Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Wuhuuuu maşallah ya yeteri kadar varmış zaten neden illa ameliyat istiyorsun ki 80 c cup falansin ama sarkiksa dik durmuyorsa şikayetin normal bence Dr la görüş belki sadece diklestirme yaparlar istediğin görüntüye kavuşursun

Ya sorun şu ki bana yeteri kadar büyük gelmiyor. Çok sarkık da değil, damla şekli işte. Ama ben büyüsün de istiyorum. Şunları yazarken bile topa tutulurum diye o kadar da korkuyorum ki. :KK64:Dediğin gibi çok da küçük değiller çünkü.:olamaz:
Doktor olarak kimi tavsiye edersiniz peki?

Ya sorun şu ki bana yeteri kadar büyük gelmiyor. Çok sarkık da değil, damla şekli işte. Ama ben büyüsün de istiyorum. Şunları yazarken bile topa tutulurum diye o kadar da korkuyorum ki. :KK64:Dediğin gibi çok da küçük değiller çünkü.:olamaz:
Doktor olarak kimi tavsiye edersiniz peki?
Canım niye topa tutulasın ki zevk meselesi nihayetinde.. yuvarlak taktirirsan istediğin görüntüye ulaşırsın.. ben karsiyakaliyim ama İstanbulda yaşıyorum canım İzmir'de ki Dr la ri bilmiyorum..

Hımm anladım canım:super:
Az önce ölçtüm evdeki mezurayla, göğüs altım 78 cm, göğüs üstü 95 cm. Bu durumda sanırım göğüs dokum 17 cm. Aslında çok küçük olmadıklarının ben de farkındayım ama eşim devasa olmasından yana :KK48: (tabi öyle yapay da gözükmeden) Ki bunu ben de isterim. Zaten o sebeple bu araştırmalara girdim.
O cup mevzusunu da zaten çok anlamıyorum. Benimkiler c cup mı oluyor şimdi? Bi de sizce ne kadar büyüyebilir?:110:

Nasıl peki memnun musun ameliyattan? Nihayetinde bir kere yaptırılacak bir şey o sebeple baştan savma olmasını da istemiyorum.:KK17:

Canım ben daha 2 günlüğüm çok ağrısız sızısız atlatıyorum çok şükür. Bugün saçlarımı yıkadım süslendim ojelerimi sürdüm moral olsun diye. Cemil beye 3 sene önce burun ameliyatıda olmuştum oda böyle ağrısız geçmişti. Boyut konusunda çok mutluyum ama henüz şekli oturmadığı için tam kesinde birşey demek istemiyorum. Benim tavsiyem bir kaç farklı doktorla görüşmen olur içine sinen enerjisi tutan doktora olman. Birde ne istediğini iyi anlatman lazım o yüzden doktorla görüşmelere gitmeden önce ne istediğini iyice oturt kafanda görsel olarak

Birde göğsünün fotoğraflarını ölçülerinle koyarsan şu kadar kiloyum şu kadar boyum var vs gibi. Buradaki tecrübeli arkadaşlar çok yardımcı oluyor. CC önerisinde bulunuyorlar. Bana kalsa 325 olucaktım ama yüksek ihtimal o ölçü beni mutlu etmicekti biraz daha büyük yaptır dediler iyiki de demişler:)

Canım ben daha 2 günlüğüm çok ağrısız sızısız atlatıyorum çok şükür. Bugün saçlarımı yıkadım süslendim ojelerimi sürdüm moral olsun diye. Cemil beye 3 sene önce burun ameliyatıda olmuştum oda böyle ağrısız geçmişti. Boyut konusunda çok mutluyum ama henüz şekli oturmadığı için tam kesinde birşey demek istemiyorum. Benim tavsiyem bir kaç farklı doktorla görüşmen olur içine sinen enerjisi tutan doktora olman. Birde ne istediğini iyi anlatman lazım o yüzden doktorla görüşmelere gitmeden önce ne istediğini iyice oturt kafanda görsel olarak

Birde göğsünün fotoğraflarını ölçülerinle koyarsan şu kadar kiloyum şu kadar boyum var vs gibi. Buradaki tecrübeli arkadaşlar çok yardımcı oluyor. CC önerisinde bulunuyorlar. Bana kalsa 325 olucaktım ama yüksek ihtimal o ölçü beni mutlu etmicekti biraz daha büyük yaptır dediler iyiki de demişler:)

Ağrı sızı olup hayatımı felç etmesini ben de istemiyorum hiç. Çok geçmiş olsun sana da, umarım şekli oturduğunda istediğin gibi olurlar. Tavsiyen üzerine Cemil beyi araştırıyordum ben de. Çok büyütmekten yana değil gibi duruyor ama bilemedim.

Bu arada boyum 1.70 kilom 67, omuz genişliğim 40-42 cm.

Ağrı sızı olup hayatımı felç etmesini ben de istemiyorum hiç. Çok geçmiş olsun sana da, umarım şekli oturduğunda istediğin gibi olurlar. Tavsiyen üzerine Cemil beyi araştırıyordum ben de. Çok büyütmekten yana değil gibi duruyor ama bilemedim.

Bu arada boyum 1.70 kilom 67, omuz genişliğim 40-42 cm.

bana 365cc taktı ama evet bende çok büyük yapıcağını düşünmüyorum genel olarak tarzı doğaldan yana. Yani yaptığı memeleri hiç görmedim ama burunlarda asla kaydırak gibi yapmıyor mesela ordan biliyorum:halay:

bana 365cc taktı ama evet bende çok büyük yapıcağını düşünmüyorum genel olarak tarzı doğaldan yana. Yani yaptığı memeleri hiç görmedim ama burunlarda asla kaydırak gibi yapmıyor mesela ordan biliyorum:halay:

Ahahaha ben de zaten yapay bi görüntü istemem ama yapım müsait gibi geliyor. O açıdan doğallıktan çıkmadan büyüyebileceği kadar büyüsün istiyorum:KK48:

Doktorların muayene ücretleri ne kadar? Fatih beyin 50 tl idi sanırım.

Son düzenleme:
Ahahaha ben de zaten yapay bi görüntü istemem ama yapım müsait gibi geliyor. O açıdan doğallıktan çıkmadan büyüyebileceği kadar büyüsün istiyorum:KK48:

Doktorların muayene ücretleri ne kadar? Fatih beyin 50 tl idi sanırım.

Ya onu hiç bilmiyorum ben eski hastası olduğum için hiç ücret ödemedim yarın pansumana gideceğim sorayım istersen:KK200:

Beni aradılar az once.
Nasıl oldun diye ses tonumdan dedim antibiyotige başladım siz söyler solemez.biraz normalin dedim.
Dedi pazar günü kesmeniz lazım dedi.ilaci.haberleselimki ona göre tahlile gonderecekmis pazartesi günü Allahim ameliyatim iptal olmasın ya

Kızlar merhaba,:KK24:
Bu konuya cesaret edip ilk defa yazıyorum. Ben de ameliyat olmak istiyorum ancak merak ettiğim şeyler var. Biliyorsanız ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
1. Başka arkadaşların konularını çok okudum. Sürekli bi meme dokusu lafı geçiyor ancak bu nasıl ölçülüyor bilmiyorum. Gövdeden itibaren memenin yüksekliği mi oluyor? Yoksa koltuk altından başlayıp memenin çapını mı ölçüyoruz? Ne kadar büyüyebileceklerini merak ediyorum çünkü. Ona göre ölçüp size de danışmayı düşünüyorum çünkü. Gerçi omuz genişliği falan da etkiliymiş. Yine de tek bilmediğim bu doku meselesi.:KK64:
2. İzmir'de bu sene itibariyle ameliyat fiyatları nedir? Bilen var mıdır? Fatih Uygur ve Cenk Tokat gibi isimler öne çıkıyor ama Fatih hoca 2016 da 7000 Tl ye yapıyormuş. Bu sene kimbilir kaç olmuştur. :KK17:Daha uyguna ve güzel yapan var mıdır bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz?
Şimdiden teşekkürler.:KK68:

Fatih beyin ameliyat ücreti 8500 tl olmuş.

Kızlar bende şubat başı ameliyat oluyorum meme dokumda çok az yani 70 a bile doldurmuyor 265 cc yuvarlak kas üstü olur dedi doktor ben daha fazla istediğimi söyledim ama minyonsun ve göğüs kafesinde küçük sığmaz dedi çokmu küçük olur ne diyosunuz

Kızlar bende şubat başı ameliyat oluyorum meme dokumda çok az yani 70 a bile doldurmuyor 265 cc yuvarlak kas üstü olur dedi doktor ben daha fazla istediğimi söyledim ama minyonsun ve göğüs kafesinde küçük sığmaz dedi çokmu küçük olur ne diyosunuz
Meme dokun az ise nasil kas ustu oluyor cnm?

Bence meme dokun azsa kasüstü yerine kasaltı tercih etsen daha uygun olabilir sonrasındaki görüntü açısından

X