Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

saol cnm inan çok mutluyum. seni düşündüm kimse yoktu yanında sırtına destek olacak kimsen. senin için zor olmuştur cnm. inan aklımdan sen geçtin. allah yardımcı oluyor tabi bak geçti gitti dor günler.
77CEYLAN 77CEYLAN valla nazar degmesin arkadaslar, bugun baya gaza geldim:) sanki ameliyat olmamis gibi bizi bir karsilamasi var kapilarda:)) M miskpap ile gittik ve inanamadik. Masallahh..iyi ki gordum seni, artik gelecege umutla bakiyorum hahahah. CharmAddict CharmAddict evet cnm, sana da gelirim, hem doktorun ofisini de gorurum merak ediyorum baya guzel olmus baksana arzum77 arzum77

denk gelmedik kendisiyle sanırım doğrudur cnm.. memeye en uzak nokta olarak görülüyormuş araştırdım biraz birde kol kullanımı ilk zamanlar diğer yöntemlere göre daha kısıtlı oluyormuş o yüzden pek tercih edilmemekle birlikte hastanın durumuna göre değişkenlik gösterirmiş..
Can'ım izliyorum seni bi bak istersen :KK66:

Mrb bişey sormak istıorm deneymlı bilgili arkadaslrdan yardm istıorm.
Bugun 6.günüm doktor kontrolune gittim bana contractubex diye bir krem verdi acaba bunu masaj yaparak mı kullanıcam yoksa dikiş yerine mi sürcem acaba anlamadm? Siz ne zmndn snra dikiş yerinize krem kullandınız?
Dikiş yerine masaj yaparak süreceksin , sabah akşam :KK66:

İyi yapmışsın,doktorun işine çok karışılmaz zaten:KK53:
Dula ile kas altı aynı sayılır zaten,belki protezin biraz daha fazla kısmı kasın üzerinde kalıyor o kadar. Kas altındada hepsi kasın altında olmuyor sonuçta :KK66:
Arzum sen nasılsın? Çok merak ediyorum popo protezini, sonrasını, şimdiki görüntüyü ... anlatsana biraz ❤️

saol cnm inan çok mutluyum. seni düşündüm kimse yoktu yanında sırtına destek olacak kimsen. senin için zor olmuştur cnm. inan aklımdan sen geçtin. allah yardımcı oluyor tabi bak geçti gitti dor günler.
Hastahanede hemşireler yardımcı oldular saolsunlar. Ama o hotelde kaldığım iki gün ep ey zorlandım yeminle. Allah yardım etti atlattım , ama kimseye tavsiye etmem . İnsanın en azından ilk bir kaç gün yatıp kalkarken , kıyafet giyerken yardıma ihtiyacı oluyor .

77CEYLAN 77CEYLAN valla nazar degmesin arkadaslar, bugun baya gaza geldim:) sanki ameliyat olmamis gibi bizi bir karsilamasi var kapilarda:)) M miskpap ile gittik ve inanamadik. Masallahh..iyi ki gordum seni, artik gelecege umutla bakiyorum hahahah. CharmAddict CharmAddict evet cnm, sana da gelirim, hem doktorun ofisini de gorurum merak ediyorum baya guzel olmus baksana arzum77 arzum77
saol tatliş darısı başına artık cnm. hayırlısıyla :KK15:

Hastahanede hemşireler yardımcı oldular saolsunlar. Ama o hotelde kaldığım iki gün ep ey zorlandım yeminle. Allah yardım etti atlattım , ama kimseye tavsiye etmem . İnsanın en azından ilk bir kaç gün yatıp kalkarken , kıyafet giyerken yardıma ihtiyacı oluyor .
haklısın cnm sırtından itecek biri lazım yataktan kalkarken enbasiti :)))

Maşallah sana canım seni görünce korkularım hafifledi biraz inan emzirmiş sarkmış memelilerde biraz daha kolay geçiyor sanırım ameliyat sonrası :KK66: dikleştirme izlerini çok merak ediyorum :KK37:

Maşallah sana canım seni görünce korkularım hafifledi biraz inan emzirmiş sarkmış memelilerde biraz daha kolay geçiyor sanırım ameliyat sonrası :KK66: dikleştirme izlerini çok merak ediyorum :KK37:

Bugun 6.günüm doktor kontrolune gittim bana contractubex diye bir krem verdi acaba bunu masaj yaparak mı kullanıcam yoksa dikiş yerine mi sürcem acaba anlamadm? Siz ne zmndn snra dikiş yerinize krem kullandınız?
1. Aydan sonra kullanmıstım yanlıs hatırlamıyorsam doktorum o şekilde uygun görmüştü , benm dusunceme göre bana 6. Gun biraz erken geldi cunku o kremi sürdügünüzde ilk 2-3 gun çok kaşıntı yapıo gece uykudan uyanıodum ben kaşınmasından, zaten dikişiniz kapalı degil mi nasıl sürceksiniz ki? :/

Kizlar herkese selam, dikişler alınıyor demiş bir arkadaşımız geriye bakamadım şimdi kim yazdı hatırlamıyorum. Böyle birşey söylemediler bana 3 gun sonra kontrol var dediler sadece. Benim de sarkma var ama sadece protezle toparlayacak dr. Bilemiyorum iyi olur umarım kas zari alti koyacağını söyledi biftek. Bir de bu High profil moderate plus falan diyorlar bunun farkı ne acaba

Doktor söylemedi mi ne şekilde kullanılacağını? Ben 3.günden sonra dikiş uerlerinin üzerine krem sürmeye başladım bana antibiyotikli bi krem vermişti. Üstteki bandajları çıkardı altta ince tek kahverengi bantlar kalmıştı onun üzerinden doğru sürdürdü 7.gün o bantları çıkart kremi sürmeye devam et dedi.

Not: mesajları şimdi okudum canım

40 gün oldu benim iyice oturdu bi foto koyucam şimdi kollarımla kıstırdım nasıl yumuşadığı belli olsun diye. Ama sol göğsün iç tarafında gacır gucur eder gibi bi his oluyor sıkınca hava mı su mu yoksa anlamadım. Acılı bi his değil ama rahatsız edici

Doktormla görstm dikş yerim kapalıyms zaten o kremle masaj yapcakmısım benm 6.günüm haftaya bant acılcak. Sennki kas üstü mü cnm blue_suede blue_suede bu arada takıpe aldm sende alırmısın

Doktormla görstm dikş yerim kapalıyms zaten o kremle masaj yapcakmısım benm 6.günüm haftaya bant acılcak. Sennki kas üstü mü cnm blue_suede blue_suede bu arada takıpe aldm sende alırmısın
Aldım canım takibe benimde kapalıyken üstünden sürdürmüştü kremide ondan sordum. Baya bi yumuşatmıştı krem o bölgeyi açtığımda hiç canım acımadı acıyıda ilk günden itibaren hissetmedim.
Bana masaj vermedi doktor.

40 gün oldu benim iyice oturdu bi foto koyucam şimdi kollarımla kıstırdım nasıl yumuşadığı belli olsun diye. Ama sol göğsün iç tarafında gacır gucur eder gibi bi his oluyor sıkınca hava mı su mu yoksa anlamadım. Acılı bi his değil ama rahatsız edici
Yanlardan hissedilen birsey mi daha tam oturmamis iste benimde oyle en ufak capli kapsülmüş bol bol masaj yapin

Yanlardan hissedilen birsey mi daha tam oturmamis iste benimde oyle en ufak capli kapsülmüş bol bol masaj yapin
Masaj önermedi doktorum nedense. Kapsül derken protez etrafında oluşması gereken kapsül mü yoksa şu olmaması gereken fazladan kapsül oluşumunun başlangıcı mı demek istediniz.
İç tarafta sol göğüste oluyor sıkınca oluyor normalde yok hissetmiyorum zatensoş göğüs çok geç iyileşti diğerine göre

Kizlar herkese selam, dikişler alınıyor demiş bir arkadaşımız geriye bakamadım şimdi kim yazdı hatırlamıyorum. Böyle birşey söylemediler bana 3 gun sonra kontrol var dediler sadece. Benim de sarkma var ama sadece protezle toparlayacak dr. Bilemiyorum iyi olur umarım kas zari alti koyacağını söyledi biftek. Bir de bu High profil moderate plus falan diyorlar bunun farkı ne acaba
Dikisler alinan benimki :) bazilarinda eriyen dikis kullanilmis sanirim her doktorun tercihi farkli, high ve moderate bildigim.kadariyla higu daha dik oluyor dik ve tabani genis degil, ben cc buyurken tabani da genisliyor mu demistim doktora yok o pek fark etmez seninki high profile demisti

X