Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kızlar herkese günaydın.uzun zamandır yazamıyorum malumunuz sınavlar vardı.benim bugün 48 gün oldu tam olarak.cuma günü kontrole gittim.ultrason çekildi ve hiç bir sıkıntı yok çok şükür.dokular protezi sarmış.sol tarafımın iç kısmında ve sol memenin şeklinde sıkıntı var biraz o da doktorum 6 aya kadar düzeleceğini sıkıntı olacak hiç bir durumun olmadığını söyledi.solun iç kısmın da çok hafif ağrı,renk koyuluğu ve dalgalanma var.zamanla düzelcekmiş inaşallah.ordaki dokular hala iyileşmemiş tam olarak.6 ay içinde ikisi çok farklı olabilir biri yukarda biri aşağıda,sağda solda yamuk yumuk olabilir bu çok normal 6-12 ay arasında şekli de oturacak gayet de güzel olcakmış.doktorum bunları söyledi.2 ay olsun foto yüklicem.bakalım hep beraber nasıl olcak

Cok geçmiş olsun..

Hosgeldin :) ooo süper masallah, :)

Bende tahlilleri verdim dosyamida açtılar geldim eve yarın ameliyatim var ve inanılmaz korkuyorum

Süper haber çok sevindim canım, hepimiz bi gelelim şu meşhur 6. Aya hayırlısıyla:)))
Resim bekliyoruz o zaman senden

bende tek yaptım dr 3. gün dedi ben 4. gün yaptım hiç yardım almadım cnm.. ilk duşumda kafamı önüme eğip yıkadım saçlarımı.. ikinci duşum da kollarım yukarı kalkıyordu daha rahat yıkandım kuzum.. kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman gir acele etme..

çok geçmiş olsun cnm.. neden o kadar kalıyor direnler kötü olmuş uzun kalması çünkü onlar çıkınca arada ki farkı hissedeceksin çok iyi gelecek.. bacaklara ne yaptırdın kuzum..

Geçmiş olsun,bacak operasyonundan dolayımı ağır atlattın acaba? Yani bacak ağrısı dahamı fazlaydı,memeye göre?
Yüze de dolgu olacaktı sanırım,yapıldımı hepsi?

Ya kızla şimdi aradılar iptal ettiler.nalet olsun ya soğudum yemin ederim neymiş kanım düşükmüş benim yıllardır düşük aglicam ya

Bende şimsi çıktım ameliyattann 365cc yuvarlak takıldıı suanlık hiç agrım yok maşallah sonuctanda cok memnunumm

Ya kızla şimdi aradılar iptal ettiler.nalet olsun ya soğudum yemin ederim neymiş kanım düşükmüş benim yıllardır düşük aglicam ya
Canım geç olsunda güç olmasın. Herşeyde bir hayır vardır diye düşün. Benim kan değerimde düşüktü, ev doktorunda randevu al hemen, serum ile haftada iki kez takviye yapıldı bende ve 3 hafta içersinde normal yakın değerlere gelmiş oldum. Ameliyat sonuçta bu, soruna sebeb olabilecek bir durum varsa mutlaka öncesinde düzeltilmeli. Bu beklemenin sonunda güzel sonuçlar alacağını düşün.

Çok morelim bozuldu işten çıktım ay sonu ise girebilirim olup iyilesmek istemistim hiç birsey istediğim gibi olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…