Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ben de düşünüyorum .siz hangi il de oldunuz ameliyatı.begenmeniz çok güzel kendinizi.ben de kazasız belasız olup sonuca ulaşmak isteyenlerdenim

Merhaba ben izmirde cemil tugaya oldum. Farklı bir konu olursa nacizane yardımcı olmak isterim dilerim en kısa zamanda hayallerinize kavuşursunuz:)

Doktorunuza ve asistanina güvenmeyin bence, zira ilaç kullanımında, bu denli yanlış bilgi veren hekimin/ hekimlerin/ asistanların vebali ortada kalıyor.
Madem top topic konunuz var,doğru olanı araştırıp yazın.
Şu ana dek desteğe ihtiyacı olanlara yazdığınızı düşünmüştüm.
Ama siz ezberden konuşan adeta bir hekiminin hayranı gibi yazıyorsunuz, senelerdir

Farklı grup ağrı kesici derken kastım , böbreğe ya da karaciğere verdiği ayrı zarar.

K Kazen

Evet canım,devlet hastanesinde başka bir ameliyat olduğumda da ağrı kesici ile ilgili bu yönde ikâzları olmuştu doktorumun. Ağrın olmasa bile iç demişti doktor. İçip içmemek sizlere kalmış tabi,bizler bilgimiz,gördüğümüz şeyler dahilinde yorum yaparız

Şuraya bir tane tıp fakültesi mezunu, alaylı doktor yazsın, ağrı kesici ödeme çözüm diye. Varsa kanamayı durdurabilir, lakin ödem ve ağrı kesici ikilisi çok yanlış.

Şuraya bir tane tıp fakültesi mezunu, alaylı doktor yazsın, ağrı kesici ödeme çözüm diye. Varsa kanamayı durdurabilir, lakin ödem ve ağrı kesici ikilisi çok yanlış.
Yorumunuzu yaptınız şikayetinizi ettiniz iki arkadasta doktor yönlendirmesinin bu sekilde oldugunu söyledi, doktoru onaylamayan yapmaz, sonucta burası profesyonel insanların oldugu degil, kendı yaşadıklarını ve görüşlerini aktaran insanların oldugu bi platform... sanki özellikle açık arayıp saldırıyormussunuz gibi hissettim senelerdir takip ettiginize göre.. bence uzatıp konu dısına cıkmaya gerek yok, k.i.b. Yaparsınız olur biter, yöneticiler ilgilenir..

Gereğini yaptım sevgili hatun kişi.

Tıbbi konularda yanlış yönleridirmenin geri dönüşü yoktur.

İlaç yönlendirmesi yapmak, doktordan aldığını aktarana kadar gidiyorsa forumda dur derim.

Bu forum herkesin yaşadığı tecrübeleri anlatmak, karşılıklı bilgi paylaşımında bulunmak, yeri geldiğinde tavsiyelerde bulunmak için var.
Hiç kimse doktor olduğunu iddaa etmiyo, kimse git şu ilacı iç demiyo...
"Ben bu ilacı içtim faydasını gördüm, ben bu kremi sürdüm faydasını gördüm, benim dr um bunu dedi, senin dr un ne dedi " şeklinde ilerliyo dialoglarımız...

Tamda bu konularin uzerine soyle bir sorum olacak arkadaslar kapsul olusumundan dolayi 3 ay icerisinde 2 ameliyat oldum sert masaj ve anti allerjik ilac sabah aksam iciyorum. Bu doktorumun onerisiydi ama beceremedigi 2 ameliyat var ortada ve illaki bu ilaca devam edeceksin diyor. Fark var mi hic anlamis degilim sadece kapsul tekrar olusmaya basladi gibi sert masajla canim cika cika yumusatiyorum elim bile sisti. Simdi benim durumumu yasayan ve zyrtec 2x1 e devam eden varmi aramizda cok merak ediyorum yada ben istisna miyim? Yorumlariniza tesekkur ederim. Sevgiler..

Gereğini yaptım sevgili hatun kişi.

Tıbbi konularda yanlış yönleridirmenin geri dönüşü yoktur.

İlaç yönlendirmesi yapmak, doktordan aldığını aktarana kadar gidiyorsa forumda dur derim.
Yorumunuz için teşekkürler haklı olabilirsiniz fakat üstüne basa basa bir kaç defa söylemenizde art niyet aranır. Buradaki pek çok kişiden ameliyat öncesi ve sonrası doktorumdan öğrenmedigim söylemediği şeyleri öğrendim çok faydası oldu. @arzum77 ek olarak ağrı kesici alın demiyor farkındaysanız var olanı (kullanması gerekeni) kullanmaya devam et diyor. Farklı yerlere çekmenin gereği olduğunu düşünmüyorum..

Canım kapsül oluşumu dr un beceremediği bişeyden dolayı değil, malesef vücut kendisi yapıyo bunu. Sende kapsül oluşucağı varsa, başka dr da ameliyatını yapsa yine olurdu. Zyrtec alerjik dermatozlar için oldukça iyi bi ilaç, iç dediyse bence dr unu dinlemesin, tekrar kapsül oluşmaması için, vücudun tekrar reaksiyon göstermesin diye vermiştir mutlaka.

Merhaba bende sizin gibi baliketliyim genis omuzluyum 72 kiloyum meme koltukalti kesisi 260cc takildi sutyende 85c kup takiyorum cok iri silikon disaridan sisman gosteriyor ama kendi meme dokumda iyi durumdaydi 80 takiyordum. 260cc benim bedenime iyi geldi az daha dolgun durmasini isterdim cunku 300cc olsaydi ki sen 300 dusun bence otesi iri kiyim gosterir.. Ameliyattan 2 ay sonra odemler inince ufaliyor memisler haberin olsun 300 idealdir bence..

Tesekkur ederim ama bana 3. Gun keske masaja baslatsaydim demesi aklimi bulandirdi ve artik elimdeki sislik yani lenf odemle ugrasiyorum maalesef. Kapsulu cok takmiyorum. Koltukalti kesisi ile yapilan ameliyatlarda nadirde olsa bu komplikasyonla karsilasiliyormus. Arastirmalarim sonucu bu doktorun eli sisirme konusunda davalari oldugunu duyunca dumur oldum 2 aydir el sisligiyle ve sag el maalesef en onemli organim inmiyor. Cok agladim cok pisman oldum simdiki aklim olsa asla yaptirmazdim....

Aaa evet hatırladım sizi, konu açmıştınız ordada yazışmıştık. Elinizin şişliği inmedimi hala? Bu duruma ne diyo doktorunuz? Ne kadar zamanda inermiş acaba?
Malesef çok nadir olan bi durum size denk gelmiş

Arti cok sert masaj yap dedi kendi cok ugrasmasin diye bence. Hic beni uyarmadi elde lenf odem olusabilir cok yuklenme demedi uyarmadi 3 aydir neler cektim neler yadadim anlatamam.

Aynen benim o bahtsiz. Canim inmedi inmiyor. Gorseli dogal sorunsuz bir gorsel ancak icim curudu

Doktorunuza sorsaydınız cevaplardı değil mi?

Art niyet aransın dursun. Ben yanlışa yanlış dedim sadece.

Ayrıca benimki böyle oldu, şöyle gelişti değil.
Düpedüz sahte bilgilerle telkin verilmez.

Ps: Ben 1 buçuk sene önce memelerimi büyüttüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…