Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yeni ameliyat olan arkadaşlarıma sorsam acaba burdan hangilerine ulaşabilirim bilmiyorum ama gören olursa cevaplarsanız sevinirim
Benim bugün 16. Günüm.
Ameliyatın ertesi günü bandajlarım açıldı ve ameliyat sütyeni giyip, sadece üst tarafa dr um bandaj taktı sıkı sıkı.
Sadece duş alırken açıyorum onu. Dr üst taraftaki ödemlerin geçmesi için dedi ama gerçekten çok bunalttı artık beni
Ameliyattan sonra bu bandajı takan varmı aranızda? Varsa kaç gün taktınız acaba çıkartsam artık nolurki;(

Bendede bandaj var cırtlı Dr yatarken gevşetebilirsin dedi. Sütyen alt ve yanda baskı yaptığı için üst tarafında bu şekilde destekliyorlarmış

Bana direk korse taktı doktorum hiç bandaj takmadı ama bende bundan fenalık geçiricem 3 hafta sonra bidaha sütyen takmıcam uzun bi süre :)))))))

Naptınız çok merak ettim
canım çok saol çok iyi geçti. ama kafam da bir iki soru kaldı. onları da halledersem 26 aralık inşallah olucam ameliyat. doktorla konuşurken kas altı dedik ama kas zarı altı yaptırmak istiyorum. protez artı dikşeştime olacak. kesiler biraz fazla tabi iz biraz fazla normale göre. çok heyecanlıyım şu an sanki ameliyat olmuş gibiyim. bana dua edin kızlar.

Caner beye mi olacaksın ? Ben çarşamba sanırım kontrole gidicem saati netleştirirsem gelsene sende görüşelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…