Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam kizlar, bazilariniz biliyodur, benim dr um bana masaj vermedi, vermicek..son yillarda mentorun yaptigi calismalara gore, masaj cift kapsule neden oluyomus. Dr um dedikten sonra bende birkac yabanci makale okudum ve masajin cift kapsul, dalgalanma, rippling e daha cok zemin hazirladigi icin artk onerilmiyomus...ama masaj yapmayanda kimseyi duymadim ben forumda.
arzum77 arzum77 canim sen daha iyi bilirsin, bu konuda bi fikrin varmi?
Banada masaj tavsiye edilmemişti . Sadece ilk ikinci ayımdamıydı neydi tam hatırlamıyorum. Biraz sertleşmişti göğsüm,o zaman bir aylık süreçte yap dedi sonra yapma dedi :)) Zaten eşim ellemeye başlayınca gerek kalmadı. Her hastanın durumuna göre tavsiye ediliyor Aslında bence. Bazı durumlarda masaj yapmak iyi gelmiyor. Ama forumda masaj önerilmeyince bazı üyeler neden önerilmedi bana,ben yapayım diyor. Çok uyardım ben,her hastanın durumu farklı,her doktorunda tekniği farklı.
Lütfen doktorunuz size ne öneriyorsa onu yapın. Önermesini şeyleri başkası yapıyor diye yapmayın!
İz için kullanılan kremler,silikon bantlarda buna dahil!

İyi haftalar canım ❤️ Çok daha iyiyim çok şükür. Beklediğimden kolay geçti bu operasyon. Kas altının kolay geçeceğinide anladım bu sayede :KK66:
ay çok sevindim senin adına kuzum daha iyi ol inşallah.. artık rüyalarıma giriyor yaa bir an önce olsam tam 1 ay kaldı :kahve:

ben 5 gün izin alıcam hafta sonlarıyla toplam 9 gün olacak cumadan ameliyat olsam 9 günde işe gidebilecek kadar olurum değilmi zaten pc başında işim muhasebe bi tek yol sıkıntı kalabalık tramvaylar biraz geç gelip 1 saatte erken çıkarsam o sorunu çözerim herhalde diyorum sence..

aynı durumdayız kati. ben gün aldım cnm. 26 aralık

kuzum hadi az kaldı sağlıkla gir çık inşallah.. yalnızdın di mi sen avrupa yakasında olsaydın seve seve gelirdim yanına akşam ama malesef çok uzaksın bana.. aklına kötü şeyler getirme hemen iyileş inşallah.. bizi de habersiz bırakma biraz iyi hissedince yaz mutlaka..
Şu anda avcılardayım , sabah erken geçeceğim ataşehire . Burda bir tanıdığım var ama oda çalışmak zorunda . Öylede olunca ataşehirde bir otelde kalacağım bir kaç gün yolculuk etmeme gerek kalmayacak . Burda metrobüse inmek binmek resmen Çin işkencedi gibi birşey

X