Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Gordum yorumunu:))) herkes hemfikir diklestirme konusunda:)) seni gorebiliyor muyum??
bitsedegitsekya seni izlemeye aldim.benimkiler de çok sarkikti.ama 400 cc ile toparlandı. benim eski halimden kötü mu seninkiler.en son yaşadığım kötü durum olmasaydı sisliklerim olmazdı bir hafta daha geçsin inşallah yeni fotoğraf yuklicem.hep beraber görürüz toplanıp toplanmadigini

W

Cnm bak izledim seni.. benimkinde senin eski hali gibi.. daha buyuk belki sadece

Ezik gibi her msjın altına kızlar beni de izleyin demek istemesem de yine yazıyorum

Ezik gibi her msjın altına kızlar beni de izleyin demek istemesem de yine yazıyorum
Bizimde -Siz ekleyin öyle izlemeye alalım.. demek hoşumuza gitmiyor İnan'ın. Bir güvenlik önlemi gibi düşünün. Yoksa sapık değiliz bizde,göster memeni bakayım falan değil olay yani :))
bitsedegitsekya foto ekledi misal,acaba sadece protezle düzelirmi diye bir düşüncesi vardı ama fikrimizi beyan ettik. Onunda fikri netleşmiş oldu biraz daha bence .. Siz ekleyin,bizde izlemeye alalım. Sonra silersiniz fotonuzu bizde izlmeden alırız. Sizde görmüş olursunuz bizde . İleride ameliyat olup sabit albüm yapınca sabit izlmede kalırız birbirimizi

Katiliyorum. bunda utanilacak bisi yok ki. kim ister ki gogusleri sarkik ya da asiri kucuk olsun. yuzunu cekmeyebilirsin ki sonucta. kim oldugunu bilmeyecegiz yani

Katiliyorum. bunda utanilacak bisi yok ki. kim ister ki gogusleri sarkik ya da asiri kucuk olsun. yuzunu cekmeyebilirsin ki sonucta. kim oldugunu bilmeyecegiz yani
@arzum77 @bitsedegitsekya sizlere hak verdiğim için bişey diyemiyorum. O zaman foto yükleyene kadar (yükler miyim orası hala net değil muhtemelen ameliyat sonrası yüklerim) izleme olayına girmicem sadece yazılı bilgi kısmındayım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…