Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım kartları verdiler mi sana? Onlarda 300 cc mi yazıyor?

peki sende sadece protezmi var. dikleştirme yaptırdınmı? İki ayrı kesi olması canımı sıktı biraz. daha büyük iz demek oluyor bu. olmazsa c.tesi yarın caner beye giderim.

kesiler nerden yapılcak bilgi verdimi canım doktor. 2 ayrı kesiden bahsetti bana.
Meme ucu cevresi kesilecek ve o zaten kaybolacak, meme ucu cevresinde zaten bi halka var ya. meme ucundan asagiya uzanan bir kesi var, en cok kafaya takilan o. o da en kolay iyilesenmis. bir de protez takilacagi icin memenin altinda kesi olacak. o da meme altinda kaliyor. yani en kotu gozuken meme ucundan asagi inen duz cizgi. hasan bey onun 1 seneye gorunmeyecegine neredeyse kesin gozuyle bakiyor.

arzumcum ben de senin gibi 2 doğum yaptım. Senin durumuna benziyorum canım.

ilkay beyle telefonda görüştüm. memeler boşalmış ve sarkmış durumda. Tek başına protez yeterli olmayabilir dedi. Dikleştirme ve protez yapabiliriz dedi. Meme başından ve altından iki ayrı kesi dedi. Ne yapsam canım. Tek başına 400 cc yeterli olurmu acaba.

Canım kartları verdiler mi sana? Onlarda 300 cc mi yazıyor?
evet tabi verdiler 300 cc high profil yaziyo doktor buyucek diyo ama ne kadar buyuyebilirki diye dusunuyorum, su an cikan 5 cm dokumun ustune 5 cm dahami eklenicek pek inanmiyorum acikcasi.. 2. ameliyat icinde 6 ay beklemek gerekiyomus

hayırlısı canım. allah yardımcımız olsun. Biz de hayırlısıyla bu işi bir atlasak çok sevineceğim.

peki sende sadece protezmi var. dikleştirme yaptırdınmı? İki ayrı kesi olması canımı sıktı biraz. daha büyük iz demek oluyor bu. olmazsa c.tesi yarın caner beye giderim.
Bende sadece protez var birde caner bey söylediğine göre farklı bi alet kullanıyomuş ve göğüs içinede uyuşturucu enjekte etmiş yoksa çok ağrın olur du dedi .... iz için bi krem var onu alıcam bir iki hafta sonra

evet tabi verdiler 300 cc high profil yaziyo doktor buyucek diyo ama ne kadar buyuyebilirki diye dusunuyorum, su an cikan 5 cm dokumun ustune 5 cm dahami eklenicek pek inanmiyorum acikcasi.. 2. ameliyat icinde 6 ay beklemek gerekiyomus
Nasıl oluyo 5 cm benim biri 325 biri 350 baya büyüdüler ...

Siz olcum yaptinizmi? Kac cm geliyo su anda?
Benimde oncesinde 9 cm memem vardi, 76-85 ti olcum, 300 cc ile 76-93 oldu
Daha ameliyat olalı 2 gün olmadı çok şiş şuanda ölçmedim ama benim hiç dokum yoktu şuan gayet iyi gözüküyolar... bence siz burada stres yapacağınıza doktorunuzla görüşün tekrar çok haklısınız ama bence en iyi bilgiyi o verir ve belki içiniz rahat eder .... çok geçmiş olsun tekrar :)

Benim doktorum meme ucundan aşağıya doğru olan o dikişleri biraz büzüştürerek dikiyorum dedi size öyle bir şey dediler mi. Ben gaziantepteyim buarada onun için sizlerin tecrübeleri çok önemli benim için :)

Sizede cok gecmis olsun ama ben stres yapmiyorum cok sukur:) diger arkadasla karistirdiniz sanirim bende 2 hafta once ameliyat oldum ve memnunum:)

Özeldende yazmışsın,ordan cevap vermiştim . Okursun canım

CharmAddict aslında çocuktan sonra yapmanı tavsiye ederim. Ama karar senin tabi :)
Ya aslında mantıklı olan çocuktan sonra ama böyle de çok mutsuzun ya dümdüz yayla gibiyim,yeni evliyim ve gecelik bulmakta sıkıntı çekiyorum ne giysem göğüs kısmı boş kalıyor çocuktan sonra vazgeçerim geç olur diye telaş yapıyorum.

Gebelikle ameliyat arasında 6 aylık zaman dilimi yeterli olsa mesela, ikisini de bu sene yaparım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…