Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

C cancanan2738 çok geçmiş olsun canım,darısı başıma peki şuan ağrıların ne durumda? Hareketlerin nasıl? Elini kaldırıp yemek yiyebiliyor musun?
Sağol canım iyim şuanda kollarımı fazla kullanırsam ve sürekli aynı pozisyonda kalırsam oturmak yatmak dolaşmak gibi ağrım oluyor ama hafif. Ben 2. Günden itibaren yiyebiliyorum yemeğimi kendim duşumu da kendim alabiliyorum sadece dinlenmek için yatıyorum açıkçası şuan. Ben de öğretmen sayılırım pazartesi işbaşı yapabilir miyim diye düşününce tahtaya yazı yazmasam olabilirmiş diyorum mesela yani iki haftaya rahat işbaşı yaparız bence

biraz geç oldu ama antibiyotikli kremi 1 hafta kullanıyorsun dikişler çabuk iyileşiyor ve herhangi bir iltihabi durum oluşmuyor.1 haftada bitiyor benim merhemim çok küçüktü.snra sabah akşam iz kremini sür canım.her seferinde önce ılık suyla iz merhemini temizle sonra peçeteyle kurulayıp merhemini sür.etrafına fazla dağıtmadan.ilk 2 gün okadar kaşıntı yapıyor ki deliriyor insan ama bu şekilde devam edersen kaşıntı falan olmuyor.masajı benim doktorum da vermişti.kapsül oluşmasın diye veriliyor.bir de şeklin oturması için çok iyi oluyor.benim sol memenin alt kısmının yarısı aşağıda yarısı yukardaydı zeytin yağıyla ters yönde masaj yaptım düzeldi.şeklin oturması her şeyin normale düzelmesi 6-12 ay arası arkadaşım bunu aklından çıkarma.geçmiş olsun

Saol kuzum şükür oldum bitti bugün tam 2 hafta oldu ağır kaldırmıyorum kolları zorlamiyorum haricinde hersey normale döndü cok şükür darısı sana olsun kuzum

C cancanan2738 öyle mi diyosun süper o zaman. Bence Pazartesi iş başı yapmamaya çalış iki hafta dinlen derim ben

Evet kuzum herseyimi kendim yapıyorum yardım almadan hiç ağrı sancı yok şükür
Kattina maşallah sana çok imreniyorum hem bebeklisin hem işe de başladın çok iyisin hızlı toparlandın açıkçası doktor meselesi mi bünye yapısı mı anlayamadım ama inşallah bende senin gibi olurum

Merhaba arzum77, ben böyle bir ameliyat oldum ve yaklaşık 8 ay oldu, sorularına yardımcı olabilirim sanırım :)

C cancanan2738 merhaba, öncelikle forum sitesini kullanım açısından çok yeniyim kusuruma bakmayın, ameliyat oldun mu memnunmusun ?

İnşallah kuzum ama bünye ve doktor olduğu kadar psikolojikmen hazırlanmakta önemli bence ben hep bedenimle konuşurum doğum hikayem var burda bi topikte mesela doğumda rahmimle ameliyat sonrası da memişlerimle konuşup durdum neyi düşünür yayarsak onu yaşarız kuzucum iyi düşün iyi olsun aklıma gelen başıma geldi gibi deyimlerimizde bunun ıspatı

kızlaaar doktoruma masajı nekadar süre yapmam gerektiğini sormuştum yumuşayana kadar dedi.ben çok yapmıyordum aklıma geldiçe sever gibi yapıyordum. işte olunca malum elim sürekli mememde gören olcak diye masajı es geçmiştim anlaşılan uzun bir süre daha yapmam gerekiyormuş.

Merhaba arzum77, ben böyle bir ameliyat oldum ve yaklaşık 8 ay oldu, sorularına yardımcı olabilirim sanırım :)
Şimdi öncelikle bu mesaj bana ait değil ama sistemde bir karışıklık oldu sanırım o mesajı ben yazmış gibi görünüyorum :)) Neyse onu geçelim...
Ben ameliyatımı 2011 de oldum,6 sene olacak Şubatta. Sormak istediğin birşey varsa ben sana yardımcı olabilirim

ben de sevdim konuştum ama benim memeler söz dinlemeyen cinsten canım işe yaramadıyaptı yapacağını çok çektirdi bana

arzum bu senin ilk mesajın değil mi bu sayfada ki arkadaş ilk sayfayı okumuş tarihe bakmadan alıntı yapmış bilememiş sen bu sürede uzmanımız oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…