Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ka

kac gunde gecti agrilarinnn
Canım ilk gün hastanede biraz sızı oluyo ama serum olduğu için devamlı pek ağrılarını hissetmiyorasun. 2.gün eve gelince yatıp kalkarken ağrın oluyo zaten kendin yatıp kalkamıyosun 3.günde hemen hemen aynı ama boyun ağrıların falan oluyo artık, oturur gibi yattığın için. Ben bugün 7.günümdeyim çok rahatım çok şükürkü ağrım yok. 2gündür atmıyorum ağrı kesici.

Benimde kopegim var surekli kucagimda hatta en bastan beri:)
Agir derken 5 kg mesela.. bana dr um oyle dedi. Ilk 1 ay 2 kg a kadar kaldirabilirsin dedi.
Aaa süpermiş :)))) benimkide kucağımda ama hiç göğsüme dokunmuyo :) bide benim köpüş biraz şişko 9 kilo :))))) dışarı çıkarınca patilerini fln kucağımda yıkıyorum ...

Aaa süpermiş :)))) benimkide kucağımda ama hiç göğsüme dokunmuyo :) bide benim köpüş biraz şişko 9 kilo :))))) dışarı çıkarınca patilerini fln kucağımda yıkıyorum ...
Benimki kucukk 2 kg:)) bu ara evdeyim ya baska eglencem yok ondan baska:)
Patilerini falan yikayabilirsin canim ondan bisey olmaz, gogus kasini fazla calistirmadan, kollarina cok agirlik yuklemeden yaparsin

Patilerini falan yikayabilirsin canim ondan bisey olmaz, gogus kasini fazla calistirmadan, kollarina cok agirlik yuklemeden yaparsin
Annemi kandırayım bi süre daha :))) bakalım ne olcek daha çok yeniyim bir buçuk ay idare etsin napıyım :))) evet benim de küçük arkadaşım iyiki varlar :)

Ay benim cok gergin agrili suan goguslerim ikinci gun hareketsiz yatinca da agri var insallah gecer ya azalir yarina

Ay benim cok gergin agrili suan goguslerim ikinci gun hareketsiz yatinca da agri var insallah gecer ya azalir yarina
Geçicek canım 4gün farkediceksin ağrı geçip biraz baskı başlıyo daralıyo gibi oluyosun ama o da geçiyo. Ben şuan 7.günümdeyim tek sıkıntım düz yatmaktan omuzunda kuluç oluşmuş o ağrıyo

İyi akşamlar arkadaşlar.. Silikon taktıranlar olarak sizlere sorum olcaktı.. 2 hafta sonra bende ameliyat olcam ve ağrı konusunda endişelerim var ameliyattan 1 hafta sonra iş başı yapmam gerekiyor ve kollarımı aktif kullandığım beden gücü gerektiren bir işte çalışıyorum yani işim biraz ağır.. siz ne kadar sürede normal hayatınıza döndünüz beni bilgilendirin lütfen.. dr um 1 hafta yeter dedi ama ağrım olcak diye korkuyorum iş yerimden gizli yaptırıyorum rapor veya izin alma lüksüm malesef yok.. bana gerçekçi olarak anlatırmısınız ameliyattan sonra neler yaşadınız.. bu bilgilere çok ihtiyacım var
Bence bir hafta yetmez canım en az bi 15 gün lazım. Bide ağır kaldıracakmışsın zor olur yani :KK43:

kas altı yapıcak dotkorum konuştuk onu sarkamyı önlemek için kendisi onu önerdi. Yuvarlak ama high profil vs bişey demedi:KK43:
ya çok mutlu oldum güzel olur diye düşünmeniz çok mutlu etti:)))
Yine merhaba! Kas alti olacaksa 350yi sec :KK66:)) Yuvarlak olacaksa mellanprofil de iyi sonuc verir. Ben meme ameliyati olmadim, gögus kaldirma ameliyati dusunuyorum ama cok cekiniyorum göguslerim kuculecek diye. 1 kac ay önce bir dr a gittim. Bana sonucun nasil olacagini göstermeye calisti, göguslerimi kaldirip eliyle deriyi de yukari cekti. Sonuc hosuma gitmedi. Deriyi yukari cekince göguslerim bayagi kuculdu gibi geldi bana, korktum. Ben aslinda bu foruma göz kapagi ve kas kaldirma ameliyati olmak icin katildim ama hep karsima meme ameliyalari cikti maalesef:KK66: Ben de o zmn meme kaldirma ameliyati dusunmeye basladim. Ve meme ameliyatlari konusunda cok okumaya basladim, yabanci literaturler de dahil. Uzman oldum diyebilirim. Hahaha...:KK70: Sormak istedigin baska bir sey varsa sorabilirsin.

Merhabalar! Gögus kaldirma ameliyati dusunuyorum ama gercekten gerek var mi bilmiyorum. Resim koydum, birileri tavsiyede bulunabilir mi acaba? Hala göguslerim biraz dolu gibi geliyor bana...

Yine merhaba! Kas alti olacaksa 350yi sec :KK66:)) Yuvarlak olacaksa mellanprofil de iyi sonuc verir. Ben meme ameliyati olmadim, gögus kaldirma ameliyati dusunuyorum ama cok cekiniyorum göguslerim kuculecek diye. 1 kac ay önce bir dr a gittim. Bana sonucun nasil olacagini göstermeye calisti, göguslerimi kaldirip eliyle deriyi de yukari cekti. Sonuc hosuma gitmedi. Deriyi yukari cekince göguslerim bayagi kuculdu gibi geldi bana, korktum. Ben aslinda bu foruma göz kapagi ve kas kaldirma ameliyati olmak icin katildim ama hep karsima meme ameliyalari cikti maalesef:KK66: Ben de o zmn meme kaldirma ameliyati dusunmeye basladim. Ve meme ameliyatlari konusunda cok okumaya basladim, yabanci literaturler de dahil. Uzman oldum diyebilirim. Hahaha...:KK70: Sormak istedigin baska bir sey varsa sorabilirsin.
Benim de diklestirme arti protez olacak

X