Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

:halay::KK71:

Eklentiler

• IMG_4517.JPG
    IMG_4517.JPG
    84,1 KB · Görüntüleme: 35
Arkadaslar bende göğüs büyütme estetigi olmak istiyorum suan doktor arastirmasindayim . Iki tane doktorla görüştüm boyum kisa kilom 47 ve goguslerim hic yok .ona ragmen iki doktorlarin ikiside kas alti 300 un altinda olmaz ve yuvarlak dediler. Ozellikle cok küçük göğüslü olupta yaptiran arkadaslara soruyorum , kac cc yaptirdiniz? Memnun musunuz ? Cok belli oluyor mu?

Arkadaslar bende göğüs büyütme estetigi olmak istiyorum suan doktor arastirmasindayim . Iki tane doktorla görüştüm boyum kisa kilom 47 ve goguslerim hic yok .ona ragmen iki doktorlarin ikiside kas alti 300 un altinda olmaz ve yuvarlak dediler. Ozellikle cok küçük göğüslü olupta yaptiran arkadaslara soruyorum , kac cc yaptirdiniz? Memnun musunuz ? Cok belli oluyor mu?
ben de sizin gibiydim boy kilo olarak evet cidden belli oluyor ve göğüs dokusu ne kadar az olursa protezi de o kdar fazla hissediyorsunuz, zayıf insana fazla buyuk protezlerde sorun riski daha fazla sanırım, benim de 335 olmustu, buyuklugunden memnunum hatta kazakla bile baya farkediliyor, hatta ameliyat sonrası insanlar anlayacak diye korkuyorum, iki doktor da oyle dediyse dogrusu odur sanırım, içinize sinmediyse baska doktorla da görüşün, sadece boy kilo değil, göğüs kafesinz meme cevreniz de önemli bildiğim kadarıyla. Acele karar vermeyin içinize sinsin, pişman olunup tekrar cekilecek bir acı değil

1. Yılımı doldurdum hiç ama hiç korkmayın inanılmaz rahat geçiyor ( ben agrı vs hiç yaşamadım ) ilk ameliyat oldugumda yazmıstım epeydırde gırmıyorum :) korkmayın kızlar yaptırın bu zamana kadar yaptırmadığınıza üzüleceksiniz

Benimde memelerim yokdu inanın dümdüzdü 1 yıl önce 400 cc takıldı dual plan ( yarısı kas altı) 1.78 boyum 68 kıloyum pilates hocasıyım ınan 1 haftamda ders verıyordum hıc agrım vs olmadı gosus kasını zorlayacak hareketler yapılmadıgı surece hıcbır sıkıntı olmadı yuvarlak protez takıldı dual plan oldugu için damla seklınde oldu memelerım suan kendı memem gbı hıc anlasılmıyor meme ucu kesısıyle yapıldı oyuzden izimde yok :) sormak istedıgın benım kacırdıgım bırsey varsa yaz seve seve cevaplarım

1. Yılımı doldurdum hiç ama hiç korkmayın inanılmaz rahat geçiyor ( ben agrı vs hiç yaşamadım ) ilk ameliyat oldugumda yazmıstım epeydırde gırmıyorum :) korkmayın kızlar yaptırın bu zamana kadar yaptırmadığınıza üzüleceksiniz
1 yil sonra nasi gorunuyo acaba foto var mi

Benimde memelerim yokdu inanın dümdüzdü 1 yıl önce 400 cc takıldı dual plan ( yarısı kas altı) 1.78 boyum 68 kıloyum pilates hocasıyım ınan 1 haftamda ders verıyordum hıc agrım vs olmadı gosus kasını zorlayacak hareketler yapılmadıgı surece hıcbır sıkıntı olmadı yuvarlak protez takıldı dual plan oldugu için damla seklınde oldu memelerım suan kendı memem gbı hıc anlasılmıyor meme ucu kesısıyle yapıldı oyuzden izimde yok :) sormak istedıgın benım kacırdıgım bırsey varsa yaz seve seve cevaplarım
Aaa mesleklerimiz aynii.. ben cok korkuyorum uzun sure ders veremicem diye

Aaa mesleklerimiz aynii.. ben cok korkuyorum uzun sure ders veremicem diye

Foto gönderemem :)) gögüs kasını zorlayacak hareketler yapmazsan(ani kol kaldırma veya birsey kaldırmak vs vs gbı ) inan hıcbırsey olmuyor alt tarafı 1 hafta ders vermezsın sonrası üyelerinde yardımcı olur sana zaten :)

Selam kızlar, 21. günüm memeler sağ sol arasında baya bir fark vardı. Dikleştirme ve Protez yapıldı. 350 cc Mentor yuvarlak takıldı. Biraz fark var hala. Sol meme sağa göre 1,5 cm daha sarkıktı. Şuan hala diğersine göre daha aşağıda görünüyor. Doktor bekleyelim şişler insin 3 ayı dolsun diyor. 3 Ay sonra bizi rahatsız eden bir durum varsa düzeltiriz. Lokal anesteziyle yaparız. Rahat ol keyfini çıkar diyor. Ben seni üzgün bırakmam dedi. Çok rahatladım bu gün. En çok dert ettiğim olay izdi. Fakat iz şimdi hiç aklıma gelmiyor. Allah için iz yok denecek kadar az. Resim çekip akşam yüklemeye çalışıcam. Fakat resim yükleyemiyorum.
Canım bana da mentor kullanılacak 350 takılsın istiyorum bende resmin varsa izleyebilir misin sakıncası yoksa göreyim haftaya benim de ameliyatım cc konusunda bşraz sorun yaşıyorum doktor 275-300 civarı uygun gördü bana ama ben 350 istiyorum :KK43:

Canım bana da mentor kullanılacak 350 takılsın istiyorum bende resmin varsa izleyebilir misin sakıncası yoksa göreyim haftaya benim de ameliyatım cc konusunda bşraz sorun yaşıyorum doktor 275-300 civarı uygun gördü bana ama ben 350 istiyorum :KK43:

Canım bizim topicte takılıyor genelde @sejnap var o da 350 cc , Jade1982 Jade1982 de 350 cc diye biliyorum ben.

Doktorun fikri çok önemli canım. Başka doktora göründünmü. Sonra siparişle meme bu kadar olur diyor. Sana 350 cc giderse zaten doktor yapar. Bana uygun en büyük protez dersen daha uygun olur. Doktorlara 350 cc veya 400 cc tak deyince bu konu onların uzmanlık alanı hoş olmuyor. Sadece bana uygun en büyük cc demen daha mantıklı bence. Sende resim varmı?

Kızlar birde şöyle bir durum var ki, bence en önemlisi, her cc herkeste aynı olmuyo, herkesin vücut yapısı farklı, 350 cc birine çok büyük oluyo, birine küçük..yani herkesin vücuduna uyanı istemesi gerekiyo bence
Aynen canım onu demeye çalıştım. Belli bir cc tak demek olmuyor. Vücuduna uygun olan büyüklük güzel bir tabir olur bence.
Sende sadece protez mi miraculous Dikleştirme oldumu sana. Yeterince dik olmadı ve dün doktor 3 ay dolsun sonra gerekli işlemi yaparım diyor. Lokal anesteziyle küçük bir işlem, Seni üzgün göndermem dedi. Benim 22. günüm şu an biraz farklılık var. Şu an bir resim yükleyebildim. Bir tane daha uğraşıyorum. Oda olursa yüklücem.

Aynen canım onu demeye çalıştım. Belli bir cc tak demek olmuyor. Vücuduna uygun olan büyüklük güzel bir tabir olur bence.
Sende sadece protez mi miraculous Dikleştirme oldumu sana. Yeterince dik olmadı ve dün doktor 3 ay dolsun sonra gerekli işlemi yaparım diyor. Lokal anesteziyle küçük bir işlem, Seni üzgün göndermem dedi. Benim 22. günüm şu an biraz farklılık var. Şu an bir resim yükleyebildim. Bir tane daha uğraşıyorum. Oda olursa yüklücem.
Yok canım bende dikleştirme, sadece protez var.
Bekle bakalım 3 ay gerekli görülürse yaparım demesi arkasında olmasıda güzel bi şey

Bu ameliyat ağrılarınız kaç gün sürmüştü? Benim bugün 3. Günüm ama sanki ağrılar hiç geçmeyecekmiş gibi

bende araştırıyorum 2, 3 ay sonra olucam. ama kafam çok karışık silikonla olucam. ondada bir sürü teferruat var. yok koltuk altı, yok göğüs altı felan. şimdide subfasiyal göğüs büyütme diye bi yazı okudum o da hoşuma gitti. bu subfasiyal dedikleri teknikle ameliyat olan var mı acaba?

Slm cnm takibe aldım seni benimkiyle benziyor dokun banada Dr 275- 300 cc olur en fazla demişti 300 cc taktı 12 gün oldu. Ben inanılmaz memnunum kazak altında bile gayet beligin duruyor.. ameliyat öncesi 8 cm dokum vardı şuan da 14 cm dokum var cnm..

Canım bence 350 ve uzerini zorla derim. Bana 350 cc takildu tamam doğal cok guzel görünüyor ama yinede o kadar ameliyat olmusken keske bir tik fazlası olsa diyorum. Benim fotolara bak istersen izlerim seni. 300 ve altı o kadar agri ve annestezi için değmez bence. Ama ne istedigine bagli. Birde dokun varmi varsa 300 bile cok guzel durabilir ama benim cok azdi bu yuzden Bana 300 deseydi olmayacaktim yada baska dr a gidecektim. Suan memnunum gerci ama 400 bile olsa hayir demezdim

Bu ameliyat ağrılarınız kaç gün sürmüştü? Benim bugün 3. Günüm ama sanki ağrılar hiç geçmeyecekmiş gibi
Kişiye göre değişiyor galiba ağrılar canım ben hiç şikayet boyutunda ağrı çekmedim çok ağrıyınca ilaç aldım geçti..en kötü ihtimalle 1 hafta olduğunda geçer cnm..

X