Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun cnm.. neden o kadar kalıyor direnler kötü olmuş uzun kalması çünkü onlar çıkınca arada ki farkı hissedeceksin çok iyi gelecek.. bacaklara ne yaptırdın kuzum..
Merhaba canım bacaklarından yag alındı alt bilek ve baldir dan yüzüme enjekte oldu diyenlerden kan geliyor 6 saat ameliyat narkozun zor attım mide refleks azittilar istifra falan işte. Direneler yarın çıkacak sanırım bakalım hayrılısi kaç gün sonra banyo yaptınız bir de ameliyattan önceki gece adet oldum çok zor geçti 3 günüm

Ay cnm evet baya zorluk yaşamışsın çok çok g.olsun.. ben ameliyattan 3 gün sonra yapabilirdim banyo ama hazır hissetmediğim için 4.gün yaptım..

Bu dalgalanma.nasil.oluyor acaba nasil arkettiniz, kas alti miydi sjzin de cok gecmis olsun cogunu atlatmissiniz
sol memenin iç kısmının üstünde var canım.sağ tarafta ameliyattan beri hiç böyle biey yok ama solda olduğu gibi hissediyorum protezi.önceleri daha fazlaydı şimdilerde daha az zamanla oda geçecekmiş inşallah.ama şuan çok mutluyum çok şükür son bir kaç gündür güzel görünüyorlar gözüme ve çok normale döndüm.hala arada sızlama ve gerginlik hissediyorum ama günden güne iyileşiyor.

Geçmiş olsun canım inan merak ettim çok seni. Sırt ağrısı normal hepimizde oluyor. Ama direnler çok kaldı. Onu anlayamadım.

cok gecmiş olsun kas altı mı ustu muydu sizinki, ben bu dalgalanma olayını anlayamadım bir turlu ya ben de altta ve yanda cok fena hissediyorum dokum yok diye düşünüyordum

Selam kızlar, 21. günüm memeler sağ sol arasında baya bir fark vardı. Dikleştirme ve Protez yapıldı. 350 cc Mentor yuvarlak takıldı. Biraz fark var hala. Sol meme sağa göre 1,5 cm daha sarkıktı. Şuan hala diğersine göre daha aşağıda görünüyor. Doktor bekleyelim şişler insin 3 ayı dolsun diyor. 3 Ay sonra bizi rahatsız eden bir durum varsa düzeltiriz. Lokal anesteziyle yaparız. Rahat ol keyfini çıkar diyor. Ben seni üzgün bırakmam dedi. Çok rahatladım bu gün. En çok dert ettiğim olay izdi. Fakat iz şimdi hiç aklıma gelmiyor. Allah için iz yok denecek kadar az. Resim çekip akşam yüklemeye çalışıcam. Fakat resim yükleyemiyorum.

Yok canım rahat ol. Benzer sorunları bizlerde yaşıyoruz. Memenin şeklini alması 3 ay bekle diyor bizim doktor ve genelde de anladığım kadarıyla öyle canım Sabret.

Cnm foto yukledin mi son halini? Bozma moralini, tummm ameliyat olanlar ayni seyleri yasiyo gordugum kadariyla.

bende silikon taktırmak istiyorum ama çok kararsızım,şu sıralar fiyat aralığı nedir bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.
birde silikon taktırmanın ne gibi zararları oluyor bu konuda bilgi yazarsanız bana çok sevinirm

Fiyat araligi cok acik.. 6 bin ile 20bin arasi degisiyor. Valla zararlarini bilmek istemiyorum taktiracagim icin:)))

Fiyat araligi cok acik.. 6 bin ile 20bin arasi degisiyor. Valla zararlarini bilmek istemiyorum taktiracagim icin:)))

ay oldukça yükselmiş fiyatlar şuan vazgeçtik,avrupada küçük gögüs daha makbul o para ile bütün avrupayı gezeriz 30 yaşındaki kızımla :d muhtemelen kızımda okur yorumumu forumu tek hesaptan iki kişi kızımla bir kullanıyoruz.

Ameliyatn uzun sürmüş ,bende bazı ameliyatlarında narkozu çok kötü atlattım,olabiliyor bazen...
Bende dren yoktu,kası zarı altı oldum bende ama çokta kolay değildi sonuçta ameliyat. Frenler çıkınca rahatlayacaksın sabret canım.
Ben yüze yag dolgusundan çok memnun kaldım,inşallah sende memnun kalırsın İnanılmaz ışıltı gençlik kattı bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…