Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Beni izlermisin

aynen tatlım benim eşimde kendini neden kestiriyorsun dedi. onlara kalsa yaptıramayız. ama karar senindir. benim eşimde şimdi okullar var sömesterda yaptır dedi ama ben karar verdiğim için dinlemedim . inşallah hafif atlatırsın çocuklar kaç yaşında

Biri 10 biri 4 yaşında aslında sıkıntıları olmaz o kadar da hastanede kaldığım gece kardeşim gelemezse sorun olck. burda hiç akraba Yok bizim çocukları bırakacağımız. Sonrasında bi süre işler sende deyince öyle dedi aslında ama benim 20 yıllık hayalim bi iki hafta idare etmezmisin deyince bi şey demedi. İnş canım ya rahat olur da bir de eşimin söylenmesini çekmem açıkçası

Benimde ayni hayir etrafinda olusmasi gereken degil vucudun slikonu yani bir gogusun digerine gore iste kabul etmemis atmaya calisiyo bendede o ayni his ve sktigimda varfi yumusamasina ragmen doktorum masaj yap dedi internetteb baktim en ufak dereceli kapsul olusumu sayildigindan masaj yapmasakta gecermis ama sureci hizlandirmak icin yapılması iyiymis

aynen cnm benimkide çok dır dır etti ama şimdi bişey demiyor tatlım. benim büyük kızım 14 küçük 5 yaşında ameliyat olduğum gün evde yalnız kaldılar beraber uyudular. akşam ve sabah eşim eve uğradı. çocukları sabah okula bıraktı sonra yanıma geldi. biraz koşturdu açıkcası ama herşeye değer cnm

Valla ameliyat sonrası hiç üşümek aklıma gelmedi o ağrıdan :) ben geceliği bile incecik giymiştim. Ama götür yanında canım giyersin belki üşürsen bulunsun
Ben narkozdan uyandıktan sonra aşırı üşüdüm , titredim resmen hemşire ayağıma çorap giydirdi birde baddaniye örttü sonra kendime gelebildim . Yanında mutlaka sıcak tutan birşey olsun .

Ben narkozdan uyandıktan sonra aşırı üşüdüm , titredim resmen hemşire ayağıma çorap giydirdi birde baddaniye örttü sonra kendime gelebildim . Yanında mutlaka sıcak tutan birşey olsun .
cnm geçti gitti her şeye değer bence benimde ayaklarım üşüdü çorap giydim. ne zaman dönüyorsun almanyaya cnm. kontrol ne zaman.

canım takip edermsn beni

cnm geçti gitti her şeye değer bence benimde ayaklarım üşüdü çorap giydim. ne zaman dönüyorsun almanyaya cnm. kontrol ne zaman.
Dün akşam Ankara Eryaman geldim. Bizim komyada uçak seferleri iptal oldu ara ara. Gelmişlerse az gezeyim demi :))) kısmetse cumartesiye uçuyorum geri. Doktor şikayetin olmaZsa kontrole gelmeme gerek Yok dedi . Ama İstanbul'a uçacaksan gelebilirsin dedi .

cnm istanbula gitme durumun varsa doktoru gör derim. için rahat gidersin. gez tabi cnm keyfini çıkar

Aaaa yakınımdasin... Ben de batıkentteyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…