Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bozma moralini ya ilk zamani atlattiysan bundan sonraki kismi da atlatirsin kolayca, o birinin sonradan inmesi olacak herhalde benim de alti cok sert ve yana dogru olan yeri aciyor, dikis falan acilma olayi olmaz degil mi ya korktum ben biraz sutyenin lastigi de sert ya

Yok kız dikiş öyle kolay kolay açılacak gibi değil. Çünkü dikisin her iki yanından iki hafta arayla açılıp içinde biriken kan boşaltıldı benim. Baya bildiğin kesiyi açıp sonra da makasla ipi kesti. Korkma açılmaz.

Ay icimi rahatlattin sagol, aksam aksam moral oldu, allah da senin moralini duzeltecek guzel haberler versin insallah :) bi arkadasin yazdigi dabil babil in yazilisi double bubble ama ne oldugunu ben de bilmiyorum iki siskinlik seklinde cevirebilirim sadece, elimden geldigince yardimci olayim dedm ama pek olmadi :) :)

Eşim tutturmuş doktora git diye ama bi ağrı falan yok çok şükür arada oynayayım alışsın bari. Çok değil çünkü alttan yukarı doğru hareket ettirince hafif bi his aslında demekki alışacak yani inşallah

Canım benim İngilizcesi ni bilemedisanki iki göğüs çıkıntısi varmış görüntüsüymus doktoru dedide

geçer inşallah bir an önce cnm. doktor ne diyor bu duruma.

allah yardımcın olsun cnm bekle bakalım inşallah doktorun dediği gibi olur hayırlısıyla kurtulursun bu durumdan.

çok geçmiş olsun.. inşallah bir an önce iyileşirsin üzülme gün geçtikçe daha güzel olacaktır. hangi hastanede ve hangi doktora yaptırdın

Kızlar benim bugün 4. Günüm ama bu 4 gün nasıl geçti Allah biliyor. Sanki hiç iyilesemeyecegim gibi geliyor bana çok ağrım var sırt üstü yatmaktan sırtım komple yara ayağa kalkamıyorum. Değil kollarımı şuan bu yazıyı yazarken bile acayip zorlanıyorum çok pişmanım degermiydi bu kadar acıya hiç bilmiyorum. Ameliyatim tam tamına 4 saat sürmüş ameliyat esnasında entübe etmişler boğazım çok ağrıyor burada yazılanları çok okudum ameliyat olmadan önce hiç kimse acidan bahaetmemisti. Belkide ben denk gelmedim. Sizce kaç güne bu agrilarim diner. Ha bu arada boy 1.64 kilo 55 kas altı 350 CC mentor marka takıldı samimiyetimle söylüyorum henüz merak edipde bakmadım bile o derece nefret ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…