Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

CharmAddict CharmAddict hadi hayırlısıyla sende atlat inşallah haftaya birlikte oluruz burdan güzel haberler veririz

sağlıktan da önemli değil elbet hiç bir estetik sağlıkla sıhhatle atlatalım
M Memontil sen de benim gibi öğretmensin sanırım tek şansın sömestır olduğuna göre:KK49: ballı limon iç baya iyi geliyor, ben de korkudan içiyorum. İnşallah hayırlısıyla atlatırız

Bende diyorum oldun mu acaba biri vardı ama kimdi diye kendi kendime düşündüm bugün ertelendi demek olsun hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın canım
@kattina evet canım o bendim:dondurma: eğer hastalanmasaydım olmuş bitmişti şuan. Her şeyde vardır bi hayır:KK200: bir an önce olsun bitsin istiyorum, büyük memelerim olacak diye düşündükçe sabırsızlanıyorum ya:KK49:
Sen nasıl oldun? Daha iyisindir umarım. Ağrıların ne durumda? Normal yaşantına ne kadar dönebildin canım?

Geçen cuma oldum canım tam bir hafta oldu :) sakın vazgeçme süper bir duyguymuş gidip gidip aynaya bakıyorum bu ben miyim diyorum ki yamuk yumuklar hala ama olsun bilmiyorumki düzelecekler :KK66:
C cancanan2738 çok geçmiş olsun canım,darısı başıma :KK17: peki şuan ağrıların ne durumda? Hareketlerin nasıl? Elini kaldırıp yemek yiyebiliyor musun?

M Memontil sen de benim gibi öğretmensin sanırım tek şansın sömestır olduğuna göre:KK49: ballı limon iç baya iyi geliyor, ben de korkudan içiyorum. İnşallah hayırlısıyla atlatırız
Evet canım öğretmenim meslektaşız ben anasınıfı öğretmeniyim sen? canım aklıma gelen her şeyi yapıyorum ballı limon değil bugünü limonu direk yedim yani o durumdayım :KK48: haftaya ameliyat olursan iş başı yaptığında zorlanırsan? Rapor almayı mı düşünüyorsun

Kizlar birsey sorucam.. birazdan dus alip bantlarimi cikartmam gerek kendim.. doktor anlatmiadi gercii amaaa unuttum. Bu saatede rahatsiz etmek istemiyorum.
1.Simdi dusa girdikten sonra mi bantlari cekiyim, yoksa dusdan ciktiktan sora mi? Bir de fönle mi ne demisti dusdan sora sanirim öyle bisey aklimda kalmis..cabuk cabuk mu dus almam gerek uzun uzun kalabilirmiyim dusda, sabun degerse yanma fln olurmu
2. .... iki kremim var.. bitanesi bactroban digeri contratubex bir de dikislerin üstüne siltabe yapistirmak icin izlere iyi geliyomus sanirim .. ya simdi ben hangi kremi nasil sürücem.. sizinde iki kreminiz varmi..? Yarini da beklemek istemiyorum..3 haftadir bugünü bekliyorum dus almaak istiiyorummm.
3. masaja baslamam gerek bugun.. sert bi sekilde demisti siz nasil yapiyonuz, istedigim gibi masaj yapabilirmiyim..
Fazla soru oldu biliyorumm:olamaz:

Kizlar birsey sorucam.. birazdan dus alip bantlarimi cikartmam gerek kendim.. doktor anlatmiadi gercii amaaa unuttum. Bu saatede rahatsiz etmek istemiyorum.
1.Simdi dusa girdikten sonra mi bantlari cekiyim, yoksa dusdan ciktiktan sora mi? Bir de fönle mi ne demisti dusdan sora sanirim öyle bisey aklimda kalmis..cabuk cabuk mu dus almam gerek uzun uzun kalabilirmiyim dusda, sabun degerse yanma fln olurmu
2. .... iki kremim var.. bitanesi bactroban digeri contratubex bir de dikislerin üstüne siltabe yapistirmak icin izlere iyi geliyomus sanirim .. ya simdi ben hangi kremi nasil sürücem.. sizinde iki kreminiz varmi..? Yarini da beklemek istemiyorum..3 haftadir bugünü bekliyorum dus almaak istiiyorummm.
3. masaja baslamam gerek bugun.. sert bi sekilde demisti siz nasil yapiyonuz, istedigim gibi masaj yapabilirmiyim..
Üzgünüm ilk sorularınıza cevap veremeyeceğim ama contratubex i ben dikiş yerlerimde kullanmıştım oyle demişti doktorum, sizinle benzer ameliyat olan varsa direkt ona mesajla sorsanız belki daha cabuk yanıt alırsınız, cok gecmiş olsun üç hafta beklemek zor olmustur dus için

Bantları kendin çıkart dediğine eminmisin peki?

Bantları kendin çıkart dediğine eminmisin peki?

Eminim canim.. mecburum. Dikislerin üstüne yapistirilan bant varya onlari.. ama dusdan önce mi sora mi bilmiyorum bide dusdan sora fönle kurutmakmi lazim burdada okumustum galiba bi kac kez.. bi de iste o iki krem bitanesi iz icin biliyosundur zaten. Digeri antibiotik kremiymis ama nasil sürcem bilmiyorum antibiotigi ilk sürdükten sora hemen contratubex i mi acaba

Bide acayip yapisiklar yani nasil cikarticam o bantlari ya.. ist. Olmadigim icn kendin cikart demisti

Eminim canim.. mecburum. Dikislerin üstüne yapistirilan bant varya onlari.. ama dusdan önce mi sora mi bilmiyorum bide dusdan sora fönle kurutmakmi lazim burdada okumustum galiba bi kac kez.. bi de iste o iki krem bitanesi iz icin biliyosundur zaten. Digeri antibiotik kremiymis ama nasil sürcem bilmiyorum antibiotigi ilk sürdükten sora hemen contratubex i mi acaba
Bantlar genelde duşta kendiliğinden çıkan düşen bantlar oluyor .yani doktor duşunu al,hızlı banyo yap,duştan Sonra bantları fönle kurut ıslak bırakma diyor ondan sordum..
Sana çıkart dediyse farklı bir banttır,o banttan değildir. Sen hızlı banyo yap,fazla oyalanma. Çıkınca dikiş yerlerini iyi kurut,antibiyotikli kremini sür. Bu aşamada iz için olan krem erken bence,ona hemen başla dedimki?
Başka dediyse onu ayrı bir zamanda sür. İkisini bir arada sürme.
Bence yarın ara krem kullanımını sor muhakkak. Şimdilik antibiyotikli kremi sür .
Masajı doktorun tavsiye edecek. Sana nasıl yap derse öyle yap. Her hastaya masaj önerilmiyor misal bana önerilmemişti. Sadece bir ay gerek gördü,yap deri Sonra yapma dedi..

Bantlar genelde duşta kendiliğinden çıkan düşen bantlar oluyor .yani doktor duşunu al,hızlı banyo yap,duştan Sonra bantları fönle kurut ıslak bırakma diyor ondan sordum..
Sana çıkart dediyse farklı bir banttır,o banttan değildir. Sen hızlı banyo yap,fazla oyalanma. Çıkınca dikiş yerlerini iyi kurut,antibiyotikli kremini sür. Bu aşamada iz için olan krem erken bence,ona hemen başla dedimki?
Başka dediyse onu ayrı bir zamanda sür. İkisini bir arada sürme.
Bence yarın ara krem kullanımını sor muhakkak. Şimdilik antibiyotikli kremi sür .
Masajı doktorun tavsiye edecek. Sana nasıl yap derse öyle yap. Her hastaya masaj önerilmiyor misal bana önerilmemişti. Sadece bir ay gerek gördü,yap deri Sonra yapma dedi..

Tsk cnm tmm ben ozamwn birazdan sadece antibiotiyi süriyim yarin da tekrar sorarim.. 3. haftadan sora basla dedi iz kremine ama simdi düsününce sacma geldi iste iki kremi bi arada kullanmak o yuzden soriyim dedim. Masajada 3. haftadan sora sert bi sekilde basla dedi aklina geldikce yap dedi.. ya masaj tam olarak yumsamasi icin mi.. fazlada yumsak istemem:KK59:

Tsk cnm tmm ben ozamwn birazdan sadece antibiotiyi süriyim yarin da tekrar sorarim.. 3. haftadan sora basla dedi iz kremine ama simdi düsününce sacma geldi iste iki kremi bi arada kullanmak o yuzden soriyim dedim. Masajada 3. haftadan sora sert bi sekilde basla dedi aklina geldikce yap dedi.. ya masaj tam olarak yumsamasi icin mi.. fazlada yumsak istemem:KK59:
Antibiyotikli kremini misal sabah akşam süreceksen öğlen iz kremini sürersin.o şekilde dengelersin olmadı :KK66:
Masajı göğsü sert bulunca Ve kapsül oluşumunu engellemek için öneriyorlar genelde. Ama sana nasıl yapılmasını göstermesi veya söylemesi lazım,yarın onuda sorarsın :KK66:

Masaj gerginligini aliyor bende ve sanirim sadece yumusama degil kapsul icin de oneriliyor, contratubexi dikisler 14. Gunde alininca surmeye baslamistim, doktrunuz ne zaman dediyse o zaman baslayin, bant dikis uzerindeki bantsa benim doktor dikis alirken almisti bi kac gun sonra dustan sonra fark ettim bi bant kalmis onu da kendim almistim, dusta yumusuyor anladigim kadariyla o yuzden dustan sonra bantlari cikarmanizi onermis olabilir, bende kat kat bant vardi bi tane kalmis dikisten sonra sadece , biz burada fikir yurutuyoruz ama en iyisi doktorunuza sorup oyle yapin siz, kolay gelsin gecmis olsun

Masaj gerginligini aliyor bende ve sanirim sadece yumusama degil kapsul icin de oneriliyor, contratubexi dikisler 14. Gunde alininca surmeye baslamistim, doktrunuz ne zaman dediyse o zaman baslayin, bant dikis uzerindeki bantsa benim doktor dikis alirken almisti bi kac gun sonra dustan sonra fark ettim bi bant kalmis onu da kendim almistim, dusta yumusuyor anladigim kadariyla o yuzden dustan sonra bantlari cikarmanizi onermis olabilir, bende kat kat bant vardi bi tane kalmis dikisten sonra sadece , biz burada fikir yurutuyoruz ama en iyisi doktorunuza sorup oyle yapin siz, kolay gelsin gecmis olsun

Tsk ederimm :) bugun öyle yapiyim bende.. yarin sorarim

Selam ☺ meme ameliyatı sonrası sargım olmadı meme ucu kesisi ıle yapıldı bantlarım vardı ince , sporcu sutyenı gıydım 1 ay kadAr . İşe 1 hafta sonra dondum dıkıslerımle ders verıyorsum valla sıkıntı yaşamadım hiç .. şöle soylıyım ılk ypıldıgında buyuk zanne
Bugun konustugum 2 dr de kas alti degil kas zari alti veya meme ile
Kas zari arasina dedi. Spor yapanlar ve yazi yizerken kas alti protez cabuk bozulurmus memnuniyetsizlk yapilirmis borde alttan kesik olacak ben de

Merhaba,ben meme ucu kesisi ile ameliyat oldum. Çok memnunum. İzlerim çok belirsiz Hatta yok gibi. Ama bu kesi için meme ucu kahverengi bölgenin uygun olması gerekiyor Ve doktorunun bu kesinde uzman olması gerekiyor :KK66: Bence birkaç doktorla görüş fikir al,kafanda birşeyler net oluşur zaten. Birçok doktorun görüşmeleri ücretsiz.
Bugun 2 dr ile daha konustum toplam 3 dr nin ortak karari meme alti kesisi
2 tanesi kas zari
1 tanesi kas alti dedi
Fiyatlari 12000
Acibadem haatanesinde yatiroorlar
1 tanesi 250 2 si 350 cc arasi yuvarlak dediler
Kas zari diyenlerin ortalgorusu spor seviyorsan kas alti onermiyorlar
Aklim karisti
Aaa birde 2 tanesi menton biride motiva dedi motiva yeniymis ve yumusacikmis dogal meme gibi
Yapacagi kas zari yonteminin adida supfasiyel mi oyle birseymos

Simdi soru kas altimi kas zari mi ?
Puffd

Aklim karisti daha 3 dr de
Fiyatlar 12000 zaten
2 tanesi Supfasiyel1 l kas zari alti dedi
2 tanesi menton 1 tanesi motiva dedi
3 ude meme alti kesigi dedi
Napcam ?

Bugun 2 dr ile daha konustum toplam 3 dr nin ortak karari meme alti kesisi
2 tanesi kas zari
1 tanesi kas alti dedi
Fiyatlari 12000
Acibadem haatanesinde yatiroorlar
1 tanesi 250 2 si 350 cc arasi yuvarlak dediler
Kas zari diyenlerin ortalgorusu spor seviyorsan kas alti onermiyorlar
Aklim karisti
Aaa birde 2 tanesi menton biride motiva dedi motiva yeniymis ve yumusacikmis dogal meme gibi
Yapacagi kas zari yonteminin adida supfasiyel mi oyle birseymos

Simdi soru kas altimi kas zari mi ?
Puffd
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...lti-silikon-taktiranlar-lutfen-yardim.739311/
Şu linke bir göz at :KK66:

X