Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İyiyim demeyi çok isterdim canım ama dğn gece tekrar yatırdılar hastaneye çok ağrım var ve neden bilmiyorum drenlerim çok doluyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum kıpırdayamıyorum bile :KK43: kas ağrım var çok fena nefes aldırtmıyor dikişlerimde çok sızlıyor ne zaman iyileşicem ben yardım edin moral verin ne yapmam gerekiyor daha çabuk iyileşmek için..
Cok gecmis olsun. Uzuldum tekrar hastaneye yatmana. Gececek hepsi , bikac ay sonra boy boy foto koyacaksin buralara:)

İyiyim demeyi çok isterdim canım ama dğn gece tekrar yatırdılar hastaneye çok ağrım var ve neden bilmiyorum drenlerim çok doluyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum kıpırdayamıyorum bile :KK43: kas ağrım var çok fena nefes aldırtmıyor dikişlerimde çok sızlıyor ne zaman iyileşicem ben yardım edin moral verin ne yapmam gerekiyor daha çabuk iyileşmek için..
Çok geçmiş olsun canım. En zor atlatan bile sonrasında çok mutlu olup müthiş fotolar koyuyor :) sen de atlatcaksın inş biraz sabır

Cok gecmis olsun ne oldu ne zaman olmustun ameliyati canim ya karisti bende herkesinki, hastanede daha cabuk gecer agrilarin serumdan agri kesici verirler, insallah cabucak toparlarsin

Hay Allah... Drenlerin çok doluyorsa kan sızmaların devam ediyor demekki. Dren zaten ağrı verir ama dren olmasa o kan içeride birikip daha kötü ağrı Ve kötü bir süreç yaratırdı.. Hastanede olman daha iyi Aslında,gözetim altında olursun. Drene gelen kan miktarı gözlemlenir. Durula göre müdahale edilebilir.
Allah şifa versin canım.

moralini bozma . Bunlarda geçecek.. Hastanede olman daha iyi. Daha düzenli ilac verirlee. Igne daha etkili olur. Vardır bunda da bi hayr.. Arkadaslarin da dediği gibi.. Sonucu düşün :)

Hay Allah... Drenlerin çok doluyorsa kan sızmaların devam ediyor demekki. Dren zaten ağrı verir ama dren olmasa o kan içeride birikip daha kötü ağrı Ve kötü bir süreç yaratırdı.. Hastanede olman daha iyi Aslında,gözetim altında olursun. Drene gelen kan miktarı gözlemlenir. Durula göre müdahale edilebilir.
Allah şifa versin canım.
Saol canım şuan evdeyim ama hala drenlerime kan geliyor. :KK43: ne zaman kesilir ki bu yaa

Ben 22 sinde ameliyata girdim canım bugün 24 ü ama hala kıpkırmızı koyunkan geliyor. Pazartesi çekeriz demişti dr ama kırmızı gelirse çekmez o zaman :KK43:
Benim de 15 gun oldu . Kirmizi gelmesiyle ilgli degil. Kan miktariyla ilgili. Benimkide kirmiziyken alindi direnlerim . Hic bi problem yok suan . Cok dolu olmamasi gerekir direnlerin alinmasi icin. İnsallah agrilarin diner cok gecmis olsun

Benim de 15 gun oldu . Kirmizi gelmesiyle ilgli degil. Kan miktariyla ilgili. Benimkide kirmiziyken alindi direnlerim . Hic bi problem yok suan . Cok dolu olmamasi gerekir direnlerin alinmasi icin. İnsallah agrilarin diner cok gecmis olsun
Çok saol canım bu iyi moral oldu bana. Sen evde kendin boşalattın mı hiç? Yarın pazar şimdi yarın sabah boşaltayım mı ben pazartesi günü kontrole gidicem değerlendirmeyi öyle mi yapsa acaba?

Belki sıkıntı yaratıyor evet ama olması senin için daha iyi şu an.. sabırlı ol bekle bakalım,doktor duruma göre çeker
Kanama varken drenlerin çekilmesi de mantıklı gelmiyor zaten! Düşünsene ordan nereye atılırki o kan o zaman enfeksiyon yada kapsül yapar !! Off çok zormuş bu iş

X