Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

nejla_44 nejla_44 S Sbl_09 önce eczaneye gitmiştim, genel anestezinin etkisi olabilir, geçer önemli değil dedi, doktora da yine de sorayım dedim, hem kas ağrısı hem adet sancısı çektiğimden baya kötü haldeyim şu an, ne dediğini tam anlamadım ama göğüs kafesindeki kılcal damarlardan sızarak orada toplanmıştır gibi bişi dedi, önemli bir şey değil, merak etme geçer dedi.

nejla_44 nejla_44 S Sbl_09 önce eczaneye gitmiştim, genel anestezinin etkisi olabilir, geçer önemli değil dedi, doktora da yine de sorayım dedim, hem kas ağrısı hem adet sancısı çektiğimden baya kötü haldeyim şu an, ne dediğini tam anlamadım ama göğüs kafesindeki kılcal damarlardan sızarak orada toplanmıştır gibi bişi dedi, önemli bir şey değil, merak etme geçer dedi.
Peki çok teşekkürler :) M macellan

Peki çok teşekkürler :) M macellan
Benim diren takilmamisti. Göğüs yanlarım da morluklar vardı. Diren olmadığı icin normal dendi. On gün de geçti. Bir de sırtımın tam ortasinda vardı. Doktor bana da aynısını söyledi. Kılcallardan akan kan sürekli yattığım için sırtımda toplanmış. O da on gün icin de gecti.

Ya sonradan dusundum ben alerji hapi aliyorum ondan herhalde neyse saglik olsun ya o degil de benim dikislerin birini unutmus doktor yeni farkettim bi hafta oldu alinali cok canim sıkıldı elimle cektim gelmedi tel en basinda dugum gibi, simdi korkuyorum icine kaynadi da cikarmasi zor olacak diye
Canım kendin almaya çalışma ancak doktoruna söyleyip gitmelisin bence, alınmayan dikişler bir süre sonra enfeksiyon oluşturabiliyor diye biliyorum, kendi kendine çıkarmaya çalışma streil degil ve izi büyütebilirsin

Benim diren takilmamisti. Göğüs yanlarım da morluklar vardı. Diren olmadığı icin normal dendi. On gün de geçti. Bir de sırtımın tam ortasinda vardı. Doktor bana da aynısını söyledi. Kılcallardan akan kan sürekli yattığım için sırtımda toplanmış. O da on gün icin de gecti.
hadi ya dren takılsa bir dert takılmada bir başka deet yani cnm

Canım kendin almaya çalışma ancak doktoruna söyleyip gitmelisin bence, alınmayan dikişler bir süre sonra enfeksiyon oluşturabiliyor diye biliyorum, kendi kendine çıkarmaya çalışma streil degil ve izi büyütebilirsin
Evet doktora gittim aldirdim insallah bi sey olmaz ya cok korktum bi hafta fazla kaldi resmen o dikis, doktor onemli degil dedi goruniste bi sey yok iceride de yoktur umarim

Bir sey sorabilir miyim bana bant takılmadı ameliyattan sonra, bu kafamı karıstırdı, bu genelde hangi durumda takılıyor biliyor musunuz

Bir sey sorabilir miyim bana bant takılmadı ameliyattan sonra, bu kafamı karıstırdı, bu genelde hangi durumda takılıyor biliyor musunuz

Nasil bir band.. eger o memenin tam üstündeki siki band i diyorsaniz.. benim doktorum silikon kaymamasi icin takman gerek dedi.. yani yuksri cikmasin diye.. sanirim sadece kasalti olanlarda takiliyor

Arkadaslar hacettepedeki fatma figen özgure ameliyat olan var mi yada bilgisi olan? Özeller uçmus durumda zam gelmis protezlere

Kas alti anatomic implant 240 cc polytech 3 gun once takildi. Hala kendime gelemedim, cok agrim var. Tek basima yatip kalkamiyorum. Dun direnler ve bandaj cikartilip yerine sporcu sutyeni ve goguz ustu bandi takildi. Kac gunde normale dondunuz? Ay lutfen biseyler soyleyin cok dardayim.

Kas alti anatomic implant 240 cc polytech 3 gun once takildi. Hala kendime gelemedim, cok agrim var. Tek basima yatip kalkamiyorum. Dun direnler ve bandaj cikartilip yerine sporcu sutyeni ve goguz ustu bandi takildi. Kac gunde normale dondunuz? Ay lutfen biseyler soyleyin cok dardayim.

Doktorun kimdi merak ettim, polytech kullanan öneren çok kişi Yok çünkü. Ben ameliyat olalı 10 gün oldu, 3-4 gün sancılıydı, sonra rahatlamaya başladım ama kalkarken yine destek alıyordum. 3-4 gündür de kendi kendime kalkabiliyorum tabi ağrısız değil ama en azından kendi evime döndüm, yemek bile yaptım:) yalnız zorluyorum kendimi ağrım YOk falan değil.

X