım. Resimleri Painte atıp jipeg olarak kaydederseniz, o resmi rahatça yükleyebiliyorsunuz. Birde bu şekilde deneyin arkadaşlar. Arzu_C Arzu_C

IMG_1641.JPG

Kızlarrr günaydın şimdi öylesine bir resim yükledim deneme amaçlı,dünden beri bir türlü olmamıştı.Görebiliyor musunuz beni izleyenler.Herkese açık değildir heralde.

Kizlar resim yukledim simdiki halimi yukledim. Ameliyat olmus olaylar beni izleyebilirmi ??

X