Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ilk korkum doğal durmaması ve dokununca çok fazla hissedilir mi korkusu. ikincisi ise iz. çok mu iz kalıyor acba onu merak ediyorum . o kadar hayal kurduktan sonra ağrılarla baş edebilirim diye düşünüyorum. kuvvetli ağrı kesicilerle de atlatılabilir. bide ücret kısmı var tabi. ben devlet hastanesinde olamayı düşünüyorum daha uygun olur diye ne dersiniz
Hastaneyi iyi araştır derim. Her hastane personelleri doktorları aynı olmuyor. Bnde ücretten dolayı devlette oldum ama keşke biraz daha birikim yapsaymisim da ilgilenen bi hastanede olsaymisim diyenlerdenim :KK43:

Hastaneyi iyi araştır derim. Her hastane personelleri doktorları aynı olmuyor. Bnde ücretten dolayı devlette oldum ama keşke biraz daha birikim yapsaymisim da ilgilenen bi hastanede olsaymisim diyenlerdenim :KK43:
çok geçmiş olsun sen nerde oldun ankarada mı?

@mutluluk2015 koltukaltı kesisiyle :KK66: izde hiç belli degil
denk gelmedik kendisiyle sanırım doğrudur cnm.. memeye en uzak nokta olarak görülüyormuş araştırdım biraz birde kol kullanımı ilk zamanlar diğer yöntemlere göre daha kısıtlı oluyormuş o yüzden pek tercih edilmemekle birlikte hastanın durumuna göre değişkenlik gösterirmiş..

senin gün ne zaman cnm bende heyecanla bekliyorum 1,5 haftam kaldı.. ağrıdan sebep vazgeçilmez hem fatma şimdilik çok iyi henüz çok yeni ama olsun her bünye farklı nihayetinde..
aynen cnm ben iki sezeryan yaptım iisindede kolay toparlandım. M miskpap ın daha ağırdı. kızlar beni gördü öğlen hayret ettiler kendime maşallah deyim. bitsedegitsekya bitsedegitsekya haksızmıyım tatlım:21:

senin gün ne zaman cnm bende heyecanla bekliyorum 1,5 haftam kaldı.. ağrıdan sebep vazgeçilmez hem fatma şimdilik çok iyi henüz çok yeni ama olsun her bünye farklı nihayetinde..
Larimar Larimar benim de 4 haftaya yakın zamanım var,valla çok korkmaya başladım ilerde bi sorun yaratır mı diye:KK43: aaa senin çok az kalmış hadi sağlıcakla ol kurtul:) hangi Dr a gideceksin peki?

Mrb bişey sormak istıorm deneymlı bilgili arkadaslrdan yardm istıorm.
Bugun 6.günüm doktor kontrolune gittim bana contractubex diye bir krem verdi acaba bunu masaj yaparak mı kullanıcam yoksa dikiş yerine mi sürcem acaba anlamadm? Siz ne zmndn snra dikiş yerinize krem kullandınız?

evet
Umarim cnm ya 2 . Gundeyim hani 2 gunden sora neysede 3 hafta ne ya :KK43:bide cnm bende meme iki meme ucu pek ayni degil birine 250 koydu diyerine 300 kas alti bitde diklestirme odem baya var suan ama bi meme ucu daha asada yani baya farkediliyor.. ödemden sora ayni olur o dedi ztn daha dur ikinci günlükler dedi ama bilemedim ... sendede boyle bisey oldumu
olmaz mı.benim de sol sağa göre çok farklıydı ama dün baktım çoook az fark var düzeliyor.benim 1 ay oldu bugün.üstelik bemimkinin ikisi de aynı cc kondu. kiside 400 yani.sabır gerekiyor dayan 3.haftadan sonra hızla iyileşiyorsun.ödem ağrı sızı oluyor ama değiyor :)

Mrb bişey sormak istıorm deneymlı bilgili arkadaslrdan yardm istıorm.
Bugun 6.günüm doktor kontrolune gittim bana contractubex diye bir krem verdi acaba bunu masaj yaparak mı kullanıcam yoksa dikiş yerine mi sürcem acaba anlamadm? Siz ne zmndn snra dikiş yerinize krem kullandınız?
ben de aynı merhemden aldım dikiş üzerine sürülüyor.yalnız ben geç mi kalmışım dün eczacı 1 ay oldu diyince öyle ima da bukundu.fakat ben ameliyattan sonra iki hafta aksilikler yaşadım ancak fırsat bukdum almaya.inşallah faydası olur.

X