Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya ben cok kucuk bi estetik kliniginde oldm hatta ameliyathaneyi gorunce sok gecirdim cok kucuk bi oda gibi geldi. Ama hatirladigim 2 hemsire bi anestezici bi kndi doktorum 2 de bilmedigim kisi vardi. Biri igneyi ypti o anestezicim degildi yani konustugum kisi degildi. Demekki acil durum icin olabilir. Gayet de ameliyathaneye yuruyerek girip hatta sedyeye yattm. Daha da yukari cik dediler sedyede. Odaya geldigimde arkadasimin dedigine gore konusuyolarmis benimle ama ben hatirlamiyorum. Sonra iste aciyo diye agladim ama ingilizce konustuguma gore bilincim yerindeydi cunku bilincli olmadigim anda otomatikman turkceye donuyorum.

Hadi yaa off bana öyle bişey demedi tam şansıma da cumartesi gecesi ilaç attım pazar da devam ettirdim arayınca ulaşmadım yani doktora

Grip geçiriyorum balgam da var boğazımda ciğerlere inmiş olabilir anestezi için risk teşil ediyormuşum tabi böyle yapan doktorlar da var ama ben yapamam dedi
Canim geçmiş olsun.bende kanim düşüktü.
Üstüne ameliyatta 1 hafta önce bende usuttum oda erken oldu.Benim 17 şubata ertelendi

benim de öyle oluyor sadece solda.geçecek zamanla merak etme.

Daha iyim canım sağol daha yumuşak göğüslerim ama çabuk yoruluyorum işe başlayamazdım ben yani. 11 gün oldu foto koydum bi bakın kızlar yorumlarınızı bekliyorum :)
Bendede her ameliyat sonrası oluyor o yorgunluk. Alınan narkotik ilaçlardan anesteziden dolayıymış. Bu yüzden bol su tüketmek ve beslenmeye dikkat etmek gerekiyor . Kan yapıcı şeylerde tüket bence

Bendede her ameliyat sonrası oluyor o yorgunluk. Alınan narkotik ilaçlardan anesteziden dolayıymış. Bu yüzden bol su tüketmek ve beslenmeye dikkat etmek gerekiyor . Kan yapıcı şeylerde tüket bence
Bak iyi oldu bunu söylediğin sağol canım suya hiç dikkat etmiyordum alayım bi şişe yanıma hemen

Buarada benim gogus aram hala bos. Gogus dekokteli bisey giysem goguslerimin arasi bos oldugu icin belli olmuyo pek. Ama ciplakken masallahlari var. Srkil falan basarili olmus :))) bu ortasi da duzeliyo mu? Azcik cikintilar olsa?

Buarada benim gogus aram hala bos. Gogus dekokteli bisey giysem goguslerimin arasi bos oldugu icin belli olmuyo pek. Ama ciplakken masallahlari var. Srkil falan basarili olmus :))) bu ortasi da duzeliyo mu? Azcik cikintilar olsa?
Muhtemelen senin göğüs yapınla alakalı bir şey. Düzeleceğini sanmıyorum.

Yapı önemliymiş canım ama masajla yaklaştırdıklarını yazan arkadaşlar vardı

Larimar canım işe rahat gidip gelebiliyor musun nasıl gidiyor?
Çok şükür cnm hiçbir sorun yok 10.gün başladım işe bugün 17.gün sorunsuzum bu c.tesi kontrolüm var.. evde de gayet iyiyim her işimi yavaşta olsa yapıyorum ama tabi kolları zorlamıyorum 3.haftadan sonra herşey serbest demişti doktorum bakalım kont gidince konuşuruz yine..

Aman maşallah çok sevindim canım

Çok değişik olmuş senin ameliyat canım. Bize asansörde iğneyi yaptılar bir uyandık ameliyat olmuşuz :)
Ben bir kere göz ameliyatı oldum 15 dk lık operasyondu. ilk odaya girdiler sedyeye yat dediler
ki daha önce ilk hastaneye gittigimde yaa ben niye 7 de geldim 8 olmuş hala benle ilgilenmediniz diye atar yaptıgımda kelebegi bu sıvı acacak diye bana cesaret ignesi yaptılar.

neyse odaya geldiler hadi gidiyoruz diye sedyeye yatın dediler o an o kdr kotu oldum kı dedım ben yuruyebılıyorum öyle sedye ile gitmem ameliyathaneye ameliyathaneden iceri girince haydi artık yaat demişlerdi.

Sanırım yine sedye gelir sedye ile götürmek isterlerse ynı heyecan olur. birde korkum annem panik atak annem ameliyat süresi boyunca tansiyonu vs cıkarsa
ondan korkuorm umarım olmaz bir sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…