Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Doktor ilaç önermedi kanamayı uzatıyormuş C vitamini al bol bol dedi. Geçmezse ameliyatı erteleyelim dedi
her doktorun tavsiyesi başka oluyor benim ki dahiliye uzamanı ameliyata uygun ilaç verir o uygun görürse ameliyata engel değil demişti öyle de oldu.. hayırlısı olsun kuzum inş ilerlemez birde c vitaminini meyvelerden al ilaç olarak alma kanı sulandırıyor..

Kuzum bana özelden ilacını yazar mısın doktora bir sorayım da alayım bence

Kuzum bana özelden ilacını yazar mısın doktora bir sorayım da alayım bence
öyle olmaz ama ya ters bişey olur allah korusun sebep olmak istemem.. ama antibiyotik boğaz spreyi öksürük şurubu ve soğuk algınlığı için bir hap verdi perşembe akşama kadar 4 gün düzenli kullandım cuma sabahı zımba gibiydim.. bence sen bi dahiliye uzmanına git ameliyat olacağım ertelensin istemiyorum de ben estetik demedim mesela kitle alınacak dedim dahiliye uzmanına ona göre verdi ilaç kullandım..

Kizlaar benimkilerin formu yavas yavas yerine oturuyo gibi.. sutyensiz hala boyut farki belli bi taraf hafif daha sisik ama sutyenle pek belli olmuyo.. bugun bantlari cikaricam bakalim izler nasil umsrim sok gecirmem... foto ekliiiyorumm

Yok kuzum ilacın fotoğrafını gönderirsen doktora bende fotosunu atayım dediydim kullanayım mı diye...

Doktor ilaç önermedi kanamayı uzatıyormuş C vitamini al bol bol dedi. Geçmezse ameliyatı erteleyelim dedi
M Memontil canım benim de normalde bu haftaydı ameliyatım,geçen hafta hasta olunca ertelemek zorunda kaldım. İlaç içmemeye çalış, olmadı 1 hafta erterlersin. İyice iyileşmek Laz'ım diye düşünüyorum. Bi aksilik çıkmazsa ben de haftaya ameliyat olucam inşallah:)

Bende diyorum oldun mu acaba biri vardı ama kimdi diye kendi kendime düşündüm bugün ertelendi demek olsun hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın canım

Aylardır bunu bekliyordum sömestr tatiline denk getirdim özellikle işe dönmem lazım.. ertelesem yazı beklemem lazım. İşten çıkıp resmen bir torba mandalina aldım suyunu sıkıp içeceğim. Bakalım Cumartesi'ye kadar iyileşirim umarım

Kuzum sen 5 gün sonra demedinmi ben mi yanlış okudum yoksa 2 gün kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…