Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet cnm meme olmayınca sarkma da olmuyor :KK70:2 doğum yapmış ve birini 14 ay diğerini 15 ay emzirmiş biri olarak söylüyorum.. sütlenince meme şişiyor ohh mis her giydiğin yakışıyor ama emzirme bitince eski halıne dönüyor sarkma olmuyor doku az olduğu için.. benim 8 cm göğüs dokum var dik ama ufacıklar ne yazık ki.. emzirme bitiminden sonra 3-6 ay arası beklemek gerekiyor ameliyat için. süt dıştan kesiliyor ama içten kesilmesi en az 3 aymış.. bende bu süreci bekliyorum ocak 13 den sonra ameliyat günü alabilirim.. hemen bebek düşünmüyorsan ol kurtul bence emzirmeye engel değil protezler..
29 yaşındayım ve çok kararsızım:kızgın: silikon ameliyatı ile gebelik arasındaki sürecin ne kadar gerektirdiğini bi türlü öğrenemedim ona göre karar vericem. Gönlümde yatan önce silikon sonra bebek ama sonra bebek için geç mi olur diye düşünmüyor değilim. Eşim de kararı bana bıraktı hangisini daha çok istiyorsan önceliğin o olsun diyor. Ama sanırım silikon olacak

Bende resim yok ama izle beni bence bende seni izleyeyim az kaldı ameliyata şimdi bakmam zaten resmine ne yapayım bende de var olmayan meme:KK70:olunca bakmak için şimdiden izleşelim :KK19:
Kızlar beni de izleyin, ben resim yüklemedim çünkü silikonlu değilim. Silikonlanınca öncesi-sonrası yapıp koyıcam inşallah. Bazı arkadaşlar sen yüklemeden benim resimleri göremezsin diyo ama sonuçta silikonlu halini görmek için izlenmek istiyoruz. Kattina senin dediğin gibiolmayan memeyi niye görmek isteyelim:KK43:

Kızlar beni de izleyin, ben resim yüklemedim çünkü silikonlu değilim. Silikonlanınca öncesi-sonrası yapıp koyıcam inşallah. Bazı arkadaşlar sen yüklemeden benim resimleri göremezsin diyo ama sonuçta silikonlu halini görmek için izlenmek istiyoruz. Kattina senin dediğin gibiolmayan memeyi niye görmek isteyelim:KK43:
BAKMA BEN TAKILIYORUM KIZLARA AMA HAKLILAR ASLINDA SANAL ORTAM KİMİN NE OLDUĞUNU BİLEMEYİZ Kİ.. RESİM YÜKLEYİNCE SEVE SEVE İZLEMEYE ALIRLAR MERAK ETME..

BAKMA BEN TAKILIYORUM KIZLARA AMA HAKLILAR ASLINDA SANAL ORTAM KİMİN NE OLDUĞUNU BİLEMEYİZ Kİ.. RESİM YÜKLEYİNCE SEVE SEVE İZLEMEYE ALIRLAR MERAK ETME..
Silikonu taktırmış olsam seve seve yüklerim burdaki birçok kişiye ameliyatla görüntüyle ilgili bilgi vermiş olurum ki çoğumuzun buraya yazma amacı da bu;bilgi alışverişi,yardımlaşma vs. İşlem yapılmamış ve beğenilmeyen bi memeyi çekip buraya koymanın da bi anlamı yok bence, kaldı ki kimseye de bi yardımı olmaz:110:

ilkay beyden fiyat bekliyorum ama tanıdık var ve dikleştirme yok bakalım ne kadar diyecekler.. ben seda hanımda olacağım sanki içime pek bi sindi kendileri :KK39: hem o kadar yardımcı oldu kadın ya kamyanya bitsede yapıcam sana aynı fiyattan dedi aralık son haftası gidicem ona muane olucam gün alıcam bitsin bu kararsızlık diyorum ama derken hala aklımda eve yakın diye ilkay beyden gelecek haber var yani :KK70:

tamam cnm bana öğrenince özelden atabilirmisin. burdan kaçırmayım sonra. Senin içine sindiyse sorun yok demektir. Hayırlısı olsun canım.

29 yaşındayım ve çok kararsızım:kızgın: silikon ameliyatı ile gebelik arasındaki sürecin ne kadar gerektirdiğini bi türlü öğrenemedim ona göre karar vericem. Gönlümde yatan önce silikon sonra bebek ama sonra bebek için geç mi olur diye düşünmüyor değilim. Eşim de kararı bana bıraktı hangisini daha çok istiyorsan önceliğin o olsun diyor. Ama sanırım silikon olacak
Tamamen sana bağlı bu karar kuzum bende 32 yaşındayım 13 yaşında kızım 16 aylık oğlum var artık bebiş düşünmüyorum ama geç bile kalmışım yazık onca yılıma diyorum yakın zamanda bebek düşünüyorsan önce bebek yap emzirme süreci bitimini bekle derim önce silikon istersen ameliyat sonrası memişlerin tam oturması 1 yıl desek hamilelikte ve emzirme döneminde benim olmayan memişler bir şişti sorma baya gerginlik hissediyorsun emzirmenin ilk 3 ayı falan silikonla birlikte o gerginlik hissi nasıl olur bilemem bir dr danış derim.. engel değil evet ama yakın aralıklarla düşünüyorsun ya o yüzden bilgilen bence..

Silikonu taktırmış olsam seve seve yüklerim burdaki birçok kişiye ameliyatla görüntüyle ilgili bilgi vermiş olurum ki çoğumuzun buraya yazma amacı da bu;bilgi alışverişi,yardımlaşma vs. İşlem yapılmamış ve beğenilmeyen bi memeyi çekip buraya koymanın da bi anlamı yok bence, kaldı ki kimseye de bi yardımı olmaz:110:
evet ezik diyorum ben kendime :KK70: kompleksliyim arkadaş yaptırmadan koymam :KK70::KK70:

Forumda başka kişilerin fotolarını yükleyip bu benim diyenlerde oldu,erkek üyelerde çıktı. Sonuçta özel fotolar ama. Çıplak hali var,sütyenli hali var. Peki kim böyle fotolarını herkesin veya isteyen herkesin görmesine müsade eder? Bakın,olmayan memelerim var diyorsunuz,niye ekliyim diyorsunuz ama bizde olmayan memeleri görme merakımızdan görmek istemiyoruz. Emin olmak istiyoruz sadece,bayan olduğuna,durumuna falan.. kimi normal fotolarını koyuyor,face de,Instagram v.s sosyal ortamda bu tarz fotoları bulup kullanmakta zor degilki...
Real self siteler var,öncesi sonrası fotoların bol olduğu siteler.. orda çok foto var ona bakarsan..
Ben bu forumdan çok bilgi aldım,görsel bakıp fikir edindim doğru. Ama bu özel fotolarımı ben şahsen herkese açamam..
Haksızmıyım Larimar Larimar Herkese gösterilebilecek fotolarmı benimkiler mesela??

Haksızmıyım Larimar Larimar Herkese gösterilebilecek fotolarmı benimkiler mesela??
zaten arkadaşa da söyledim kesinlikle haklısınız bende önüme gelene memelerimi göstermem tabiki benim ısrarım yok zaten yüklediğim zaman sizlerin seve seve takip edeceğinizi biliyorum sonuçta bak nelerle karşılaşmışsınız insan çekinir haliyle..

tamam cnm bana öğrenince özelden atabilirmisin. burdan kaçırmayım sonra. Senin içine sindiyse sorun yok demektir. Hayırlısı olsun canım.
tamamdır kuzum ama verilen fiyatı sana yapmaz ki dedim ya tanıdık var hastanede çalışan ama yinde söylerim fikrin olur..
kız bana bak birlikte gidelim iki kişi indirimi alırız :KK70: seda hanımda 5 bine bağlarız bu işi :KK28: bide reklamınızı yapıcaz bizim formda çok pasif kalmışsınız dedik mi tamamdır bu iş :KK70::KK70:

Forumda başka kişilerin fotolarını yükleyip bu benim diyenlerde oldu,erkek üyelerde çıktı. Sonuçta özel fotolar ama. Çıplak hali var,sütyenli hali var. Peki kim böyle fotolarını herkesin veya isteyen herkesin görmesine müsade eder? Bakın,olmayan memelerim var diyorsunuz,niye ekliyim diyorsunuz ama bizde olmayan memeleri görme merakımızdan görmek istemiyoruz. Emin olmak istiyoruz sadece,bayan olduğuna,durumuna falan.. kimi normal fotolarını koyuyor,face de,Instagram v.s sosyal ortamda bu tarz fotoları bulup kullanmakta zor degilki...
Real self siteler var,öncesi sonrası fotoların bol olduğu siteler.. orda çok foto var ona bakarsan..
Ben bu forumdan çok bilgi aldım,görsel bakıp fikir edindim doğru. Ama bu özel fotolarımı ben şahsen herkese açamam..
Haklısın arzum77 arzum77 böyle düşünen arkadaşlara saygı duyuyorum,lakin resim yükleyenin de Real olup olmadığını bilemiyoruz dediğin gibi nette orda burda bi ton foto var. Ben büyük meme yada küçük meme nasıl görünüyordur diye merak etmiyorum, ameliyatlı meme kaç cc ile nasıl görünüyor hangi doktor nasıl bi çalışma yapmış diye merak ediyorum o yüzden izlenmek istiyorum (foto yüklemeden). Dediğim gibi ameliyatı yaptırayım silikonlu halini ben de koyucam. İnanırsınız inanmazsınız yada izlersiniz izlemezsiniz sizin takdiriniz. Ben sizle daha önce de bi yorumda konuşmuştum, siz de Hasan Fındık'a ameliyat olduğunuz için (ben de Hasan beyi düşünüyorum) ve forumda memnuniyetinizi birçok yerde okuduğum için izlenmek istemiştim ve foto olmadan izlemeyeceğinizi söylemiştiniz.

X