Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ilk korkum doğal durmaması ve dokununca çok fazla hissedilir mi korkusu. ikincisi ise iz. çok mu iz kalıyor acba onu merak ediyorum . o kadar hayal kurduktan sonra ağrılarla baş edebilirim diye düşünüyorum. kuvvetli ağrı kesicilerle de atlatılabilir. bide ücret kısmı var tabi. ben devlet hastanesinde olamayı düşünüyorum daha uygun olur diye ne dersiniz
genellikle kas altına yerleştirilince doğal duruyor bedenine uygun takıldığında abartı durmuyor meme altı kesisi veya meme başı kesisi dr neyi uygun görürse sana en iz kalmayanları koltuk altı kesisi hiç denk gelmedim formda drlar da tercih etmiyor galiba.. benim meme başı dar ve zaten meme altı kesi istiyordum iz tamamen kaybolmasa da çamaşır altında kalır diye ama 1 sene içinde izler tamamen olmasa da gözle görülür ölçüde azalıyor çok ince kalıyor.. ağrı ilk 3-4 gün oluyor bünyeye bağlı biraz da kas altı genellikle daha ağrılı oluyor ama bu formda sürekli söyledigim bişey var öldürmeyen acı güçlendirir bizi de güzelleştirecek :KK48:

Aydın atatürk devlet hastanesi Şevket doğana oldum. Protez ücreti 2600, hastaneyede 1800 tl ödedm cnm. Sen hangi şehirdesn?
ben ankaradayım melisa ama burda sanırım fiyatlar daha yüksek :KK43: bir yeri aradım 9000 tl dedi

genellikle kas altına yerleştirilince doğal duruyor bedenine uygun takıldığında abartı durmuyor meme altı kesisi veya meme başı kesisi dr neyi uygun görürse sana en iz kalmayanları koltuk altı kesisi hiç denk gelmedim formda drlar da tercih etmiyor galiba.. benim meme başı dar ve zaten meme altı kesi istiyordum iz tamamen kaybolmasa da çamaşır altında kalır diye ama 1 sene içinde izler tamamen olmasa da gözle görülür ölçüde azalıyor çok ince kalıyor.. ağrı ilk 3-4 gün oluyor bünyeye bağlı biraz da kas altı genellikle daha ağrılı oluyor ama bu formda sürekli söyledigim bişey var öldürmeyen acı güçlendirir bizi de güzelleştirecek :KK48:
Larimar Larimar sen hangi doktora ameliyat olacaksın ve hangi hastanede olacaksın bide fiyatını öğrenebilir miyim canımcım

sunandrun sunandrun ortalama 6 bin 10 bin arasi fiyatlar doktora gore degisiyor.. Ayşegül sivri var 6bin 6binbesyuz arası istanbul Anadolu yakasında ben de Kadıköy'de olacağım seda afsuroglu doktorum 7 bin 7bin besyuz arası yapıyor ben 5bin besyuz e olacağım 1 aylığına fiyat çekmişti ama bitti o süreci..

ben ankaradayım melisa ama burda sanırım fiyatlar daha yüksek :KK43: bir yeri aradım 9000 tl dedi
Ankara'da maalesef fiyatlar yüksek. Ben de o fiyata oldum.. Ama özelde. Afşin uysal a yaptırdim. Devlette cok iyi bir doktor bulmak gerek. Bana gazi unv. Hastanesini önerdiler. Oranın plastik cerrahisi iyi dediler.ama gidemedim.ameliyatimi yapan doktorumdan cok memnun kaldım. Hastaneden ayrıldı sanırım muayenehane açacak..

Cevremde de yaptıranlar oldu. Onlarda 10-13.000 aralığında ödediler. Arkadaşım Ruşer Barış a yaptırdı cook memnun kaldı.

sunandrun sunandrun ortalama 6 bin 10 bin arasi fiyatlar doktora gore degisiyor.. Ayşegül sivri var 6bin 6binbesyuz arası istanbul Anadolu yakasında ben de Kadıköy'de olacağım seda afsuroglu doktorum 7 bin 7bin besyuz arası yapıyor ben 5bin besyuz e olacağım 1 aylığına fiyat çekmişti ama bitti o süreci..
Larimar Larimar sen baya uygun olacaksın yani hayırlı olsun şimdiden ameliyat sonrası çok mutlu olursun umarım :)

kulibay özdil i düşündüm bende fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha uygun gibi ama doktorluğu nasıl bilmiyorum ameliyat olanlar var ise kubilay beye bilgi verirlerse sevinirim.

77CEYLAN 77CEYLAN geçmil olsun canım nasıl oldun,çok sorun var mı? Benim gün yaklaştıkça içimi korku kaplıyor ya neredeyse vazgeçicem:110:
senin gün ne zaman cnm bende heyecanla bekliyorum 1,5 haftam kaldı.. ağrıdan sebep vazgeçilmez hem fatma şimdilik çok iyi henüz çok yeni ama olsun her bünye farklı nihayetinde..

aynen tatlım ben güçlrndim. daha 1günüm dolmadı gayet iyiyim allaha şükür

mutluluk2015 mutluluk2015 koltukaltı kesisiyle :KK66: izde hiç belli degil

X