Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar bi de kocaman sis gobegimle sutyenli halini yukledim. Bi bakin Allah icin kucuk mu yahu? Ustumdeki 75B. Bi yorum yapin taktim doktir illa vucuduna uygun olsun diye beni karistirmadi yoksa sali gunu kontrolum var katliam yaparim sinır disi edilirim

Kızlar bu arada yarın için ameliyatim vardı. Konuştuğum arkadaslarma soyleyim 24 ocak olarak erteledim.okul tatile girince daha rahat olur dedik doktorumla.1hafta anı ve yorucu hareketler yapılmaması gerekiyomus.
merhaba benimde göğüslerim çok küçük bende silikon yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedim şuan ki vücud ölçülerim 75-63-84 kilom 49 boyum 1.65 fakat ben hemen düşünmüyorum kilo almayı düşünüyorum 55 kilo olduğum zaman yaptırmayı düşünüyorum sizce yuvarlık mı yoksa damla silikon mu yaptırsam hangisi daha iyi ve büyüklüğü ne kadar olursa iyi olur ben çok dikkat çekici ve silikon olduğu belli olucak bi biçim istemiyorum bazıları çok kötü duruyo balon gibi top gibi yuvarlak ben o şekilde dursun istemiyorum doğal dursun istiyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim
Canım beni izlermisin.merak ettim kaç sene olmuş nasıl yaptırdın mı protezlerini sureki yorumları okurum arkadaslarla

Kızlar bu arada yarın için ameliyatim vardı. Konuştuğum arkadaslarma soyleyim 24 ocak olarak erteledim.okul tatile girince daha rahat olur dedik doktorumla.1hafta anı ve yorucu hareketler yapılmaması gerekiyomus.
Canım beni izlermisin.merak ettim kaç sene olmuş nasıl yaptırdın mı protezlerini sureki yorumları okurum arkadaslarla
Ben de izin aldim 1 hafta ofisten ama oyle bence 1 hafta degil. Bugun 4. Gunum bitti cok daha rahatim ama 3 gun sonra ise donecegimi sanmiyorum. Bi kere asiri gerginlik var oturup kalkmak bile sıkıntı yaratiyor. Doktor istersen raporunu 2 hafta yapiyim evde dinlen dedi. Oyle yapmayi dusunuyorum. Sen de bence göze al en az 10-12 gun evde kalmayi. Korkutmak istemiyorum yanlis da anlama ama gayet ameliyat yani

Ben de izin aldim 1 hafta ofisten ama oyle bence 1 hafta degil. Bugun 4. Gunum bitti cok daha rahatim ama 3 gun sonra ise donecegimi sanmiyorum. Bi kere asiri gerginlik var oturup kalkmak bile sıkıntı yaratiyor. Doktor istersen raporunu 2 hafta yapiyim evde dinlen dedi. Oyle yapmayi dusunuyorum. Sen de bence göze al en az 10-12 gun evde kalmayi. Korkutmak istemiyorum yanlis da anlama ama gayet ameliyat yani
kesinlikle haklısın nihal sonuçta bir ameliyat bu ameliyat masasına yatıyoruz bencede biraz evde dinlenmek gerek aman aman enfeksiyona dikkat zaten hava soğuk ve yağıştı birde bu halde işe gitmek riske girmek demek biraz evde dinlenmek en iyisi

kesinlikle haklısın nihal sonuçta bir ameliyat bu ameliyat masasına yatıyoruz bencede biraz evde dinlenmek gerek aman aman enfeksiyona dikkat zaten hava soğuk ve yağıştı birde bu halde işe gitmek riske girmek demek biraz evde dinlenmek en iyisi
Bir de -20 ye dogru gidiyoruz enfeksiyon diye daha sutyeni bile acmadim bakmadim bile ☺ umarim sorunsuz geciririz kizlar. Bir de boyle icimde bisey oynuyo sanki ilik ilik guldukce fln ya da yurudukce cozemedim ama normaldir demi tepeden baktim sutyenin ustunden minicik gozukuyo hic anlayamadim boyutunu normal midir ya?

Bir de -20 ye dogru gidiyoruz enfeksiyon diye daha sutyeni bile acmadim bakmadim bile ☺ umarim sorunsuz geciririz kizlar. Bir de boyle icimde bisey oynuyo sanki ilik ilik guldukce fln ya da yurudukce cozemedim ama normaldir demi tepeden baktim sutyenin ustunden minicik gozukuyo hic anlayamadim boyutunu normal midir ya?
Kaç gün oldu ameliyat olalı.

Benim her sey ust uste geldi. Once adet geciktirici Aldim, ameliyatim cok ertelenecekti yoksa. Iznimi de ona gore ayarlamistim. Ameliyat oncesi sismistim zaten, sali gunu ameliyat oldum bugun bi tartildim 3 kilo almisim gobegim top gibi 4 aylik hamile gibiyim. Gogusler sis. Ailem burda yok turkiyedeler, burda yakin arkadaslarim var sagolsun onlar geldi kosturdular. Ameliyattan bikac gun once erkek arkadasimla gerginlik vardi aramizda. Ameliyattan sonra ayilinca ameliyat oldum dedim ona bile ses yok bi gecmis olsun bile demedi yani terkedilmisim bu asamada yeni ogrendim. Adetin vermis oldugu gerginlik duygusallik ameliyatla birlesti. Dusunmemeye calisiyorum nasil buyuk hatalar yapmisim 1.5 yil boyle bir insanla gecirmisim.
Canim takip edermisin

Kesinlikle iki hafta evde dinlenmek lazim

Ya afedersiniz nolur kusura bakmayin ama ben sutyeni actim gogsum cok kucuk hic belli degil. Zamanla mi degisiyo yoksa boyle mi kaliyo? Sutyendeyken buyuk duruyo ama actim hic b

Ya afedersiniz nolur kusura bakmayin ama ben sutyeni actim gogsum cok kucuk hic belli degil. Zamanla mi degisiyo yoksa boyle mi kaliyo? Sutyendeyken buyuk duruyo ama actim hic b
Benimkiler sonradan deri gevşedikçe daha büyüdü, sanırım birçok kişide durum böyle oluyo

Benimkiler sonradan deri gevşedikçe daha büyüdü, sanırım birçok kişide durum böyle oluyo
ya resmen onceki hali gibi hatta arkadasim da vardi dedikki doktor implanti koymayi mi unuttu. Ilk gun sporcu sutyeni giydirilirken vardi suan hiccc yokk uyuyamadim sinirimden. Gogus ortasi belirsiz ama yandan bakinca yukselti var.

Nihal beni izleyebilir misin çok merak ettim çünkü ben de doktora 250 taksanız yeter hocam derken ameliyattan çıktım baktım 300, çok büyük olacak diye korkuyorum.
Daha after photo yok. Takip ettim. Doktor daha buyugu sana olmaz deyip durdu, adam kucuk gogus seviyosa mahvoldum kizlarr :bicak::bicak:

X