Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bu sabah masaj yaparken protezleri hissettim tarifi zor olacak ama sanki foşur foşur içimden bi ses geldi ikisinde de su dolu bi poşeti hışırdatıyor gibi anlatabildim mi ne demek istediğimi bilmiyorum ama bu normal mi acaba yaşayan var mı bu hissi :KK43:
Normal o tatlım,hepimiz yaşadık o durumu. Geçecek merak etme :KK66:

Ya ben çok heyecanlıyım.

peki hangi kesik daha dogru
meme altı, koltuk altı veya meme ucu
ben yuvarlak silikon sevdim damla sevmedim.
Merhaba,ben meme ucu kesisi ile ameliyat oldum. Çok memnunum. İzlerim çok belirsiz Hatta yok gibi. Ama bu kesi için meme ucu kahverengi bölgenin uygun olması gerekiyor Ve doktorunun bu kesinde uzman olması gerekiyor :KK66: Bence birkaç doktorla görüş fikir al,kafanda birşeyler net oluşur zaten. Birçok doktorun görüşmeleri ücretsiz.

Ya ben çok heyecanlıyım.

peki hangi kesik daha dogru
meme altı, koltuk altı veya meme ucu
ben yuvarlak silikon sevdim damla sevmedim.
benim doktorum dekolte sevenler için yuvarlak öneriyor ama bu noktada da meme yapısı dikkate alınıp karar veriliyor canım bazılarına damla süper oluyor mesela kişiye göre değişen bir durum aynı şekilde kesi yeride kişiye göre değişiyor mesela benim meme başım darmış o yzden oradan sığmaz silikon dedi koltuk altı uzak kalıyor dedi en iyisi meme altı dedi ama bu durumda vücut şeklimize bağlı yani bir doktora gidip kontrol olmadan netleşmez bunlar..

5 gün var salı günü ameliyatım
Çok ağır değilim şu an umarım ilerlemez :KK61:
Her gün kivi portakal yeyip duruyordum yine de oldu
bence dra git canım ilerlemeden ilaç al bende 5 gün kala oldum dr ilaç verdi ameliyat olacağını söyle ona göre bişiler veriyolar ilerlemiyor.. kendi doktoruna da söyle durumu.. ben p.tesi grip olup doktora gitmiştim cuma ameliyat olmuştum.. korkma yani olursun inşallah ama ilerlememesi lazım..

bence dra git canım ilerlemeden ilaç al bende 5 gün kala oldum dr ilaç verdi ameliyat olacağını söyle ona göre bişiler veriyolar ilerlemiyor.. kendi doktoruna da söyle durumu.. ben p.tesi grip olup doktora gitmiştim cuma ameliyat olmuştum.. korkma yani olursun inşallah ama ilerlememesi lazım..
Sağol canım en iyisi ben doktorla görüşeyim ona göre bir ilaç alayım dediğin gibi ilerlerse sıkıntı :KK43:(

5 gün var salı günü ameliyatım
Çok ağır değilim şu an umarım ilerlemez :KK61:
Her gün kivi portakal yeyip duruyordum yine de oldu

Şnşallah ilerlemez. O da nazarı olsun canım :KK66: hava bi soğuk bi sıcak gidiyor ya iç ortamlar da sıcak oluyor çok dışarı çıkınca soğuk oluyor tüm bunlar birleşince bünyen de zayıfsa olması çok normal. Önce sağlık gerisi hallolur :))

bende yarın randevu alayım ben 5. veya 6 gun baslayacagımm ise sanırım
ayşegül sivriye gitmeni öneririm ben Ankarada olum orda olsam ayşegül hanıma giderdim.yazın ayşegül hanıma olup bu forumda yazan olmuştu.ben de doktor araştırması yaparken görmüştüm.instagramda fotoğraf da paylaşıyor bakabilirsin sonuçlarını ben çok beğeniyorum.fiyatı da 6500 olarak yazmışlardı yine burda ama şuan nedir bilmiyorum.

Şnşallah ilerlemez. O da nazarı olsun canım :KK66: hava bi soğuk bi sıcak gidiyor ya iç ortamlar da sıcak oluyor çok dışarı çıkınca soğuk oluyor tüm bunlar birleşince bünyen de zayıfsa olması çok normal. Önce sağlık gerisi hallolur :))
Aynen bizim sınıflar çok sıcak çıkınca buz gibi oluyoruz. Doktora yazdım bakalım şimd bekliyorum

ben aralık ayında kampanyadan faydalandım 5.500 tl ye oldum şuan 7000-8000 falan galiba emin değilim.. @bitsedegitsekya fiyat almıştı görüşmüştü seda hanımla şuanki fiyatı o daha iyi bilir..
Kızlar bende bu çarşamba seda hanıma muayne olcam fiyat nedir gerçi yazmışsın ama emin olmak istedim

Kızlar bende bu çarşamba seda hanıma muayne olcam fiyat nedir gerçi yazmışsın ama emin olmak istedim
evet yazdığım gibi fiyat aralığı 7-8 bin arası olmalı cnm.. ben çok memnun kaldım ilgisinden ne zaman istersem ulaşabiliyorum sorumu sorabiliyorum.. hakkında hayırlısı olsun yaz bizede sonucu..

evet yazdığım gibi fiyat aralığı 7-8 bin arası olmalı cnm.. ben çok memnun kaldım ilgisinden ne zaman istersem ulaşabiliyorum sorumu sorabiliyorum.. hakkında hayırlısı olsun yaz bizede sonucu..
Valla senin yazdıklarından yola çıktım cnm çok da hoşuma gitti tutumu daha bile erken gidebilirim evime çok yakınmış sayende öğrenmiş oldum

Valla senin yazdıklarından yola çıktım cnm çok da hoşuma gitti tutumu daha bile erken gidebilirim evime çok yakınmış sayende öğrenmiş oldum
Kliniği atasehirde ama orda görüşme yapıyor kontrollerde de oraya çağırıyor gerçi ben karşıdan geliyorum yolum cok uzak diye kontrolleri Kadıköy'de hastanede oldum ama değer onca yola cok memnun kaldim..

Doktor ilaç önermedi kanamayı uzatıyormuş C vitamini al bol bol dedi. Geçmezse ameliyatı erteleyelim dedi :KK61::KK61::KK61:

X