Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok iyi yazmışsın cnm, neredeyse tüm merak ettiklerimi. Silikonlarını
Çok güzel yazmışsın cnm yüreğine sağlık. Fotoğrafının altına yorumumu yazdım gerçi ama söylemeden geçemicem, gerçekten çok iyi olmuş göğüslerin,sağlıklı günlerde kullan inşallah. Mesajından anladığım kadarıyla 7 8 ay sonra gebe kalabiliyormuşsun doktorunun söylediğine göre Eğer öyleyse, silikonun gebeliğe pek etkisi yoksa ben de bu sömestırda hiç durmammm hemen taktırırım. İstanbul dışında yaşadığım için kafamdaki doktora gidip görüşme de yapamıyorum.
Peki eşinin tepkisi ne oldu? Yani beğendi mi (hoş beğenmese de erkekler söylemez iş işten geçmiştir çünkü) yada cinsel hayatı olumsu etkiliyor mu? Biz kadınlar kocalarımız sözlü olarak bişey demese de bakışından dokunuşundan çok şeyi sezinleriz. Ben de yeni evliyim o yüzden bunları çok merak ediyorum

Oooo... Gün alınmış Hayırlı uğurlu olsun tatlım,en güzel sonuçlar olsun
saol canım inşallah
arzum benide izlemeni istiyorum artık

1.60 boyum 48 kiloyum
Kiz ben catlicam yaa.160boy48kilo ne yaabenim boy 152,kilom ameliyata girerken 52idi.bir hafta sonra 55oldum.tabiki odemler oldu ama bu zayıf
Teşekkür ederim evet ben de 28inde oldum. Bugün daha iyiyim. şişler ve morartilar giderse çok daha iyi olcam.kiz ben neye nazar ettim ki.olduktan sonra begenmedim biri büyük biri küçük biri bi tarafa diğeri diğer tarafa bakıyor dedim. önceden burda ogremdiklerim olmasaydı düzeleceğini, istedigim görüntüye zamanla kavusacagimi bilmeseydim delirirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…