Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

blue_suede canım resmine baktım şimdi dehşet olmuşlar ya tam olmasını istediğim meme maşallah.. çok doğal görünüyorlar şimdiden,acaba senin doktoru mu düşünsem ben de, belli ki işin ehli işte en korktuğum şeyi yazmışsın, memenin içinde gacır gıcır hissiyatı benim bi arkadaşın da hiç ağrısı yoktu tek şikayeti buydu, 8 ay geçmesine rağmen ara ara oluyormuş onda. Doktoruna sordun mu? Hep bu hissiyat olacak mı?

kesinlikle kimse tek başına ameliyat olamasın.çok kötü bir şey.her anlamda desteğe ihtiyaç var.ben ne çektim .sana da geçmiş olsun canım.

bu soldan çektiğimiz nedir anlamadım.geç iyileşiyor kaslar salmyor ne bilim ben biliiyorsundur çok sıkıntı yaşadım.

Anladım memnun musun şimdi halinden iyileştin mi. Görüntü istediğin gibi mi. Ay çok sordum

Anladım memnun musun şimdi halinden iyileştin mi. Görüntü istediğin gibi mi. Ay çok sordum
Goruntu pek istedigim gibi sayilmaz ortasi ayrik biraz ama o da benim gogus seklinden biraz sanirim, dikisler kolay alindi acisiz simdi krem surecegim artik uzerine, daha iyiyim ilk gunlere gore ama protez bi rahatsizlik hissi veriyor anlamadim bi taraf hala cok sis

Selamlar bu kremi dikis yerine gunde kac kez suruyoruz acaba bir de agri aci yapiyor mu
anibiyotikli krem mi iz kremi?ikisini de kullandım.ikisi de ağrı yapmıyor canım.ben iz kremine başladım.kaşınıyor sadece.o da deriyi yenilediği için diye düşünüyorum.

S sukufe90 benmkide brz ayrık duruo ama zamnla biraz birleşior diye biliyorum. foto varsa takıp edelm bırbırımzi sizinki nasl merak ettm
canım o rahatsızlık hissi zamanla geçiyor merak etme.4.hafta dan sonra daha hafifliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…