Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen oyle. hasan bey deneyimli bir dr.. demekki bu sekilde uygun gordu. cok sorgulamadim ben de. tabiki izsiz tercih ederim ama napalim..

inşallah sarkmaz cnm. Birdaha uğraşmazsın.

Aynen oyle. hasan bey deneyimli bir dr.. demekki bu sekilde uygun gordu. cok sorgulamadim ben de. tabiki izsiz tercih ederim ama napalim..
Vall benimde izlere takıntım vardı. Ama herşeyi göze alıp tam karın germe bile oldum. Karnımda uzun bir kesi var,ama sonum o kadar güzelki o kesiyi hiiiiççç takmıyorum kafaya Zaten çamaşır içinde kalıyor,memedede çamaşır içinde kalacak gözükmeyecek Gerekli görülürse kremler,bantlar veya yağlar kullanılıyor izlerin daha silinmesi için. Sende siğara ve güneş etkenlerine dikkat edersen zaten izler çok güzel silinir merak etme

Karin germe uzerinden 2 sene gecmis birini gordum. izi yok denecek kadar azdi.inanamadim. hepsi geciyor. azicik iz kalsa da nolur ki zaten..

6 sene olacak,valla maşallah gayet diri duruyor Heni birde büyük meme olursa sarkar diyorlar,sarkmadı işte :))
Gerekirse yaptırırım zaten,gerekmezse ben bu memelerden çok memnunum zaten

Hasan bey mi yapmisti meme ameliyatini senin de? acaba sansimi denesem mi tekrar sadece protezle toplae mi diye hahahah. foto gorebiliyor muyum? eski ve yeni halini? benim de yalanci sarkma..

Hasan bey mi yapmisti meme ameliyatini senin de? acaba sansimi denesem mi tekrar sadece protezle toplae mi diye hahahah. foto gorebiliyor muyum? eski ve yeni halini? benim de yalanci sarkma..
Evet,Hasan beye ilk ameliyatımdı meme :))
Doktor neyi uygun görüyorsa onu kabul et bence,ama tabi tekrar konuşabilir fikir alabilirsin . Hani sadece protez olsa nasıl olur,ne kadar zaman kullanabilirim diye
Fotolarım var ama fotosu olmayanları eklemiyorum tatlım maalesef.

kattina sen nerdesin dün yoktun. ilkay beyle telde görüştüm. protez artı dikleştirme olursa 12 bin dedi. Ama biraz daha bişeyler yaparız dedi. Sen bir yersen fiyat bekliyorsun. Öğrenebildinmi?
ilkay beyden fiyat bekliyorum ama tanıdık var ve dikleştirme yok bakalım ne kadar diyecekler.. ben seda hanımda olacağım sanki içime pek bi sindi kendileri hem o kadar yardımcı oldu kadın ya kamyanya bitsede yapıcam sana aynı fiyattan dedi aralık son haftası gidicem ona muane olucam gün alıcam bitsin bu kararsızlık diyorum ama derken hala aklımda eve yakın diye ilkay beyden gelecek haber var yani

foto ekleyince izle beni bi ameliyat olayım ezik ezik şimdi koyamam foto kompleks yaparım, ameliyat öncesi sonrası yapıcam seninde popona bakıcam

Cnm berbat halimi ekledim:))) simdi gorebilir miyim senin fotolari

kattina sen nerdesin dün yoktun
bu arada dün çok yoğundum ara ara baktım forma ama yazamadım hiç.. işyerimde garip bi haller iş yok yani satış yok ama sezon sonu iadeler yeni sezona hazırlıklar yıl sonu verdiler beyannameler ve hesap kapamalar baya tempolu yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…