Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bizimde -Siz ekleyin öyle izlemeye alalım.. demek hoşumuza gitmiyor İnan'ın. Bir güvenlik önlemi gibi düşünün. Yoksa sapık değiliz bizde,göster memeni bakayım falan değil olay yani :))
bitsedegitsekya bitsedegitsekya foto ekledi misal,acaba sadece protezle düzelirmi diye bir düşüncesi vardı ama fikrimizi beyan ettik. Onunda fikri netleşmiş oldu biraz daha bence .. Siz ekleyin,bizde izlemeye alalım. Sonra silersiniz fotonuzu bizde izlmeden alırız. Sizde görmüş olursunuz bizde . İleride ameliyat olup sabit albüm yapınca sabit izlmede kalırız birbirimizi :KK66:
Arzum77 ben de foto ekledim ve dikleştirme olmadan protezle toparlananilirmi diye kafam karışık hala bi bakıp yorum yapabilir misin. En tecrübelilerdensin fikrin çok önemli benim için

Katiliyorum. bunda utanilacak bisi yok ki. kim ister ki gogusleri sarkik ya da asiri kucuk olsun. yuzunu cekmeyebilirsin ki sonucta. kim oldugunu bilmeyecegiz yani
Bitsedegitsekya sen de bakıp benim müthiş! Göğüslerime yorum yaparmısın seninle aynı durumda mıyız bilmiyorum ama dikleştirme olmadan da olur mu ki. Off çok kararsızım iz mi yoksa büyük göğüs mü

Bitsedegitsekya sen de bakıp benim müthiş! Göğüslerime yorum yaparmısın seninle aynı durumda mıyız bilmiyorum ama dikleştirme olmadan da olur mu ki. Off çok kararsızım iz mi yoksa büyük göğüs mü
Senelerrce 20 yil fln gitsin dersen diklestirmeyi de cikar aradan istersen.. bikac doktora git bi de.. ben oyle yaptim.6 doktor gordum:))

Woowww baya basarili olmus:)) ben toplam 6 doktorla gorustum, sadece guncel ozturk meme ucu kesisi ile olur dedi, digerleri meme ucundan asagi dogru iz olacak dedi. ama acikcasi kaybolacagini dusunuyorum ben izin. senin yaptirman cok iyi olmus. benim de oyle, yaptirmam sart yani:)) olay kucukluk degil, sarkiklik..
Daha Doktor kararını kesin vermediysen Fuat beyle de görüş bence. Görüşmeler ücretsiz zaten. Fikrini alırsın. Sonuçta daha genç kız memesi gibi bi görüntü yaratma şansı varsa boşuna bi sürü izin olmaz. Elbette izler silikleşir ama tamamen kaybolmayacak

Senelerrce 20 yil fln gitsin dersen diklestirmeyi de cikar aradan istersen.. bikac doktora git bi de.. ben oyle yaptim.6 doktor gordum:))
Ben antepteyim çok seçeneğim yok yani iki kişiyle görüştüm bu doktor daha güvenilir geldi açıkçası. Haftaya tekrar görüşeceğiz ölçümleri yapıp boyut söyleyecek ama tercihi bana bıraktı. Arada göğüsleriniz dedi

Daha Doktor kararını kesin vermediysen Fuat beyle de görüş bence. Görüşmeler ücretsiz zaten. Fikrini alırsın. Sonuçta daha genç kız memesi gibi bi görüntü yaratma şansı varsa boşuna bi sürü izin olmaz. Elbette izler silikleşir ama tamamen kaybolmayacak

Aslinda karar verdim yaa.. daha da kafami karistirmasam mi bilemedim.. benimki gibi izli meme gordum. 2 sene sonra hicbisi kalmamisti.. tabi kisiye bagli bisi

Aslinda karar verdim yaa.. daha da kafami karistirmasam mi bilemedim.. benimki gibi izli meme gordum. 2 sene sonra hicbisi kalmamisti.. tabi kisiye bagli bisi
Senin göğüs dokun varmış benim yoktu ama iki bebek emzirince böyle nasıl oldular onu anlayamıyorum :)) olmayan şeyler sönük minik balonlara dönüştüler resmen

X