Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ayy nasıl özeniyorum bu sıra yaptıranlara. Benim küçük ama dik olan memelerim doğumdan sonra büyüdü ve sündü emziriyorumda hala zaten süt çekilince nasıl olacak düşünmek istemiyorum. 2. Çocuktan sonra ciddi olarak düşünüyorum estetiği. kendim için istiyorum aynaya bakınca beğenmek istiyorum vücudumu.

Ameliyat olanlar güle güle kullansınlar olacaklara allah yardım etsin ve denk getirsin işlerini kolay atlatın o süreci inşallah. Darısıda bana olsun :)

Darisi basiniza :) bizim dogumdan sonra nolacak acaba :)

Darısı bütün olmak isteyenlerin başına :) İzlemediğim biri profilşme girip bakabilir mi acaba fotoğrafım gözüküyor mu? Gizleyemedim galiba da rica etsem??

:) Ne mutlu atlatmışsınız..

Size çok saçma gelebilir ama bir uyansam diyorum bütün acılara okeyim. İlk anestezim olacak ve hakkında saçma salak filmler izledim o yüzden böyle oldum. Nasıl uyandırıldınız kızlar peki?

Size çok saçma gelebilir ama bir uyansam diyorum bütün acılara okeyim. İlk anestezim olacak ve hakkında saçma salak filmler izledim o yüzden böyle oldum. Nasıl uyandırıldınız kızlar peki?
Anestezi filmini mi izledin? :) kafamda neler kurmustum ama uyudum uyandim. Lutfen bunlari dusunme kaygilarini tahmin edebiliyorum ama cok rahat gececek...
Uyanmak konusu psikolojik ben aglayarak uyandim cok aciyo diye ama aslinda tamamen korkularimdi. Yahu butun zenginler, unluler yaptirmadigi estetik yok. O kadar para veriyosun allah korusun saglik rahatsizligi degil bu. Kendimizi iyi hissetmek icin yaptiriyoruz. Ajda pekkan'in hic cani yok mu :) olumlu dusun birazcik, sonra cok mutlu olacaksin :))

Allah kahretsin evet o film. Aynen ülkede taktırmadık kadın kalmadı ünlülerden. Çok haklısın daha iyi hissetmek için yaptırıyorken biraz daha cesur olmak lazım.. Arkadaşım bikaç ay önce vefat eden doktorda olmuştu ameliyatını ismini hatırlamadım.. Arkadaşımı mesela seslenerek uyandırdılar ameliyathanede enterasan gelmişti..

Bana grip ilaçlarını kesinlikle içmememi söylemişti kanı sulandırıyor ve etkisini 10 güne kadar geçmiyor diye. Bir hafta önceden bazı ağrı kesiciler hariç bütün ilaçları içmem yasaktı. Ama her doktorun tarzı farklı bilemiyorum

Ben de sormustum doktora ameliyat sitasinda uyanir miyim diye, gulmustu bi anestezi filmi yaptilar ondan soruyor herkes yok oyle bir sey diye :) :)

Çok değişik olmuş senin ameliyat canım. Bize asansörde iğneyi yaptılar bir uyandık ameliyat olmuşuz :)

Kızlar acaba her hastanede acil durumlarda ameliyat esnasında müdahale edecek doktorlar oluyor mu? Tam teşekküllü hastanelerden bahsetmiyorum . Mesela sadece estetik yapan hastaneler var. Güvenli buluyor musunuz böyle yerleri? Acıbadem hastanesi ne kadar fiyat çekiyor merak ediyorum..

Ben uyanıktım ameliyathaneye gittiğimde sohbet ettik anestezistle hemşirelerle hatta hemşirenin biri öğrencimin arkadaşı çıktı aman ha görmediniz beni dedim
Ben de uyaniktim ama bana da cesaret ignesi yapacaklar demisti doktor yaptilar da ama uyaniktim doktorla konustum gelince sora verdiler narkozu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…