Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu 4. Doktor gorundugum...
Gecmesini bekleyecegiz diyorlar maalesef fark yok ve ben gunden gune kotulesiyorum. Sanki hic gecmeyecek gibi geliyor kimse bilmiyor sonuc ne olacak ????
Çok geçmis olsun suan psikolojik olarak ne durumda oldugunu tahmin etmek zor degil allah yardimcin olsun. Sen neredesin hangi ilde? Ankaradaysan onerebilecegim cok iyi bir doktor var. Telefonla bile sorabilirsin donus yapar muhahak. Tekrar cok gecmis olsun

Çok geçmis olsun suan psikolojik olarak ne durumda oldugunu tahmin etmek zor degil allah yardimcin olsun. Sen neredesin hangi ilde? Ankaradaysan onerebilecegim cok iyi bir doktor var. Telefonla bile sorabilirsin donus yapar muhahak. Tekrar cok gecmis olsun
Tesekkur ederim Izmir deyim. Gerekirse Ankara ya bile gidebilirim. Nasil soracagim ki beni gormeden birsey soyleyebilir mi rahatsizlik vermezmiyim?

Tesekkur ederim Izmir deyim. Gerekirse Ankara ya bile gidebilirim. Nasil soracagim ki beni gormeden birsey soyleyebilir mi rahatsizlik vermezmiyim?
Numarasini veririm sana sen ararsin. Whatsapptan da resimlerini yollarsin sana gel derse gelirsin cok ilgili bir doktor. Hacettepe de muayne ucreti de 130 tl gibi bisey.

Numarasini veririm sana sen ararsin. Whatsapptan da resimlerini yollarsin sana gel derse gelirsin cok ilgili bir doktor. Hacettepe de muayne ucreti de 130 tl gibi bisey.
Cok sevinirim izmirde cozum bulamazsam mutlaka videcegim ozelden adini ve numarasini yazarsan ulasirim zahmet olmazsa yazarmisin bana bu arada elim cok gergin ve kapatmakta haala zorluk yasiyorum lutfen dualarinizi eksik etmeyin benim icin cok onemli sevgiler

Bende 225 cc damla mentor kas zarı üstü protez var. (kas üstü sayılabilir kas dokuma dokunulmadı) inanılmaz memnunum. 34C hatta bazen 34D gibi bir sütyen kalıbım var. Meme dokunuzu sanırım en iyi doktorunuz anlıyor. Operasyon hiç korkulacak gibi değil. En azından benimki değildi çünkü doktorum çok iyiydi. İlk 1-2 gün kollarınızı hareket ettirirken canınız yanar o kadar. Dolayısıla da doğrulmakta güçlük çekersiniz, sporcu sütyeninizi takarken birinden destek almanız gerekir..vs. Hepsi bu. Daha sonra hemen geçti, ben hiç bir komplikasyon yaşamadım. 5-6.günde araba kullanıyordum :) Doktorum mükemmeldi. İstanbulda olanlar için şiddetle tavsiye ederim. Prof Dr. İsmail KURAN

Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun.ben de perşembe günü ameliyat oldum 350cc kas zari alti artı bacak operasyonum da vardı ilk 2 gece kabustu bugün yeni yeni gözümü açıyorum. O nedenle yazamadım hala direnler var çarşamba çıkacak sanırım.

N nhrgnl selam cnm nasılsın. nasıl geçti ameliyatın çok merak ettim seni.
Canım merhaba ameliyatım uzundu benim 6 saat sürdü o nedenle ameliyat sonrası zordu benim canım. Hala direnler im var canım 350cc kas zari alti takıldı. Çarşamba çıkacak sanırım. Foto ekliycrm inşallah ama direnler im var

Merhaba arkadaşlar herkese geçmiş olsun.ben de perşembe günü ameliyat oldum 350cc kas zari alti artı bacak operasyonum da vardı ilk 2 gece kabustu bugün yeni yeni gözümü açıyorum. O nedenle yazamadım hala direnler var çarşamba çıkacak sanırım.
Çok çok geçmiş olsun canım

Canım merhaba ameliyatım uzundu benim 6 saat sürdü o nedenle ameliyat sonrası zordu benim canım. Hala direnler im var canım 350cc kas zari alti takıldı. Çarşamba çıkacak sanırım. Foto ekliycrm inşallah ama direnler im var
Niye okadar uzun sürdüki. Drenleri ertesi gün alıyorlar normalde. Merak ettim ya. Geçmiş olsun. İyimisin şu an.

Larimar Larimar canım sen kaçıncı gün duş almıştın? Doktor bana pazartesi salı yapabilirsin dedi ama tek başıma becerebilirmiyim bilmiyorum :KK43: eşim de şehirdışına çıktı hiç kalkışmasam da onu mu beklesem offf

X