Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyat sonrasında da herhangi bir ilaç kullanımının sakıncası var mı acaba bilgisi olan var mı?

merhaba hanımlar benim bir aydan fazla oldu 9 aralıkta yaptırmıştım. Meme altı kesisi, yuvarlak silikon, kasaltı 400cc taktı doktorum. Acıbademde prof. dr. Ersin Ülkür'e oldum. 2. haftadan sonra Scarex silikon krem kullanmaya başladım. İlk 4 gün hariç ağrım olmadı. Şuan da yüzüstü bile yatıyorum önceden de tecrübelerimi gün gün anlatıyordum zaten. Herşeyden memnunum. Darısı olmayanların başına.:)
1 yılı geçenlerden foto almam mümkün mü? dikiş izleri ne durumda acaba? iyice kaybolan, silinen var mı? yoksa o çizgi duracak mı hep? benimki gayet ince düz çizgiler baya da güzel çalıstı doktorum. Sadece pembemsi duruyorlar ne zaman bu tazeliği geçer silikleşir merak ediyorum. Sevgiler..

Kızlar özellikle sol göğsümün bi noktasına ara ara bıçak saplanıyor gibi bi ağrı giriyor o nokta sertleşiyor üzerine masaj yapınca geçiyor 15-20 sn anca sürüyor ama canımı fena yakıyor o an. Sağda daha az oluyor. Bu tarz ağrılar yaşayan oldumu aranızda yoksa bi terslik mi var diye korkuyorum. Yarın gitcm doktora da bakalım ne diyck

Bu arada gitmişken kendimi vektra cihazıyla memeli halde görebildim. Doktora göre göğüs kafesim geniş 390 cc yüksek profil olabilir ama eşim ısrarla 345 in iyi olacağını söylüyor doktor ameliyatta karar verecek hangisi uygun olursa

Benim burdan öğrendiğim ve şimdi iyi ki dediğim bir şey büyük ccden korkmamak lazım benim 400cc oldu bence büyüklüğü gayet iyi oldu öyle abartılı değil doktorun da ameliyat sonrası söylediği oydu 400 ama göğüs kafesiniz geniş hiç abartı durmadı merak etmeyin diye

Benim 19 gun bitti ve dekoltem belli degil onde yani iki gogus arasi bosluk var. Tamamen kiyafetsiz bakinca buyuklugu cok guzel tam istedigim gibi ama dekoltede sekli belli degil. Daha erken mi bunun icin? Zamanla oturacak mi ?

Grip geçiriyorum balgam da var boğazımda ciğerlere inmiş olabilir anestezi için risk teşil ediyormuşum tabi böyle yapan doktorlar da var ama ben yapamam dedi
Benim de çarşamba ameliyatım var 2 gündür hastayım ilaç içiyorum doktoru aradım haftasınu kimse yoktu biran önce geçsin diye gripamol diye grip ilacı alıyorum sabah akşam bana aspirin vitamin hapları yasak demişti böyle bişeye yasakların olduğu kağıtta yazmıyo diye içtim bende bakalım yarın sabah ariycam ne diyecek (

Kızlar selam.. Bir şey sormak istiyorum bilgisi olan var mı.. Benim ameliyatakarşı inanılmaz bir fobim var. Ameliyathaneye girmeden önce sakinleştirici vs gibi birsey yapar mı doktorlar sizce ne dersiniz? Böyle bir deneyim yaşayan var mı?

Yapıyorlar tabi.. O iğne ile sersemliyorsun hiçbirşey hatırlamıyorsun zaten korkma

Ayyyy bana 3 hap verdiler girmeden 40 dk once falan :)))) Allahim megerse cesaret icinmis nasill sacmaladim nasil sacmaladim. Anesteziciye ayri doktoruma ayri arkadasimaayri rezillik. Anesteziciye ben kahve icince uyutum bna dozunu yuksek ver mi demeler, doktora ameliyatta olacak misin diye bile sordum dediki benden baska doktorun mu var :))) bi de ameliyathanede el salladi. Arkadasima demet akalin ac bana demeler :) offf korkma yani ben de cok korkuyodum cok da komik anilarim oldu :)))

Yok artık Seninki bayagı değişikmiş :)))
Hiç hap olarak okumadım ben,sen hangi hastanede olmuştun ameliyat,doktorun kimdi?
Genelde ameliyata almadan önce odada damar yolundan bir ilaç şırınga ediyorlar . O ilaç hemen baş dönmesi yapıyor Ve uyutuyor gibi oluyor zaten. Ameliyathaneyi falan hatırlamıyorsun..

Ben yurtdisindayim. Burda 3 tane hap verdiler ben de ne biliyim agri kesici, kas gevsetici fln sandim. Sarhos gibiydim ama bilincim yerindeydi :)

Ben yurtdisindayim. Burda 3 tane hap verdiler ben de ne biliyim agri kesici, kas gevsetici fln sandim. Sarhos gibiydim ama bilincim yerindeydi :)
Hmm,TR de böyle birşey okumadım,belki vardır ama arkadaşlar yazmamış olabilir :) Genelde enjeksiyon yapılıyor bahsettigim gibi Yarı uyuyor oluyorsun bahsettiğimde. Bazıları hiçbirşey hatırlamıyor yada kesik kesik hatırlıyor o asansörden ameliyathaneye çıkışı Ve narkoz alana kadar olan bölümü :))

Bana asansörde yaptılar iğneyi ordan sonrası yok :)) En son yarı uyanık şekilde oldum mu acaba ameliyatı diye vücuduma bakıyodum :))

Ben gayet kendi ayagimla ameliyathaneye girdim, sedyeye yattim. Sedyenin rengi neden pembe kan degmiyo mu aman efendim ameliyathanede kucukmus, bu 6 kisi neden var cok degil mi, hemsirenin bonesi maskesi ne guzelmis burda nerden buluyo ki gibi dusunceler bile edindim :) el sallayan doktoruma el salladim, anestezi ignesi neden kucuk o kadar kucuk igne beni uyutur mu diye dusundum. Igneyi gormemle uyumam bir oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…