Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar son bi kac sayfadir herkes agridan bahsetmis cidden bu ağrılar aglatacak derecedemi 2 defa sezaryen oldum acidan bukadar korkmadim.. Zaten kormamada gerek yokmuş agrim yok denecek kadar azdı çünkü..ama sizin yazdiklariniz acı cokmus gibi geldi bana

Bünyeden bunyeye degismekle birlikte 4 gun kadar iyi istirahat edip cok hareket etmezsen cok agrili gecmicektir orta agrili olucaktir :)

canım buz enfeksiyonu kanamayı önlüyormuş, ödem oluşmasını önlüyormuş falan. o yüzden sürekli buz koy dedi. ama ölücem sanırım ağrıdan .iki tane apranax ford aldım bana mısın demedi
Ben advil jel iciyorum. Doktor bu ilactan iki saat sonra da parol ic dedi. Buzu hic soylemedi. Ben de su meme ucu acısını bir gecirebilsem

Canım , ben salı günü oldum ameliyatımı . Dün bir yere eğlenceye gittik kolları çok kaldırmadanda biraz oynadım . Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bugün ilk kontrolüm yapıldı ve yarın istanbuldan Konya'ya uçacağım . İki hafta az bir zaman değil bence . Tabiki tam iyi olamıyorsun ama hayatına dikkat ederek devam edebiliyorsun

Bence benim ki tamamen bunyemle alakalı.. Artı bir bag doku hastalığım var. Muhtemelen o da süreci etkiliyor. Sezeryan olduysanız bu hic kalır :)

aynen cnm çok doğru sana katıluyorum
Bende öyle yapıyorum , bakıyorum dokunuyorum ve anında ağrıyı, sızıyı unutuyorum . İlk kontrolümde yapıldı bu gün .herşey çok iyi dikişler felan . Birde doktorum senin vücudun çok iyi kaldırdı bunları dedi. Ve korkma küçülecek diye dedi: ))) evet ağrım var daha ve yataktan kalktığımda beter sızlıyor sağ taraf sanki derimi yırtacak ve düşecek gibi sonra geçiyor . Tüm ağrıları çekmeye değer diyorum kızlar :)))

Bence benim ki tamamen bunyemle alakalı.. Artı bir bag doku hastalığım var. Muhtemelen o da süreci etkiliyor. Sezeryan olduysanız bu hic kalır :)
Gecmis olsun canim..saol bu arada cvp için..Ciddimisin ama sezeryan olanlar bile acılı diyorlar bunun icin

Mrb arkadaslar ben gogus buyutmeyle ilgili yeni birsey duydum ve bugun basladim denemeye rezene yagiyla gunde iki uc kere masaj yapiyorsunuz gogsunuze ve ayni zamanda serbetci otu ekstresi 1ay iciliyor sonraki 1 aydada cemen otu tohumu icilecek yani iki ayda ameliyatagerek kalmadan istedigimize ulasacagiz insallah ama akdarda serbetci otu ekstresini bulamadim cok zor bir otmus yinede rezene yagina basladim insallah yardimci olabilmisimder ve insallah basarili sonuc olur

Bünyeden bunyeye degismekle birlikte 4 gun kadar iyi istirahat edip cok hareket etmezsen cok agrili gecmicektir orta agrili olucaktir :)
Benim 2 tane. Kucuk kızım var ve bana biraz fazla bagimlilar biri 3 yasinda digeri 10 aylik tabi daha erken ameliyat icin ama bakalim nasil olacak

Canim ben onlarin hepsini denedim ve bi gun bile aksatmadim. Ayni ozel bi bitkisel kremle masaj yaptim ve hic bisey olmadi belki bir cm buyumustu silikon tek cozum maleseff ama yinede dene belki sende ise yarar

Valla bende yeni duydum bir arkadas soyledi arastirdim internetten bilmiyorum ki insallah bir faydasi olur silikondan cok korkuyorum ama en son care o olucak galiba iki cocuktan sonra gogus cok kotu oldu

Aaaah ah ben de denedim.. Hatta daha neler neler denedim.. Yurt dışından kremler bile getirttim ama nafile.. Ameliyat kaçınılmaz son :)

ayy canım bencede değer tüm ağrıları çekmeye. geçmiş olsun cnm. kaç cc takılmıştı. benim doktor kontrolüm çarşamba gidince bana uyacak şekilde büyük dolgun olsun dicem cnm. ameliyat 27 aralık 8 günüm kaldı. bende 2 sezeryan yaptım ondan dahamı kötü diyorum. kötüysede çekmeye hazırım napalım dayanıcaz. :))

Ameliyattan önce silikonla deneme yaptik.. Minyonum cok buyuk olmadin dedim 225-250 e karar verdik. Doktor ameliyatta bakarim ona göre hangisi guzel durursa onu koyarız dedi. Ameliyattan sonra yanima geldi 275 cc, oldu dedi. Bayanlar odem inince keske daha büyük olsaydı diyorlar o yüzden buna karar verdim dedi :) keske 300 olsaymış diyorum simdi :))))

Geçmiş olsun :)

Cok gecmis olsun nereden oldunuz ameliyatunizi acaba benim gogus altim mosmor olmus daha desteksiz yataktan kalkamiyorum insallah ben de sizin gibi toparlanabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…