Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kalkamiyorum koldan destek almadan agriyor.kafamdan itmek yetmiyor ki
Canım dr ilaç vermedimi? Burda birkaç arkadaşta okumuştum sadece antibiyotik ve ağrı kesici vermiş dr u. ameliyat sonrası verilen ilaçlar sayesinde( kas gevşeticiler, ve sinir ucu iyileştiriciler) bence ağrılar çok tolere edilebilir oluyo çünkü.. gerçi hepimizin ağrı eşiği farklı tabi ama.. hepimizin reçeteleride farklı gibi

Canım çok çok geçmiş olsun, insanın en çok kendisine nazarı değermiş zate
Şimdi iyisindir umarım. Seninle hemen hemen aynı zamanda olduk sanırım, bende 24 ün de olmuştum, benimkide hala şiş ve gergin ama morarma olmadı bende, o sanırım yapıyla ilgili canım

Ay benu kimse dolastrmadi :) yatiyorum hala. Yari oturuk pozisyonda. Goguslerim agriyor onun disinda sikinti yok

Vermis gece 2 de agri kesici verilcekmis yine. Bu uçlarının da cok sivri olmasi gecermi ilerleyen zamnlarda

A
hahaaaha tammam koyyum yastiklari

Ay yarin agrin artmazsa

Ay harikasin:)) cok gecmis olsun :))) yarin da ölümune agrin olmazsa bitmistir bu is:)) cok korkuyorum ben. bunlari okuyunca azcik rahatliyorum
Ay korkcak hicbisey yok . Millet neler yasiyor. Bu gogusler icin iki agri cekmissin cok mu . Agirdikca memelerine bakar unutursun agriyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…