Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

arzu hanım merhaba bende amelyat olmayı düşünüyorum iletişime geçermisiniz benimle sormak istediğim sorular var

Kızlar ameliyat sonrası önden düğmeli pijama giyeceğiz ya alttan atlet giyilmiyormu ya da siz naptınız malum soğuk hava o takıldı aklıma alış veriş yapcm da :))
Ben giydim ya malum hava soguk kalin askili atlet giymistim askili da aldim yanima hastaneye digerini giyemezsem diye bence sen de oyle al bulunsun, benim pijamam da onden dugmeli degildi boldu ama hem vucudu hem yakasi, doktor zaten cikar cikmaz kollarini kaldir bi sey olmaz dedi hatta jimnastik hareketleri gosterdi kollari karsiya yana acmali

Kızlar ameliyat sonrası önden düğmeli pijama giyeceğiz ya alttan atlet giyilmiyormu ya da siz naptınız malum soğuk hava o takıldı aklıma alış veriş yapcm da :))
Valla ameliyat sonrası hiç üşümek aklıma gelmedi o ağrıdan :) ben geceliği bile incecik giymiştim. Ama götür yanında canım giyersin belki üşürsen bulunsun

canım bizim hast. ameliyat önlüğü giydirdiler. başka pijamaya gerek kalmadı. kullanışlı birşey. hastane odası sıcak oluyor zaten dert etme. ama yanına atlet çamaşır al tabi. ben bir önden fermuarlı eşortman aldım. arzumun hastane öncesi formu var okumanı tavsiye ederim. sitres yapma sakin ol cnm. hayırlısıyla sende atlat bakalım :KK15:

Bende düşünüyorum büyütmeyi kızlar Ankara'da olan var mı hangi doktora oldunuz tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı?

canım bizim hast. ameliyat önlüğü giydirdiler. başka pijamaya gerek kalmadı. kullanışlı birşey. hastane odası sıcak oluyor zaten dert etme. ama yanına atlet çamaşır al tabi. ben bir önden fermuarlı eşortman aldım. arzumun hastane öncesi formu var okumanı tavsiye ederim. sitres yapma sakin ol cnm. hayırlısıyla sende atlat bakalım :KK15:
İnş canım ya dün konuşuyorduk eşimle nasıl yaparız çocukları falan diye sonra ben birkaç gün zor yatıp kalkıcam öyle kolay bir ameliyat değilmiş deyince sen eminmisim kendine bunu niye yapıyorsun dedi moralim bozuldu :KK43: ama sizleri gördükçe boşuna çekmiyceğimi düşünüyorum bu sıkıntıları dimi kızlar yaa :110:

X