Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

he bu arada kasüstü kendi meme hacmi azolan yani memeleri küçük olan kadınlardda çok dogru bir tercih.sebep memenizi büyütmek istemenizse bunu tercih edin dememin sebebide bu.cunku zaten hali hazızrda meme dokusu kendinde olmayan kadına kasaltına yuvarlak protez koyarsanız ustte kendi meme dokusu olmadıgı için diğer yöntem ve damla proteze nazaran daha az doğal oluyor. kas üsstü daamla protezde meme dokunuz olmasa bile silikon cildi esnetiyor zaten yapısı da damla formnda oldugundan hiç memeniz olmasa bile gayet doğal ve sanki sizi kendi memenizmiş gibi oluyor

buarada bunu bukadar övdüm yanllış anlaşılmaın ben de mesela kasaltı yuvarlak protez var.çünkü benim ihtiyacmı bu karşılıyor.yani burda ihtiyaçlar ve beklenti çok önemli bunu önemsseyen doktorlarla çalışın. :cool:

he bu arada kasüstü kendi meme hacmi azolan yani memeleri küçük olan kadınlardda çok dogru bir tercih
çok enteresan benim görüştüğüm 3 ayrı doktorda meme dokum 8 cm olduğu için kas üstü olmaz doku çok az dediler.. doku az olunca kas altı tavsiye ediliyor, bende kasaltı oldum ama kas üstü ya da altı kişinin meme yapısı vücut yapısıyla alakalı bir durum.. yani hastanın isteği tabiki baz alınıyor ama yönteme genelde doktorlar karar veriyor sonuçta tecrübe sahibi onlar bizler boyutta söz sahibi oluyoruz genelde..

çok enteresan benim görüştüğüm 3 ayrı doktorda meme dokum 8 cm olduğu için kas üstü olmaz doku çok az dediler.. doku az olunca kas altı tavsiye ediliyor, bende kasaltı oldum ama kas üstü ya da altı kişinin meme yapısı vücut yapısıyla alakalı bir durum.. yani hastanın isteği tabiki baz alınıyor ama yönteme genelde doktorlar karar veriyor sonuçta tecrübe sahibi onlar bizler boyutta söz sahibi oluyoruz genelde..
Benim de dokum yok denecek kadar azdi ve de kas alti oldum, yonteme karismak bana garip geliyor dogrusu, yani sagdan soldan okumakla o kadar bilgi sahibi olunabilecegini dusunmuyorum, farkli doktorlardan gorus alinabilir tabi ama baskalarinin lafiyla yontem secmek dogru gelmiyor, bence de doktora istedigimiz buyuklugu tarf edip bunun oluru nedir diye sormak dha mantikli, onlar da dikkate aliyorlar bizim gorusumuzu sonucta

Benim de dokum yok denecek kadar azdi ve de kas alti oldum, yonteme karismak bana garip geliyor dogrusu, yani sagdan soldan okumakla o kadar bilgi sahibi olunabilecegini dusunmuyorum, farkli doktorlardan gorus alinabilir tabi ama baskalarinin lafiyla yontem secmek dogru gelmiyor, bence de doktora istedigimiz buyuklugu tarf edip bunun oluru nedir diye sormak dha mantikli, onlar da dikkate aliyorlar bizim gorusumuzu sonucta
tabiki cnm aynı görüşteyim yönteme karışacak donanıma sahip değiliz ki onlar bize oluru sunuyor bizi en çok ilgilendiren bölümde boyutta söz sahibiyiz zaten.. ki olmayacak büyüklüğüde seçemiyoruz mesela ben istediğim kadar 400 cc diye kendimi paralayayım gögüs kafesi dar sığmıyorsa yapacak bişey yoktur yani genişletemez ya kafesimi :süslü:

he bu arada kasüstü kendi meme hacmi azolan yani memeleri küçük olan kadınlardda çok dogru bir tercih.sebep memenizi büyütmek istemenizse bunu tercih edin dememin sebebide bu.cunku zaten hali hazızrda meme dokusu kendinde olmayan kadına kasaltına yuvarlak protez koyarsanız ustte kendi meme dokusu olmadıgı için diğer yöntem ve damla proteze nazaran daha az doğal oluyor. kas üsstü daamla protezde meme dokunuz olmasa bile silikon cildi esnetiyor zaten yapısı da damla formnda oldugundan hiç memeniz olmasa bile gayet doğal ve sanki sizi kendi memenizmiş gibi oluyor

buarada bunu bukadar övdüm yanllış anlaşılmaın ben de mesela kasaltı yuvarlak protez var.çünkü benim ihtiyacmı bu karşılıyor.yani burda ihtiyaçlar ve beklenti çok önemli bunu önemsseyen doktorlarla çalışın. :cool:

Emin misiniz ? benim görüştüğüm yaklaşık 5 Dr eğer gögüsüzde yeteri kadar doku yoksa kucukse kas altı dedi bence burada bir bilgi yanılması olabilir mi ?

ben son 10 gündür konusuorum hepsininde dedigi kas üstü için memenün üst kısmının silikonu kaplayabilecek boyutta ve silikonu belli etmeyecek kadar olması gerekir dedi.

tabiki cnm aynı görüşteyim yönteme karışacak donanıma sahip değiliz ki onlar bize oluru sunuyor bizi en çok ilgilendiren bölümde boyutta söz sahibiyiz zaten.. ki olmayacak büyüklüğüde seçemiyoruz mesela ben istediğim kadar 400 cc diye kendimi paralayayım gögüs kafesi dar sığmıyorsa yapacak bişey yoktur yani genişletemez ya kafesimi :süslü:
benimki genis ama ben kucuk seviyorum die daha kucuk olsa dıyorum hep
birde ben hep duzken ve meme sevmezken bır anda uyanıp agzıma gelen memeleri gormek ne hsıs verecek ya pısman olursam
veya nasıl tasıyacgaım sırt cantası gıbı mı

kızar kızlaaaaar üstü değil yaa altı olacak kusura bakmayın işyerinde bi yandan çalışıp ib yandan yazınca üstler altlar birbirine karışıyorr... sonuç olarak benim bildiğim ve deneyimlediğim kendiminde 2sene önce yaptırdıgı kas altı.çünkü daha az komplikasyonsuz ve kas tuttgu içinde sarkma yapma ihtimali daha az :)) buarada ben doktorunuzu dinlemeyin burdan okuyun gidin adamların kafasının etini yyiyin demiyorum,asla da demem.bütün 10senelik çalışma hayatım hep bişileri benden çok bildiklerini iddaa eden annelere laf anlatmak ve sinir olmakla geçti.. bu sadece sağlıkta böyle ama kimse bi mimara bi muhendise gidipte yaa ben arasştırdım bu bına şoyle daha iyi yapılıomuş demiyor,çok garip.. bu konuda çok doluyum kızlar oyuzden aslaa kimsseye bilmişlik taslamam asla da haddimi aşıp iddaa da bulunmam :KK66::KK22:

Sen epey deneyimlisin sana sorayım sağ göğsümün altında dikişlerde ani hareketle bir batma oluyor hep aynı yerde sence nedendir dikişlerime zarar vermemişimdir de mi?
Zarar verdiğini sanmıyorum canım.ara ara oluyor bendede ama çok kısa sürüyor . İçerdeki dikişlerde iyi oluyor sonuçta, ben ona bağlıyorum .

benimki genis ama ben kucuk seviyorum die daha kucuk olsa dıyorum hep
birde ben hep duzken ve meme sevmezken bır anda uyanıp agzıma gelen memeleri gormek ne hsıs verecek ya pısman olursam
veya nasıl tasıyacgaım sırt cantası gıbı mı
Doktoruna kendini iyi ifade edersen öyle bir görüntün olmaz cnm bedenine uyumlu olanı yaparlar eminim.. ameliyat sonrası genelde herkes keşke bir tık büyük olsaydı diyor.. bence olabilirin en doğalı abartı olmayan ama yaptırdığına değecek büyüklükte olması en güzeli.. onca eziyet çekiyoruz değsin yani, şişlikler ödemler gidince normale dönüyor zaten..

kızar kızlaaaaar üstü değil yaa altı olacak kusura bakmayın işyerinde bi yandan çalışıp ib yandan yazınca üstler altlar birbirine karışıyorr... sonuç olarak benim bildiğim ve deneyimlediğim kendiminde 2sene önce yaptırdıgı kas altı.çünkü daha az komplikasyonsuz ve kas tuttgu içinde sarkma yapma ihtimali daha az :)) buarada ben doktorunuzu dinlemeyin burdan okuyun gidin adamların kafasının etini yyiyin demiyorum,asla da demem.bütün 10senelik çalışma hayatım hep bişileri benden çok bildiklerini iddaa eden annelere laf anlatmak ve sinir olmakla geçti.. bu sadece sağlıkta böyle ama kimse bi mimara bi muhendise gidipte yaa ben arasştırdım bu bına şoyle daha iyi yapılıomuş demiyor,çok garip.. bu konuda çok doluyum kızlar oyuzden aslaa kimsseye bilmişlik taslamam asla da haddimi aşıp iddaa da bulunmam :KK66::KK22:
şimdi bilinen bir ortak gerçeğin aksini yanlışlıkla idaa ettiğin için normal yani yazışmalarda ki tepkiler neyseki çabuk farkettin :KK48:

YUMURTA ET ET SUYUNA ÇORBA TAVUK PEYNİR TÜKET .GERÇEKTEN ÇOK İYİ GELİYOR.BENİM DOKTORUM BOL PROTEİN ALMAYA ÇALIŞ DEMİŞTİ.DOKULAR HIZLI İYİLEŞİYOR.ÜZÜLME BEN KAS ÜSTÜ OLMAM RAĞMEN ÇOK AĞLAYIP PİŞMAN OLDUM.HATTA ÇIKARTTIRMAK BİLE İSTEDİM.DOKTORUM DA İSTERSEN ÇIKARAYIM DEDİ AMA KABUL ETMEDİM.HEPSİ GEÇECEK SABREDECEK VE KENDİNE İYİ BAKACAKSIN BAŞKA YOLU YOK.KOLUNU SAKIN YORMA KAS ALTI DAHA AĞRILI VE UZUN SÜRÜYOR İYİLEŞMESİ.
Kesinlikle katılıyorum yazdıklarına @-violet . Burda en çok sıkıntıyı çekenlerden birisi sensin. Tabiki kolay bir sürüç olmuyor . Ama insan bunu neden istediğini unutmamalı. Şonuçta eski halimiz bizi mutsuz ediyordu ve bu kalıcı bir mutsuzluktu. Ameliyat sonları olan ağrılar kısa veya uzun vadelide olsa geçicidir. Kalıcı olan özgüven ve tarifi olmayan bir MUTLULUK bana göre. Ben kas altı oldum patlayacağım gerginlikten diye bayaki zorlandım . Üç
Hafta boyu her gece 3-4 defa kalkıp yürüdüm, gerginlik hissi azalıyordu öyle. Asla pişman oldum demedim , sadece allahım en kısa zamanda geçsin bu his diye dua ettim. İyi yaptırmışım silikonlarımı :))))

Reklam yapıyor dediğiniz zaman o kişiyi KİB yapın. Yönetim incelesin,zaten eğer gerçekten reklam yapıyorsa forum yönetimi buna izin vermez ve forumdan şutlar gider..
Ben forumda Hasan beyin reklamını yapan birini görmedim . Sürekli Hasan bey şöyle Hasan bey böyle ,aman kesinlikle Hasan beye ameliyat olan yazılarda yok. Nedir ,hangi mesajlardır bu reklam kokan mesajlar?
Başından beri süreçlerimizi yazıyoruz,doktor ismi soranlara doktorun ismini yazıyoruz. Reklam buysa bunu herkes yapıyor zaten. Hatta reklam gibi yazanlara birşey denmiyorda neden Hasan bey anlamıyorum.
Ben birçok estetik ameliyat oldum,hepsine ayrı ayrı konu açtım sürecini yazdım. Forumun amacı yardımlaşmak,birbirimize destek olup bilgilendirmek degilmi? Yoksa bunu yapmamak,ameliyat sonrası işim bitti herkes ne yaparsa yapsın banane diyip gitmekmi?
Ameliyat sonrası ruh halinize veriyorum bu yazınızı. Cidden çok üzüldüm,yazmadan duramadım bende artık.
Benim niyetim Hasan beyin şahsını yada yaptığı işi kesinlikle kötülemek değil, yanlış anlaşıldım sanırım. Sonuçta bu işi en iyi yaptığını düşündüğüm için kendisini tercih ettim ki zaten vaad ettiği şeyleri karşılayacak bi ameliyat yaptı.
Benim lafım sadece forumda kulaktan dolma bilgilerle sanki doktoru tanıyormuş gibi konuşan arkadaşlara.

Doktoruna kendini iyi ifade edersen öyle bir görüntün olmaz cnm bedenine uyumlu olanı yaparlar eminim.. ameliyat sonrası genelde herkes keşke bir tık büyük olsaydı diyor.. bence olabilirin en doğalı abartı olmayan ama yaptırdığına değecek büyüklükte olması en güzeli.. onca eziyet çekiyoruz değsin yani, şişlikler ödemler gidince normale dönüyor zaten..

artık bir an evvel karar verip tarih beklemeyi hayal ediyorum :)
kimseyede demıorm sizlerden baska bir annem babam 2 en yakın kız 1 en yakın erk arkım

Ben de bu konuda dertliyim. Bilişim sektöründe çalışıyorum . Yaptığım işin eğitimini de aldım. Çok bilmişler maalesef her yerde var. Birisinden birşey duymuşsa o kesinlikle doğru oluyor senin ne söylediğin umurlarında değil. Ama ben açıklamasıyla birlikte anlatıyorum detaylı. Tabii doktorların işine karışılmaz ama zaten bilmediğimiz için bu olayları soru sorarak öğreniyoruz . Ameliyattan önce cep meselesini bilmiyordum mesela. Herkesin istediği büyüklükte memeye sahip olabileceğini düşünüyordum . Meğerse öyle değilmiş. Yine ameliyat mevzusuna gelirsek bi doktorun 300den aşağı olur dediğine farklı doktor 300den yukarı takabiliyor mesela. İşte bu neye göre değişiyor . Bizlere ayrıntılı bilgi verilmedikçe bu sorular hep kafamızda olacak sonuçta . İnternette bununla ilgili makale de Yok. Hep basmakalıp yazılar yazılmış. Teknik Ayrıntı içeren yazılar okumak isterdim şahsen :KK51:

Ben de bu konuda dertliyim. Bilişim sektöründe çalışıyorum . Yaptığım işin eğitimini de aldım. Çok bilmişler maalesef her yerde var. Birisinden birşey duymuşsa o kesinlikle doğru oluyor senin ne söylediğin umurlarında değil. Ama ben açıklamasıyla birlikte anlatıyorum detaylı. Tabii doktorların işine karışılmaz ama zaten bilmediğimiz için bu olayları soru sorarak öğreniyoruz . Ameliyattan önce cep meselesini bilmiyordum mesela. Herkesin istediği büyüklükte memeye sahip olabileceğini düşünüyordum . Meğerse öyle değilmiş. Yine ameliyat mevzusuna gelirsek bi doktorun 300den aşağı olur dediğine farklı doktor 300den yukarı takabiliyor mesela. İşte bu neye göre değişiyor . Bizlere ayrıntılı bilgi verilmedikçe bu sorular hep kafamızda olacak sonuçta . İnternette bununla ilgili makale de Yok. Hep basmakalıp yazılar yazılmış. Teknik Ayrıntı içeren yazılar okumak isterdim şahsen :KK51:

büyüklük meselesinin bir sınırı oldugu kesin cunku ben doktoruma buyukte buyuk olsun diye ısrar ettim kendisini de şahsen tanıyorum adamın hani hastası gibi değilim,ama o da bana senin maximumun neyse onu koyacam tamam dedi,demeki bu işin bir maximumu var.ama çok absurd olacak belkş ama biz o donem eşimle internetteki fotolara falan çok bakıyorduk ve özellikle yabancı siteelerde böyle aşşırrrıııı ama aşşırır byük memeli kaadınlar vardı ve biz madem bi sınırı var bunlar nası yaptırmışlar bu memeleri diyorduk.yani evet bence sağlık sıhhat açısından mutlak bir sınır vardır ama o kadınlarıda görünce sağlıklı kısmını gözardı edip kocaman kocamaann silikonlar da takılabiliyor demeden edemiyorum yani fotoların altında yazıodu cunku rakamlar.biz burda 300-350cc konusuypruz orda 700-800cc taktıran vardı.eee insan soruyor tabi madem kaburga hesabı cep hesabı var bu nedir diye

Benim niyetim Hasan beyin şahsını yada yaptığı işi kesinlikle kötülemek değil, yanlış anlaşıldım sanırım. Sonuçta bu işi en iyi yaptığını düşündüğüm için kendisini tercih ettim ki zaten vaad ettiği şeyleri karşılayacak bi ameliyat yaptı.
Benim lafım sadece forumda kulaktan dolma bilgilerle sanki doktoru tanıyormuş gibi konuşan arkadaşlara.
IMG_5107.jpg

Yazdığınız yorum bu. Yorumunuzda Hasan bey hakkında yorum yazmışsınız .Forumda övüldüğü kadar yokmuş,Forumda özellikle Hasan beyi gereksiz yere fazla övdügünü,reklamını yaptığını düşündüğünüzü yazmışsınız!! Yazılar buram buram reklam kokuyormuş.. Hastaneyi beğenmeyebilirsiniz ona lafım yok olabilir. Keşke bu kadar reklamı dönen bir doktoru değilde daha lüks bir hastanede ameliyat yapan başka bir doktoru tercih etseydiniz . Birsürü doktor var.. Ayrıca isteseydiniz başka hastanelerdede ameliyat yapıyor Hasan bey,ücret farkını öder o hastanede ameliyat olurdunuz. Fiyat önemli değilse size seçenek çoookk...
Bence lafı uzatıpta konuyu iyice çirkinleştirmeyelim. Kimin ne yazdığını herkes anlayacak zekada. İsim vermeden iğneleyici sözler kullanmak hiç hoş değil. Sonradan lafı değiştirmek hiç değil...
Zaten Yen'i ameliyat oldunuz. Çok ağrınız var,nasıl yazıyorsunuz bu kadar mesajı,yazmayın istirahat edinki çabuk iyileşin :KK66:

X