Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar cumartesi ameliyatim vallah korktum şimdi bu kadar çokmu ağrı oluyo ay 3çocukla üstesinden gelirim inşaallah. Küçük kızım 1.bucuk yaşında napacam bilemedim sonki yorumlar beni baya urkuttu

Ozel mesajina bakarmsn

Kızlar cumartesi ameliyatim vallah korktum şimdi bu kadar çokmu ağrı oluyo ay 3çocukla üstesinden gelirim inşaallah. Küçük kızım 1.bucuk yaşında napacam bilemedim sonki yorumlar beni baya urkuttu
korkma inşallah bi sorun olmadan atlatırsın. karar vermişken ol ve bitsin sonrasında ki mutluluğu düşün!

di
Merhaba kızlar ameliyatımin üzerinden tam 1 hafta geçti. Kontrole gittim doktor 10 gün sonra gel dedi başka bişey demedi . Şimdi şu aşamadan sonra nelere dikkat etmem gerekiyor ?
dinlenin lütfen sakın kendinizi kollarınızı zorlayacak şeyler yapmayın.1 hafta sonra sanki herşey normale dönmüş gibi hissediyorsunuz.öyle olduğunu düşünüp rutin yaptığınız ev işi temizlik dolaplara uzanma ve yürüyüş yapma gibi hatalar yapmayın ben bunları yaptım ve sonrsında çok sıkıntı yaşadım.10 gün dinlenmek yatmak şart.bunu hep yazıyorum ve yazacağım çünkü çok kötü şeyler yaşadım ben.kimse yaşamasın.her kes iyi olsun pişman olmasın.

Gercekten mi bi ay sonra hala dikis yerlrri ici sizloyor mu allahim madem bu kadar acili bu surec nasil oluyor bunca insan ya gercekten anlamiyorum ya bir de size de cok yapay geliyor mi iko tane top gibi benim hic dokum olmadigindan mi boyle acaba
valla ben de şaşıyorum.. Benim ağrı eşiğim düşük galiba diye teselli ediyorum kendimi bugün arabamın üzerini temizledim.. Kar altinda kalmıştı.. Sanırım o yuzden sızım var.. Dokunamıyorum

Elimi bişeylere atmaya başlamıştım yazdığın iyi oldu . Daha fazla dikkat etmeliyim demekki . Peki ne zamana kadar sırt üstü yatmalıyım ? Ne zman yan yatislarin başladı V -violet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…