Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba! Gecmis olsun:KK200:Yazdigina cevap vermeden gecemeyecegim. Biraz önce baska birisine de yazdim ayni konu hakkinda. Tabii ki ameliyattan sonra cok dinlenmek gerekiyor ama her gun yaklasik 1 saatlik bir yuruyus de gerekiyor, ilk gunler 30 dk olabilir. Devamli yatmak ve oturmak kan pihtilasmasina neden olabilir (kesin olur demiyorum tabii ama risk gruplari var) ve de bu cok tehlikeli. Nefesin artmayacak bir sekilde ve kendini yormadan yuruyus vucut icin cok iyi. Vucudunu dinleyeceksin aslinda, o sana zaten sinyaller veriyor. Ilk 6 hafta jimnastik yapmayacaksin ve agir kaldirmayacaksin. Bu benim bildiklerim:KK66:
Ben 15dk olduğum yerde yürüyüş yaptım. Sonra sismeye başladı. Benim doktorum da yürüyüş bandında yürüyebilir normal islerini yapabilirsin dedi ben de öyle yaptım ama öyle sistilerki gerginlikten meme uclarinin derisi soyuldu.kontrole gittiğimde zorlamissin diyo ama hoplayip zipladim ki.ben 3gundur yatıyorum grrekmedikce kalkmiyorum çünkü yaşadığım ameliyattan daha zordu. 10gun cok dikkat etmeli bence.

Kızlar yeni fotoğraf yükledim. sol tarafım sağa göre hâlâ sis.daha önce ameliyat olan arkadaslar sizin de meme çevresi morarmis miydi benim göbegimin üstü bile yeserip sarardi.fotografta da görürsünüz.sol tarafın etrafı daha da kötü tabiki geçen ki su toplanması ve boşaltma işleminden sonra .:KK43:

Kalkamiyorum koldan destek almadan agriyor.kafamdan itmek yetmiyor ki

Kızz 2-3 yastık koy arkana , dümdüz yatma sende, kalkması daha kolay olur :) eğimli yatarsan çabuk kalkarsın kollarından destek almana gerek kalmaz :KK66: şu an daha çok erken ayrıca yapay ve değişik görünümde olabilir 1 haftaya daha düzelmiş bi görüntüsü olur

Kızlar yeni fotoğraf yükledim. sol tarafım sağa göre hâlâ sis.daha önce ameliyat olan arkadaslar sizin de meme çevresi morarmis miydi benim göbegimin üstü bile yeserip sarardi.fotografta da görürsünüz.sol tarafın etrafı daha da kötü tabiki geçen ki su toplanması ve boşaltma işleminden sonra .:KK43:
Benimde dikiş üstünde morarma var ve sağ daha şiş ama henüz 3 gün oldu ....

Annem almis olabilir evet sertifika gibi bisey veriyormus ama suan goremiyorum . Nezaman oturabilirim sizce ?
Ben ameliyattan uyandım sadece çok üşümüştüm
Isınınca odama çıkardılar sedyeden yatağa zaten kendim geçtim sonra yarım saat yattım dinlendim ondan sonra inan bana akşama kadar en çok rahat ettiğim pozisyon yatakta bağdaş kurarak oturmak oldu.
Yardımcı olsun refakatçin biraz otur
Hemşireler de seni dolaştıracaklardır
Hep yatarsan daha kötü olursun
Çok geçmiş olsun :KK66:

X