Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Adam hastahanede bu kadar zorlanmıyordur. Bilmeyince mutfak işleri zor. Bencede pizza sipariş edin. Her ikiniz içinde böylesi çok daha iyi olacaktır eminim. Birde film açın alın üzerinize baddaniye , ohhh mis gibi keyf işte :)))
:p:p:p Hazır yemek istemiyorum kızlar, beslenme önemli bu süreçte o yüzden çorba brokoli yoğurt portakal yedim:)) şuan biraz daha iyiyim

Ilk 4-5 gun neden yaptirdim diye agladim. Cok agrim vardi ve normalde cok dayanikliyimdir. Hatta yurtdisinda yasiyorum ameliyata tek basima gittim, sonradan arkadasim geldi. Simdi 21. Gun bitti ve bende inanilmaz ozguven olustu. Yuruyusum bile degisti. Hatta baya sıkıntılar yasamistim burda bilenler bilir. Her sey ters gitmisti, sevgilim de terketmisti. Bi de ameliyatta dudak botoksu yaptirdim. Suan giyinip suslenip geziyorum. Ozguven tavannn :eğlence::KK49:. Diyecegim o ki kizlar gogus bi kadin icin en onemli sey, ve nasil eksiklik hissi olusturdugunu biliyorum. Guzel seyler dusunun ameliyat oncesi. Birazcik cesaret, sonucu gorunce hergun sukredeceksiniz.:KK200::emir_bebek:

göğüs altı dediğiniz nedir,kas altı en sağlam ve en eski yöntemdir,emzirmeye engel olmaz,yamulma falan da tıbbi olarak mümkün değil. bir de meme dokusunun hemen altına olan yntem var onda sarkma yapma ihtimali oldugu için önermiyorlar.sizin dediğiniz yöntem hangisi bilemedim :KK43:
düzeltiyorum, meme altı olan yöntem benm bahsettiğim. daha sağlıklı diye duymuştum. gerçi ameliyatı yaptırmadan önce iyice bi araştırma yapmışsınızdır. ameliyat sonrası uyurken 4-5 gün sağa ve sola kesinlkle dönmemenz gerek.zaten o acıyla mümkün değil, tavsiyem ailenizdeki kişilere söyleyin. sabah işe gitmek için uyanınca falan uyuyuşunuzu kontrol etsinler. + yüksek dozda ağrı kesici isteyin. konuyla ilgili bildiklerim bunlar. umarım ameliyat güzel geçer . ameliyat sonrası yorumlarını ve bizi bilgilendirmeni istiyorz burda unutma sakın :) bende yptırmayı düşünüyorum çünkü. öpüyorm seni

Kızlar iyi akşamlar herkese ben de cuma sabah ameliyat oldum 1 gece hastande kaldım sürekli ağrı kesiciler ve antibiyotik takviyesi yapıldı ameliyattn önce damar yolu açılmştı zaten sakinleştrici vurulmştu benim hiç ağrım olmadı sadece gerginliğim çok oldu hala daha var her geçen gün azalıyor ilk gün göğsüme öküz oturmş gibiydi:KK66: tabii kollarımı çok açamıyorum hala zorlamıyorum da L limette lütfen dişini sık biraz ama anneni çağırmakla çok iyi yapmşsn bende evliyim ama hastndn sonra anneme geçtm kadın dolaşyor etrafmda kıyafetme kadar o giydrdi;( çok merak ediyorum gergnlk ne zaman geçecek daha açıp bakmadım bile o doğal görünm ne zamn olur;(
T Trm yanlış arkadaşımetiketlemişsin :)) o şahıs benim maalesef :)) çok geçmiş olsun sana da. Aramızda üç gün fark var, yaşananları olduğu gibi aktarmışsın, sanırım ağrı kısmı bi bende var:KK43: umarım yarın daha iyi olurum. Sen kime yaptırdın, kaç cc?

L limette kusura bakma canım yanlışlık olmş seni eklemişim çok hakim değilim buraya:KK66: sana da geçmiş olsn sen epey atlatmışsın

Kişiden kişeye cidden değişiyor canım ağrı eşiği etkiliyor, yöntem etkiliyor gördüğüm kadarıyla kasüstü daha rahat atlatıyorlar, emzirmiş olmak bi avantaj bence bir de bütün bunların ötesinde doktorun elinin hafifliği derler ya o da etkili bence
Ya Hasan Fındık yaptı benim ameliyatımı, ama burda forumda övüldüğü kadar yokmuş anladığım kadarıyla. En ağrılı ben geçiriyorum baksanıza:KK43:( bi de ben artık bazı doktorların burda özellikle reklamı yapılıyor diye düşünüyorum, özellikle burda forumda birinin özellikle hasan beyi gereksiz yere fazla övdüğünü reklamını yaptığını düşünüyorum başından beri. Yazıları buram buram reklam kokuyor. Mesela sözde o kadar ünlü olan doktor çok tırt bi hastanede ameliyat yapıyor; devlet hastanesinden bi farkı yok, yemekler özellikle çok kötüydü yiyemedim bile. Baya içimi döktüm sanırım:))

T Trm yanlış arkadaşımetiketlemişsin :)) o şahıs benim maalesef :)) çok geçmiş olsun sana da. Aramızda üç gün fark var, yaşananları olduğu gibi aktarmışsın, sanırım ağrı kısmı bi bende var:KK43: umarım yarın daha iyi olurum. Sen kime yaptırdın, kaç cc?
Ben denizli de serçin tirelioğluna yaptrdm ağrın geçecek inşllh her dakika fark ediyor ben hala antibiyotik artı 2 ağrı kesici alıyorum günde 2'şer tane belki de onlar sayesinde böyle iyiyim

Önemli değil canım. Ben zor günleri atlattım çok şükür iyiyim.
Sen epey deneyimlisin sana sorayım sağ göğsümün altında dikişlerde ani hareketle bir batma oluyor hep aynı yerde sence nedendir dikişlerime zarar vermemişimdir de mi?

kızlar ben asllında gebelik bölümü için üye olmuştum ama burayı görünce yazmadan geçemedim.
hepinizin heyecanı nasıl olacak merakı okadar tanıdıkki
ben yaklaşık iki sene önce meme dikleştirme + silikon ameliyatı oldum bu martta tam iki sene olacak.
size şunu söyleyebilirim ki çok absürd bir cerrahın eline düşmediğiniz sürece asla pişman olmayacaksınız.
sadece silikon ameliyatlarında ağrı nispeten daha hafif oluyor,düzenli ağrı kesici kullanmakla da neredeyse hiç deneceka kadar az bir agrıylla bu işi 4-5güne halletmiş olursunuz -ki burda bahsettiğim ağrınız olmasa da ağrı kesicinizi düzenli olarak ortalama 8saatte bir almalısınız-
benim meme dikleştirme işlemi de oldugu için yaşadığım ağrıyı acıyı burda tarif etmem mümkün değil ilk 4gün kendi başıma yatıp kalkamadım bile,ağrıdan öldüm,allaah belamı verdi dedim çok afedersiniz her defasında ağlamaklı oldum. ki ağrı eşiğimde düşük falan da değildir.bu noktada gerçekçi olmak lazım.
sadece silikon yaptıracaklar ağrıdan kesinlikle korkmayın geçirdiğiniz hergün ziyan gidin hemen yaptırın
dikleştirme de olacaksa agrıda öleceksiniz ama yine de yaptırın.şimdi 2 sene oldu iyice oturdu protezler kas altına fibrindoku sardı etraflarını yerini güzelce ettiler ve inanın normal bi memeden asla ayırt edemezsiniz yumusacıklar,dimdikler.. ben kızımı 20ay emzirdim ve ameiyattan önceki hallerini düüşünmek bile istemiyorum.
iyi ki iyi kii yaptırmışım demediğim birgün bile yokkk,,, cesaretinizi toplayın ve yatın o masaya butun acılar geçiyor,unutuluyor,sonrası özgüven sonrası mutlullukkk..
ayrıntılı sormak istediğiniz şeyler varsa yazın,ben aynı zamanda hemşireyim tıbbi olarakta yardımcı oabileceğim birşey varsa burdayımmm,,,uzun oldu kusura bakmayın,sevgileeeeer :KK55:
Doktorun kimdi acaba

Ya kızlar Bende Yarın Bülent Tekerekoğluna gideceğim bakalım o ne diyecek ?
çok Dr ye gitmekte kafa karıstırıyor. :KK43:

tek duam dogru dr yı seceyım ve guzel omur boyu basarısı surecek bır amelıyat olsun

Ya kızlar Bende Yarın Bülent Tekerekoğluna gideceğim bakalım o ne diyecek ?
çok Dr ye gitmekte kafa karıstırıyor. :KK43:

tek duam dogru dr yı seceyım ve guzel omur boyu basarısı surecek bır amelıyat olsun
Aynen cok dra gitme:) ben gittim gerek yokmus:)) kafa bulanikligindan baska bisey degil. Sorularini en iyi sekilde yanitlayanini bul gerisini bosver sana tavsiyem:KK66:)

Ya Hasan Fındık yaptı benim ameliyatımı, ama burda forumda övüldüğü kadar yokmuş anladığım kadarıyla. En ağrılı ben geçiriyorum baksanıza:KK43:( bi de ben artık bazı doktorların burda özellikle reklamı yapılıyor diye düşünüyorum, özellikle burda forumda birinin özellikle hasan beyi gereksiz yere fazla övdüğünü reklamını yaptığını düşünüyorum başından beri. Yazıları buram buram reklam kokuyor. Mesela sözde o kadar ünlü olan doktor çok tırt bi hastanede ameliyat yapıyor; devlet hastanesinden bi farkı yok, yemekler özellikle çok kötüydü yiyemedim bile. Baya içimi döktüm sanırım:))
Senin çocuk yok anladığım kadarıyla canım. Belki onunda farkı olmuştur. Biz süt verdiğimiz için memeler genişlemişti. Sende deri gergin olduğu için daha fazla canın yanmış olabilir. Geçmiş olsun tekrar.

ya bunları okudukça popomu kaşıyorum :KK48: bende 12-13 günde bitti o gerginlik hissi şimdi sadece üşüdüğümde öyle gerilme hissediyorum.. herkes farklı yaşıyor ameliyat sonrası süreci:rapci: şuan baya yumaşama var bende kuzum.. sen nasıl oldun çok daha iyisin değilmi:KK200:
artık normale döndüm iyice sanki hiç olmamış gibiyim.masaja devam ediyorum solun iç kısmında masaj yaparken hafif bir ağrı oluyor ve silikonu hissediyorum.dalgalanma da bariz belli.ordaki dokuların tam iyileşmediğini hissediyorum çünkü sağ meme yumuşadı iyice sanki eskiden beri benim gibi fakat solun sıkıntılı olan kısmı set ve hafif şiş.:KK52:

Herkese merhaba bir sey sorabilir miyim benim bir ayi gecti agrim sizim yok ama sabah kalkinca hala gergin, uzun sure masaj yapmayinca geriliyor bu normal mi hala herkeste oluyor mu, tecrubeli arkadaslar bir yorum yapsa bi ay sonra gerginlik normal mi
normal canım benim de 2 ay oldu nerdeyse hala oluyor.o gerginliklerin tamamen geçmesi ve kasların kendini bırakması doulaın iyileşmesi 6-12 ay sürede oluyormuş.ben 6. ayı sabırsızlıkla bekliorum bakalım.

Drlerin genel yorumu kas altı
275-360 cc arası fikirler degisiyor 81 cm kaburga 171 boy geniş omuz olunca bazısı kucuk yaptırma dıyor B+ dıyorlar
bu arada 1 tanesı kafamı karıstırdı kı 3-4 dr dememıstı oyle sag sol meme farklı bıraz asagıda toparlanmıs bır meme belkı meme ucundanda 2. mudaleyı yapabılırm amelıyat sırasında dedı korktum daha once hıc bır doktor fark oldugunu dedıgı halde herkesın gogsu sımetrık degıldır dedı ve hıc meme ucu demedıler.

yarın bakalım Bülent Tekerekoglu ne dıyecek Bülent Bey ile ilgili Fikri oaln var mı ?

Hastanede bu kadar kötü değildim, eve gelince coştu birden. Ağrı kesici kas gevşetici içtim ama fayda etmiyor sanki. neyseki sizler varsınız da burda teselli buluyorum, moralim düzeliyor:)
YUMURTA ET ET SUYUNA ÇORBA TAVUK PEYNİR TÜKET .GERÇEKTEN ÇOK İYİ GELİYOR.BENİM DOKTORUM BOL PROTEİN ALMAYA ÇALIŞ DEMİŞTİ.DOKULAR HIZLI İYİLEŞİYOR.ÜZÜLME BEN KAS ÜSTÜ OLMAM RAĞMEN ÇOK AĞLAYIP PİŞMAN OLDUM.HATTA ÇIKARTTIRMAK BİLE İSTEDİM.DOKTORUM DA İSTERSEN ÇIKARAYIM DEDİ AMA KABUL ETMEDİM.HEPSİ GEÇECEK SABREDECEK VE KENDİNE İYİ BAKACAKSIN BAŞKA YOLU YOK.KOLUNU SAKIN YORMA KAS ALTI DAHA AĞRILI VE UZUN SÜRÜYOR İYİLEŞMESİ.

Doktorun kimdi acaba
doktorum tamer yavaştı canım,ben kendisiyle de daha önce birlikte çalıştıgım için tanıyorum yakınen kendisini,yaptığı operasyonları sonuçları tekniğini herşeyi bildiğim için hiç başka bir doktora gitmedim. sonuç 2 yıl oldu ve muhtemeşemler.
asimetri ben de vardı ki genelde oluyor zaten,benim biri 300 biri 275 cc oyuzden. ben büyük olması konusunda da şöyle düşünüyorum,madem o masaya yatıyorum değecek kadar olsun dedim,zaten doktorum sana ne olursa ne yakışırsa onu yapacagım sen bana bırak dedi.sana da 360cc diyorlar galiba bence gayet normal.ben de geniş omuzluyumdur ama tabi boyum senden daha kısa oyuzden 300cc üstü senin kaldırır.benim şimdi 2yıl oldu ve hiçte öyle buyuk değiller hani istesem biraz daha buyuk bile 325cc falan olurmuşş. meme başına mudahale dediği de muhtemelen areola yı mı küçültecek acaba bana o da yapıldı cunku

X