Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kızlar herkese günaydın.uzun zamandır yazamıyorum malumunuz sınavlar vardı.benim bugün 48 gün oldu tam olarak.cuma günü kontrole gittim.ultrason çekildi ve hiç bir sıkıntı yok çok şükür.dokular protezi sarmış.sol tarafımın iç kısmında ve sol memenin şeklinde sıkıntı var biraz o da doktorum 6 aya kadar düzeleceğini sıkıntı olacak hiç bir durumun olmadığını söyledi.solun iç kısmın da çok hafif ağrı,renk koyuluğu ve dalgalanma var.zamanla düzelcekmiş inaşallah.ordaki dokular hala iyileşmemiş tam olarak.6 ay içinde ikisi çok farklı olabilir biri yukarda biri aşağıda,sağda solda yamuk yumuk olabilir bu çok normal 6-12 ay arasında şekli de oturacak gayet de güzel olcakmış.doktorum bunları söyledi.2 ay olsun foto yüklicem.bakalım hep beraber nasıl olcak:rapci::KK28:
Bu dalgalanma.nasil.oluyor acaba nasil arkettiniz, kas alti miydi sjzin de cok gecmis olsun cogunu atlatmissiniz

Merhaba hanimlar.
Yarin sabah erkenden ilk muayenem var. Cok heyecanlıyım. Bilmiyorum doğru yere mi yazıyorum ama?
Neler konusmam gerektigi ile alakali liste yaptım.
Dua beklerim.
Neler sormam gerektigi hakkında aylardır yeterince bilgi topladim ama cok önemli dediginiz bir nokta var mı acaba?:110:

Geçmiş olsun,bacak operasyonundan dolayımı ağır atlattın acaba? Yani bacak ağrısı dahamı fazlaydı,memeye göre?
Yüze de dolgu olacaktı sanırım,yapıldımı hepsi?
Arzum selam canım bacakta yag alındı alt bacak tan bilenlerden yüze enjekte edildi ameliyat 6 saat sürdü narkozun etkisini 2 gun atamadım mide bulantısı ve sırt ağrısı oldu çok. Canım hala kan geliyor direnlerden bilmiyorum belki yarın çıkacak sizde nasıl oldu acaba kaç gün sürdü. Yüzüm hiç morarma olmadı bacaklarım acımadı pek memelerim den daha çok zorlandım.

X