Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lutfen yardim, ben cuma ameliyat oldum sifir doku 335 cc kas alti meme altindan girdi, canim cok yaniyor desteksiz yatip kalkamiyorum doktor iki gun sonra araba kullanirsij diyordu bu cok fena ya, uyuduktan sonra daha da sis uyaniyorum sanki dogrulurken altlari aciyor sizliyor sizde biyle oldu mu bu sizlama ne zmaan gececek sislik inmiyor ne yapacagim
Geçmiş olsun canım aynı gün ameliyat olmuşuz bana 325 kas altı takıldı. 3. Gün kalktım araba kullandım yarım gün çalıştım herşey yoluna girdi iyiyim derken 5. Gün sağ göğüs kesi yerimde ağrı başladı.dr beklediğimiz bir durum dedi. Daha güçlü ağrı kesici verdi. Yatıp kalkerken hafif sızlamalar oluyor. Göğüslerimde uyuşukluk hissediyorum Dün sınav vardı bütün gün dışarıdaydım. Soğukta sızlama yapıyor. Bugün duş aldım ve evde dinlenicem yarın daha iyi olurum inşallah.

Geçmiş olsun canım aynı gün ameliyat olmuşuz bana 325 kas altı takıldı. 3. Gün kalktım araba kullandım yarım gün çalıştım herşey yoluna girdi iyiyim derken 5. Gün sağ göğüs kesi yerimde ağrı başladı.dr beklediğimiz bir durum dedi. Daha güçlü ağrı kesici verdi. Yatıp kalkerken hafif sızlamalar oluyor. Göğüslerimde uyuşukluk hissediyorum Dün sınav vardı bütün gün dışarıdaydım. Soğukta sızlama yapıyor. Bugün duş aldım ve evde dinlenicem yarın daha iyi olurum inşallah.
Yok sen gecen hafta cuma olmadin mi? S sukufe90 iki gun once olmus

Cok gecmis olsun, nasil disari ciktiniz ben sabah agri kesiciden sonra iyi oldum simdi kotu oldum bi daha aldim cok sizliyor tek basima yataktan kalkamiyorim nasil araba kullandiniz ben meme altindan oldum siz nereden oldunuz

Evet yaklasik 4 gun boyle devam ediyor . Araba bir hftadan once kullanmaniz baya zor ben 8.gundeyim yarin anca araba kullanicam . 4 gun yatin kollarinizi zorlamayin ve ilaçlarınızi duzenli kullanin[/QUOTE
Size de cok gecmis olsun
Benim derdim araba degil arabam da yok hatta :) :) ama ben yataktan kendim kalkamiyorum dik dururken zor, yastilla otururken iyi kalkerken cok sizliyor sonra geviyor yururken iyi oturyrken yine sizliyor beni bu hareket bitirdi doktor kollarini yana ac yukari kaldir falan demisti, yaptim biraz bir de parol verdi dort saatte bi iciyorum kac gun sonra birakacam ben acaba bunu midem kotu olacak diye korkuyorum midem rahatsiz benim, size nereden kac cc konuldu acaba

Cok gecmis olsun, nasil disari ciktiniz ben sabah agri kesiciden sonra iyi oldum simdi kotu oldum bi daha aldim cok sizliyor tek basima yataktan kalkamiyorim nasil araba kullandiniz ben meme altindan oldum siz nereden oldunuz
Meme altından oldum 9 Aralık'ta
İlk 2 gün desteksiz yatıp kalkmak zor sonrası daha kolay. Kumandalı koltuğumuz var evde ben 2 gece o koltukta uyudum. Daha rahat ettim.

Lutfen yardim, ben cuma ameliyat oldum sifir doku 335 cc kas alti meme altindan girdi, canim cok yaniyor desteksiz yatip kalkamiyorum doktor iki gun sonra araba kullanirsij diyordu bu cok fena ya, uyuduktan sonra daha da sis uyaniyorum sanki dogrulurken altlari aciyor sizliyor sizde biyle oldu mu bu sizlama ne zmaan gececek sislik inmiyor ne yapacagim
Benim uc hafta oldu :KK43: yok canım oyle hemen iyilesilmiyor. Doktorlar genel konusuyor.ben daha bu sabah araba kullanirken zorlandım. Guleeken oksururken benim de o alt bolgeler aciyor. Neticede kesi.. Biraz daha zaman..

325 cc takildi dokum cok azdi hala agrim var kolay bi ameliyat deil sabredin aksine o hareketleri onermedi bana doktorum. Dinlen bolca kollarini yukari kaldirma dedi

Benim uc hafta oldu :KK43: yok canım oyle hemen iyilesilmiyor. Doktorlar genel konusuyor.ben daha bu sabah araba kullanirken zorlandım. Guleeken oksururken benim de o alt bolgeler aciyor. Neticede kesi.. Biraz daha zaman..
Dikisleriniz alindi mi peki ya da drenden cok kan gitti bnim sonra kontrole gittiginizde bi.daha siringayoa kn aldilar mi acaba kan mi doluyor diye dusundum ben de cok aciyinca cok gecmis olsun

Eskisehir yakup karabagliya oldum ben cok cabuk karar verdim oldum ondan pismanlik yasiyorum biraz nasil oldum sasiyorum hla ortasi yirtiliyormus gibi aciyor herkse gecmis olsum bir an omce bitet insallah

Herkesin iyilesme sureci farkli oluyo, agri esigi, ameliyat sonrasi verilen ilaclar, dr un elinin hafifligiyle bile ilgisi var bence..ama sonucta hepsi geciyo, ve yeni memislerin verdigi mutluluk kaliyo:KK66:
Agri sizi cekenler dilerim bir an once tum agrilarindan kurtulurlar:anne:
Arada açıp bakınca herşeye değer diyorum :super: bu kadar manken şarkıcı sanatçı yaptırmış atlatmış. Bende atlatıcam bitecek :KK73:

Dikisleriniz alindi mi peki ya da drenden cok kan gitti bnim sonra kontrole gittiginizde bi.daha siringayoa kn aldilar mi acaba kan mi doluyor diye dusundum ben de cok aciyinca cok gecmis olsun
Dikiş alınmayacak. Direni ertesi gün çıkardı yarısı bile dolmamıştı. Kontrolde kan almadı benden. Hepsi geçecek biraz zaman sabır ve dinlenmeye ihtiyaç var. :KK15:

Dikiş alınmayacak. Direni ertesi gün çıkardı yarısı bile dolmamıştı. Kontrolde kan almadı benden. Hepsi geçecek biraz zaman sabır ve dinlenmeye ihtiyaç var. :KK15:
Pozitiflignize hayranim biraz bana da gecer umarim, diren cikti ertesi gun evet ama dikis 14 gun sonra alinacak dedi sizin dikis yok mu nasil yani bir de kac gun sonra banyo yaptiniz bana bu igleden sonra banyo yapabilirsin dedi ama cesaret edemiyorum

Pozitiflignize hayranim biraz bana da gecer umarim, diren cikti ertesi gun evet ama dikis 14 gun sonra alinacak dedi sizin dikis yok mu nasil yani bir de kac gun sonra banyo yaptiniz bana bu igleden sonra banyo yapabilirsin dedi ama cesaret edemiyorum
Doktorun gercekten bi degisikmis :) bana banyo yasakti 6 gun. Ve dikislerim alinmayacak eriyen dikis kendinkendine yok olucak

5. Gün kontrole gittim ve banyo yaptım dr kim? Hastane?

S Senacicekk kontrol nasıl geçti? Herşey yolundamı? Bir sonraki kontrol ne zaman? Krem verdimi?
Kremimi ilk gunden beri dren yarasinin ustune suruyodum bir hafta bitti kesilerin ordaki bantlari cikardi doktor. Artik hergun buraya da sur dedi . Bakmadan suruyorum korkuyorum :KK70: problem yok . Ama yandan gorunusu hic hosuma gitmiyor füze gibi dik. Yumusucak bekle dedi dr. Bir dahaki kontrol yine bir hafta sonra ayni gun

Biraz gülelim :)))
IMG_4575.PNG

:KK70: :KK70: :KK70:

X