Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

peki canım benimki kas altı protez+dikleştirme biliyorsun. 350cc koyarsa benim isteğim gibi olmuş olacakmı diye önceden nasıl tespit ederim.

Açıkçası bunca yıl yokluğunu çekmişim olduktan sonra değsin bari doktorum da öyle dedi doğaldan bi tık büyük olur ama bu ameliyatı yaptırdığınıza değecek bi boyut olur diye umarım öyle olur tabi :)

Deneyebilirsin tabi,ama şunu unutma.. Protez doku altına veya geleni kas altına girince daha ufak Ve basık olacak En güzeli marketten veya bakkaldan 400 gr pirinç al,net gr olsun. Evde mutfak tartın varsa en güzeli tabi

aynen oda çözüm değil yanı kas altı olunca daha inecek yani okadar şişkin olmaz.

inşallah bakalım. bende olmazsa öyle deyim. doğalın bir tık üstü. bu güzel :)

peki canım benimki kas altı protez+dikleştirme biliyorsun. 350cc koyarsa benim isteğim gibi olmuş olacakmı diye önceden nasıl tespit ederim.
Bu simülasyon programından bahsetti bugün doktor onda deneyeceğiz dedi sen de bi sorsan aşağı yukarı nasıl görüneceği hakkında bi fikrin olur

Dikleştirme olduğunda doku Ve deridende alınır. Bunuda hesap et. Tespit etmen zor tabi. Senin doktoruna söyleyebileceğin şey cup ölçüsü olabilir. Göğsümün son hali,sütyen cup bedenim C olsun diyebilirsin mesela. Ama C ninde başı Ve sonu var. Mesela ben 80 beden sütyen aldığımda C cup alıyorum,75 beden aldığımda D cup alıyorum! Biraz karılık kafa karıştırıcı gibi,ne kadar kurcalarsan düşünürsen düşün... Herşey ameliyat masasında belli olacak. Sen doktoruna beklentini iyi ifade et

Benim bu durumda 4 su bardağı pirincim varbüyük boy tencereyi doldururum demekki
ok canım peki dolu dolu c cup desem anlarmı? D yapma taraftarı değil.

Benim bu durumda 4 su bardağı pirincim varbüyük boy tencereyi doldururum demekki
ok canım
Bende bana sığabilecek maksimumu demiştim canım:)
Doğalın bi tık üstü demekle eş anlamlı oluyo sanırım

onu dedim zaten ama gene derim. gidicez tekrar görüşmeye. saol cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…